Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,767
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
s-b995748fcf58a2ebf7b123b3033b98998a2df55d.webp

'Sihirli Annem'in tekrarları başlamadan saat değiştirdi!

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, başrollerinde İnci Türkay, Şahap Sayılgan, Nevra Serezli, Defne Joy Foster, Gül Onat, Suat Sungur, Zuhal Topal, Gizem Güven, Buğra Özmüldür, Zeynep Özkaya ve Süeda Çil gibi isimlerin yer aldığı dizinin Pazartesi'den itibaren hafta içi her sabah 07.00'da Kanal D izleyicisi ile buluşacağı geçtiğimiz hafta duyurulmuştu.

Ancak, bugün yayınlanan fragman ile dizinin saat 11.00'de ekrana geleceği öğrenildi.

'Sihirli Annem' özlenen bölümleriyle Pazartesi'den itibaren hafta içi her gün 11.00'de Kanal D'de!

• Beğendim
Reactions: Angelica

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Sırf beklenenden fazla kişi bekliyor diye ortalamışlardır.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Tekrar yayınlanacağı açıklandığı günden beri saatinden dolayı kanala şikayet ediyorlardı, Gelinim Mutfakta ertelenince o saate koymuş ve çokta iyi etmişler bence. :A
Gelinim mutfakta yine yayın tarihi ertelenmiş saat kaçta olacak acaba zahide iyi gitmiyor kanal yayından kaldırmazsa iyidir

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,767
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben de izleyebileceğim artık. O saat gerçekten çok erkendi.
Aynen öyle. Ben uykulu falan olmayayım diye bu haftadan erken kalkmaya başlamıştım, sırf daha iyi izleyebilmek için. :A Ama gerek kalmadı daha.
Gayet iyi gidecektir.
Bence de. :Z
Doğru karar o saatte zaten programa yatırım yapmak olmaz.
Dizi tekrarları bazen çok iyi iş yapıyor, bazen yapmıyor. Ama denemekten zarar gelmez. A2'de yayınlanan Bez Bebek ve Selena'nın tekrarları zamanında çok iyi gitmişti. Bu bence sürpriz yapacak. :Z
Gelinim mutfakta yine yayın tarihi ertelenmiş saat kaçta olacak acaba zahide iyi gitmiyor kanal yayından kaldırmazsa iyidir
Haber öncesi yayınlanacak o büyük ihtimalle.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Aynen öyle. Ben uykulu falan olmayayım diye bu haftadan erken kalkmaya başlamıştım, sırf daha iyi izleyebilmek için. :A Ama gerek kalmadı daha.

Bence de. :Z

Dizi tekrarları bazen çok iyi iş yapıyor, bazen yapmıyor. Ama denemekten zarar gelmez. A2'de yayınlanan Bez Bebek ve Selena'nın tekrarları zamanında çok iyi gitmişti. Bu bence sürpriz yapacak. :Z

Haber öncesi yayınlanacak o büyük ihtimalle.
Ama öyle bir geçer zaman ki var ve şuan 80. Bölümlerde olması lazım

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Bu hafta sırf Sihirli Annem tekrarlarını daha iyi izleyeyim diye erken kalkmaya başladım, kanalın yaptığına bak... :A

Neyse, bu saat çok iyi olmuş. Rahat rahat izleriz. :Z @slhttnmtl
Ben de instagramdan gördüm koştum geldim. Çok mutlu oldum ama derslerim başladı vakit buldukça izlemeye çalışacağım. :Z