Nisa Bölükbaşı 'Master Chef Türkiye'ye Konuk Oluyor! | TV8

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,768
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
5ebfc861ae298b7433385f90.jpg

'Master Chef Türkiye'nin yeni bölümüne sürpriz konuk!

Yapımcılığını Acun Medya'nın üstlendiği, jüri üyeliğini ise Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun yaptığı ve dünya mutfağına yeni şefler kazandıran yarışma programına 'Survivor 2020'nin sevilen yarışmacısı Nisa Bölükbaşı konuk oluyor.

'Master Chef Türkiye' yeni bölümüyle bu akşam 20.00'de TV8'de!

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: MasacRE

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Nisa reis. :bhr: Özlemişim. :Z

Nisa’nın o kadar güzel fotoğrafı varken konuya Barış’la olan fotoğrafını koymak mı. 🙄

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Dilan Çiçek Deniz, Hazar Ergüçlü ve Demet Evgar üçü de başrol sonuçta. Sıralamanın önemi var mı?
Sıralamanın gayet de önemi var. Demet hepsinden popüler ayrıca her ne kadar 3 başrol de olsa hikayenin baş karakteri Demet’in karakteri. :A Dizinin jeneriğinde de görürsün o zaman anlarsın farkı. :A

• Beğendim
Reactions: Dosi

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bana göre iyi oyuncu. Ama burada ki sıralamanın bir önemi var mı? :A Ben ikinci sıraya Demet Evgar'ı yazdım diye Demet ikinci başrol mü oldu? :F
Valla Demet’i Dilan ve Cihangir’in arkasına yazan kim olsa aynısını derim. Ay Yapım bülten gönderince asıl sıralamaya bak bakalım. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,768
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Valla Demet’i Dilan ve Cihangir’in arkasına yazan kim olsa aynısını derim. Ay Yapım bülten gönderince asıl sıralamaya bak bakalım. :A
Ay Yapım bülteni gönderdikten sonra sıralama oradaki gibi olur zaten, ama bülten gelmeden ben öyle yazmışım öyle kalmış diğer konulardan. :A
Sıralamanın gayet de önemi var. Demet hepsinden popüler ayrıca her ne kadar 3 başrol de olsa hikayenin baş karakteri Demet’in karakteri. :A Dizinin jeneriğinde de görürsün o zaman anlarsın farkı. :A
Demet Evgar mı hepsinden popüler? :A Dilan kadroda ki herkesten daha popüler. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ay Yapım bülteni gönderdikten sonra sıralama oradaki gibi olur zaten, ama bülten gelmeden ben öyle yazmışım öyle kalmış diğer konulardan. :A

Demet Evgar mı hepsinden popüler? :A Dilan kadroda ki herkesten daha popüler. :A
Sokaktan geçen insanlara bile sorsak Demet daha popüler cevabını verir bu dediğine güler herhalde. :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy