Herkese Merhaba

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,988
Puanı
1,060
Evet olmuş @doan56
Daha fazla bilgi verebilirdin hakkında. Gerçi üyeler seni soru yağmuruna tutabilir 😊

İsmim Zeynep. Forum ile ilgili soruların olursa sorabilirsin ve yeni konularda yorum yazmaya özen göster. Eski konulara yoğunlaşma:A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Doğan

Doğan

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,124
Puanı
710
Evet olmuş @doan56
Daha fazla bilgi verebilirdin hakkında. Gerçi üyeler seni soru yağmuruna tutabilir 😊

İsmim Zeynep. Forum ile ilgili soruların olursa sorabilirsin ve yeni konularda yorum yazmaya özen göster. Eski konulara yoğunlaşma:A
eski konuları daha çok sevdim tvlerin yayın akışını...soru yağmuruna tutsun bakam..hakımda bilecikte oturuyorum..yeni programların başlamsıyla daha çook yorum yaparım :A :A :A :A :A :A :A

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,988
Puanı
1,060
eski konuları daha çok sevdim tvlerin yayın akışını...soru yağmuruna tutsun bakam..hakımda bilecikte oturuyorum..yeni programların başlamsıyla daha çook yorum yaparım :A :A :A :A :A :A :A
Konu açılırken başlıklar büyük harfler ile başlar, misal Herkese Merhaba
düzeltebilirsin :A
İyi forumlar

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Doğan

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,249
Puanı
1,060
Hoşgeldin foruma benim adımda melek 36 yaşındayım kayseride yaşıyorum umarım kalıcı olursun :D

• Beğendim
Reactions: Doğan

Doğan

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,124
Puanı
710
Hangi dizileri izliyorsun :D
SEN HANGİ DİZİLERİ İZLİYOSUN..İZLEMEK ANLAMINDA DEĞİL YENİ DİZİLERİ..HABERLERİNİ TAKIP EDERİM...YENİŞ DİZİ İZLEMEM...SHOWDA PİS YEDİLİ VARDI BİTTİ DUN ONU İZLERDİM..A2 DE BENİM ANNEMBİR MELEK ÇOCUJKLAR DUYMASIN..ATV BÖLÜMLERİ ÇİÇEKTAKSİ..SEN HANGİSİ İZLİYON..

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,249
Puanı
1,060
SEN HANGİ DİZİLERİ İZLİYOSUN..İZLEMEK ANLAMINDA DEĞİL YENİ DİZİLERİ..HABERLERİNİ TAKIP EDERİM...YENİŞ DİZİ İZLEMEM...SHOWDA PİS YEDİLİ VARDI BİTTİ DUN ONU İZLERDİM..A2 DE BENİM ANNEMBİR MELEK ÇOCUJKLAR DUYMASIN..ATV BÖLÜMLERİ ÇİÇEKTAKSİ..SEN HANGİSİ İZLİYON..

Hımm sen eski dizileri izliyorsun ben çok dizi izlerim yeni sezonda başlıcak bir çok diziyi izlicem :D

• Güldürdün

Doğan

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,124
Puanı
710
Hımm sen eski dizileri izliyorsun ben çok dizi izlerim yeni sezonda başlıcak bir çok diziyi izlicem :D
HER KANALDA DİZİ VAR..BARİ HER KANALIN TAKIP NASIL ETCEKSENIZ.Ç MERRAKETTİM..HATA HER AKŞAM..DA 5 KANALIN DİZİLEİRİNİ :A :A :A :A NASIL İZLEYECEKSIONIZ BİLMEM ARTIK

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,988
Puanı
1,060
HER KANALDA DİZİ VAR..BARİ HER KANALIN TAKIP NASIL ETCEKSENIZ.Ç MERRAKETTİM..HATA HER AKŞAM..DA 5 KANALIN DİZİLEİRİNİ :A :A :A :A NASIL İZLEYECEKSIONIZ BİLMEM ARTIK
Küçük harfle yaz mesajlarını.
Ve şu kuralları da okumanı tavsiye ederim, orda da belirtilmekte. Her yeni üyenin okuması gereken kurallar :

• Beğendim

Doğan

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,124
Puanı
710
Küçük harfle yaz mesajlarını.
Ve şu kuralları da okumanı tavsiye ederim, orda da belirtilmekte. Her yeni üyenin okuması gereken kurallar :
tm olur

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,988
Puanı
1,060
Sen bu dış mihrak Zeynep gacısını dinleme kendisi isveçte yaşıyor oradan foruma karışıyor :A sorun varsa bana sorabilirsin görebileceğin üzere en çok mesaj yazan bnm, hoşgeldin :A
Senin devrin çoktan kapandı :A herşey çok konuşmak değildir artı enler listesinde seni göremiyoruz :A önemli olan doğru yerde doğru zamanda konuşmak :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Hoşgeldin benle biraz yazışmışlığın var iyi forumlar umarım kalıcı olursun. Bu arada adım Selahattin Denizli'de yaşıyorum.

• Güldürdün