Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi Elemesindeki Rakibi PAOK Oldu!

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
images

Şampiyonlar Ligi’ne 2.tur elemeden katılma hakkı kazanan Beşiktaş, Yunanistan temsilcisi PAOK ile eşleşti. Tek maç üzerinden seyircisiz oynanacak olan tur 25 Ağustos’ta Yunanistan’ın Selanik şehrinde gerçekleşecek.

• Beğendim
Reactions: Dosi

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Beşiktaş'ı da diğer 17 takım gibi hiç sevmem ve altlarda yer alır ama bu maçta Selanik hatrına milli maç edasıyla destekleyeceğim. Bu turu atlasın, diğer tura bakarız nasılsa daha zor bir takım gelecek. Ama bu maç yüzümüzü kara çıkarmayacaklarını düşünüyorum.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
PAOK’u eleyebileceğini düşünüyorum Beşiktaş’ın, ayrıca istiyorum da. Ülke puanının berbat durumda olduğunu göz önüne alırsak, ne kadar çok takım gönderirsek o kadar iyi Şampiyonlar Ligi’ne. PAOK’u geçseler bile zor bir rakip geleceği muhtemel tabii, orası ayrı.

• Harika
Reactions: 12.Adam

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Beşiktaş'ı da diğer 17 takım gibi hiç sevmem ve altlarda yer alır ama bu maçta Selanik hatrına milli maç edasıyla destekleyeceğim. Bu turu atlasın, diğer tura bakarız nasılsa daha zor bir takım gelecek. Ama bu maç yüzümüzü kara çıkarmayacaklarını düşünüyorum.

Futbolda bu tarz düşünceler bana saçma geliyor ya sonuçta bu bir oyun :A
Bu maç olmaz da ŞL finali olsa o zaman Beşiktaş'ı mı tutardın Paok'u mu? :D Beşiktaş'ın ŞL kazanması demek Türkiye'nin en iyi takımı olması demek mesela :D
O yüzden ben Avrupa'da sadece Fenerbahçe'yi tutuyorum Türk takımlarının karşısında rakip kim olursa olsun sori :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Futbolda bu tarz düşünceler bana saçma geliyor ya sonuçta bu bir oyun :A
Bu maç olmaz da ŞL finali olsa o zaman Beşiktaş'ı mı tutardın Paok'u mu? :D Beşiktaş'ın ŞL kazanması demek Türkiye'nin en iyi takımı olması demek mesela :D
O yüzden ben Avrupa'da sadece Fenerbahçe'yi tutuyorum Türk takımlarının karşısında rakip kim olursa olsun sori :A
Ben de genelde öyleyim ve futbolda milliyetçiliğe karşıyım ama burada Selanik gibi bir istisna olduğu için ister istemez mümkün değil Selanik'te Türk takımına karşı Yunan takımını desteklemek. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ben de genelde öyleyim ve futbolda milliyetçiliğe karşıyım ama burada Selanik gibi bir istisna olduğu için ister istemez mümkün değil Selanik'te Türk takımına karşı Yunan takımını desteklemek. :A
Hee seninki yine kabul edilebilir zaten başarılı olmayacaklarını tahmin ediyorsun :A
Ama benim için Yunan, İsrail takımı fark etmiyor. 2011'de Paok-Fenerbahçe eşleşmesinde kardeş takımız ikimizin de simgesi kartal diye Beşiktaşlılar Paok'u destekledi sonuçta :D
2016 Ivan Bebek faciasında maç biter bitmez ağlayan bebek videoları paylaştılar Bjk Tv'de. Bu adamları niye destekleyim böyle yapmasalar da desteklemem orası ayrı :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Evet, son cümlen şaşırttı. Yabancılara karşı türk takımı desteklememen :eek: yorumsuz

Ben GS'yi ne kadar sevmesemde Şampiyonlar ligi finalindeyse kazansın isterim :A
Yaaa sevmiyorsan desteklemeyeceksin bu kadar basit :A
Gs'nin ŞL kazanması demek ömrümüzün sonuna kadar Fenerbahçe'yi Galatasaray'ın 5 gömlek altı bir takım olarak kabul etmemiz demek olacak niye Gs'yi tutayım ŞL finalinde? :D Uefa kupasını kazandılar aradan 20 sene geçti hala onun geyiği dönüyor ŞL kazanılırsa Türkiye'nin %60'ı Galatasaraylı olur mesela.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yaaa sevmiyorsan desteklemeyeceksin bu kadar basit :A
Gs'nin ŞL kazanması demek ömrümüzün sonuna kadar Fenerbahçe'yi Galatasaray'ın 5 gömlek altı bir takım olarak kabul etmemiz demek olacak niye Gs'yi tutayım ŞL finalinde? :D Uefa kupasını kazandılar aradan 20 sene geçti hala onun geyiği dönüyor ŞL kazanılırsa Türkiye'nin %60'ı Galatasaraylı olur mesela.
Başarırlarsa olması gereken :A

Vay be, taaaa neleri hesap ediyorsun, gerçi sendeki potansiyelin hep farkındayım :A

• Sinir Bozucu
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Başarırlarsa olması gereken :A

Vay be, taaaa neleri hesap ediyorsun, gerçi sendeki potansiyelin hep farkındayım :A
O yüzden başarmasınlar işte :A
Yaaa ben şuna karşıyım Avrupa'da Türk takımlarını desteklerim diyen kişilerin %90'ı şu kafada. Adam atıyorum Beşiktaşlı Fener'i Avrupa'da destekliyorum diyor. Biliyor ki Fenerbahçe Avrupa'da görse görse mart bilemedin nisan ayını görür. Yani biliyor Avrupa kupasını alamayacağımızı ezbere desteklerim diyor samimi değiller :D

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
O yüzden başarmasınlar işte :A
Yaaa ben şuna karşıyım Avrupa'da Türk takımlarını desteklerim diyen kişilerin %90'ı şu kafada. Adam atıyorum Beşiktaşlı Fener'i Avrupa'da destekliyorum diyor. Biliyor ki Fenerbahçe Avrupa'da görse görse mart bilemedin nisan ayını görür. Yani biliyor Avrupa kupasını alamayacağımızı ezbere desteklerim diyor samimi değiller :D
Sende ezbere destekle:A sen bana domates kafa atınca benim Diss Savaşları geldi aklıma. Gidip bölümü yazmaya başlayayım :A bugün 19 civarı forumda ol :A

• Sinir Bozucu
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Iyyy tamam anladıkssssssssssss
Bizim kasabın hikayesi var :A
2000'de Galatasaray Uefa kupasını alınca Fenerbahçe formasını giyip kutlamalara gitmiş. 2008'de Fenerbahçe çeyrek finale çıktığı zaman da kutlamalara çıktığında bir grup Galatasaraylı bizim kasaba saldırmışss :D
Yani Türkiye'de öyle yurt içinde rekabet var yurt dışında kardeşiz falan bunlar hikaye :A

• Güldürdün

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Hee seninki yine kabul edilebilir zaten başarılı olmayacaklarını tahmin ediyorsun :A
Ama benim için Yunan, İsrail takımı fark etmiyor. 2011'de Paok-Fenerbahçe eşleşmesinde kardeş takımız ikimizin de simgesi kartal diye Beşiktaşlılar Paok'u destekledi sonuçta :D
2016 Ivan Bebek faciasında maç biter bitmez ağlayan bebek videoları paylaştılar Bjk Tv'de. Bu adamları niye destekleyim böyle yapmasalar da desteklemem orası ayrı :A
Bir kaç tırt yüzünden olmaz böyle :A Paok'u destekleyen taraftarlıktan ziyade Türklüğünden şüphe etsin

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bu tek maçın onların sahasında olması saçmalık ama olsun orada özellikle Selanik'te olması. Yenmeden gelmeyin sakın.