Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Yasak Elma haberleri altında hater’lık yaparken ağlamaya fırsat olmuyordur tabi çok haklısın. :F
20200731_010806.jpg

alperuz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Sanırım Erim karakterini (bazı bölümler sinir bozucu olsa da) ve İlber’i bir tek ben seviyordum. :A Kısa saçlı haliyle diziden gelen fotoğrafta iyi duruyor yeni isim.
zaman atlaması olacak heralde.
Bence biraz daha andıran bir karakter olabilirmiş ama zaten dizi etkilenmeyecektir Erim'in çok sahnesi yok bu arada benim bir yerden gözüm ısırıyor bunu daha nerede oynadığını bilen(ler) alıntılayabilir mi? :A
3. sınıf pembe diziler gibi yolun ortasında oyuncu değiştirmek çok yakışmış. :A
Erim i pek sevmiyordum bu çocuk daha iyi oynayacak gibi duruyor
Diğer Erim'den sadece 16 ay falan büyükmüş. Sırıtmaz yani.

@alperuz saçlarını anlaşılan kısaltmış ve bakalım nasıl olacak. Googlede de hep uzun saç :A Siması tanıdık geldi ve Meleklerin Aşkı dizisinde biraz hatırlıyorum :A
Halit in 5.eşi olsun kaknem Eray :A
Konu güncellendi. Dizide zaman atlaması olacağı için oyuncu değişimine gidilmiş.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Konu güncellendi. Dizide zaman atlaması olacağı için oyuncu değişimine gidilmiş.
Erim karakterinin tamamen çıkmaması iyi olmuş. Sonuçta Ender ve Halit'i bağlayan bir bağ. Arada lazım olabilir o karakter :A hem yurt dışında kimleri kaldı ki yollayacak? :A
Acaba ne kadar yıl atlaması olacak. Aradaki yaşları 1 yaş normalde.

alperuz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Erim karakterinin tamamen çıkmaması iyi olmuş. Sonuçta Ender ve Halit'i bağlayan bir bağ. Arada lazım olabilir o karakter :A hem yurt dışında kimleri kaldı ki yollayacak? :A
Acaba ne kadar yıl atlaması olacak. Aradaki yaşları 1 yaş normalde.
HalitCan'ımız da büyüdü, en fazla 1-2 yıl olur diye düşünüyorum. :Z

• Beğendim
Reactions: Dosi