Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Tülin’le Burak’ı shipledim ben. :A
Bence de güzel olmuşlar ama resmi hesaplara niye Meriç ve Burak partner değil diye çemkirenleri mi istersin, Meriç'in kariyerini beşe katlayacak Tülin Özen’i beğenmedim diyenleri mi istersin iyice şenliğe dönmüş ortalık. :A

• Güldürdün
Reactions: alperuz

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Burak Sevinç için bile bakılır bu diziye. :Z Adam her haliyle yakıyor. :bhr:
Ben oyunculuğunu o kadar beğenmiyorum bu adamın, daha başarılı bir isim seçilebilirdi mimik-jest olarak diziye uygun. Belki ilk bölüme bakarım ama oyuncu seçimi kafamı karıştırdı.

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben oyunculuğunu o kadar beğenmiyorum bu adamın, daha başarılı bir isim seçilebilirdi mimik-jest olarak diziye uygun. Belki ilk bölüme bakarım ama oyuncu seçimi kafamı karıştırdı.
Kurtlar Vadisi ve Söz dizilerinde izledim ben. Başka dizide oynadı mı oynamadı mı bilmiyorum ama izlediğim iki dizide de oyunculuğu gayet iyiydi.

Yerli dizi olarak bu sezon şans verilmesi gereken dizilerden birisi bence, oyuncusunu/oyuncularını beğenmesen bile ilk bölümüne bakmalısın.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Dizi beni pek kendine çekmiyor aslında. Dram izleme modum hiç yok. Elimden geldiğince az dizi izlemeye çalışacağım.
Dizide ilgimi Binnur Kaya ve Tülin Özen dışında ilgimi çeken oyuncu yok.

Bu arada @Emre Ozansoy başlıkta fragmanları diye belirtmişsin ama konuda sadece ilk tanıtım var. Diğerlerine bakmak istedim,olmadığı için Youtube oraya geçiş yaptım. Konuya da eklesen iyi olur 😊

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Dizi beni pek kendine çekmiyor aslında. Dram izleme modum hiç yok. Elimden geldiğince az dizi izlemeye çalışacağım.
Dizide ilgimi Binnur Kaya ve Tülin Özen dışında ilgimi çeken oyuncu yok.

Bu arada @Emre Ozansoy başlıkta fragmanları diye belirtmişsin ama konuda sadece ilk tanıtım var. Diğerlerine bakmak istedim,olmadığı için Youtube oraya geçiş yaptım. Konuya da eklesen iyi olur 😊
20200817_212533.jpg