'Yeni Hayat' Hangi Gün Yayınlanacak? | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
5e65eb02e226011ef415e876.jpg

'Yeni Hayat' hangi gün yayınlanacak?

Yapımcılığını Karga Seven Yapım'ın, kadrosunda; Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Nisa Sofiya Aksongur, Nilperi Şahinkaya, Begüm Akkaya ve İpek Filiz Yazıcı gibi isimlerin yer aldığı dizinin 'coronavirüs' nedeniyle ara verilen çekimlerine yarın itibariyle yeniden başlanıyor.

İlk olarak yayın tarihi 26 Mart Perşembe olarak açıklanan dizi, Ağustos ayının son haftası izleyici ile buluşacak. Ancak dizinin, Perşembe günü yerine Pazartesi günü ekrana gelmesi planlanıyor.

'Yeni Hayat' yakında Kanal D'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bence geçen seneki gibi oranlar alamayabilir diyeceğim ancak Zalim İstanbul kitlesi kayabilir onu düşünüyorum. :A

Zalim İstanbul geldiği zaman oranları düşmüştü, ama geçen sezonda yükseltti hatta 10'ları bile görecekti neredeyse. Bu sezon 11 - 12'lere çıkar bence Zalim İstanbul'un da olmayışıyla.

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Çatı Katı Aşk'ın ömrü pek uzun değil yine perşembe denenebilir aslında.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Tarafsız söylüyorum geçen seneki yükselişine korona engeli oldu. O yüzden kitlesi 6 gibi olur. Ancak Zalim İstanbul kitlesi ile 7 8 olabilir belki.

Korona ile bir alakası olduğunu düşünmüyorum. Güzel transferler yaptı, senaryo da güzel ilerledi. Özellikle dizinin bazı sahnelerinin sosyal medyada neredeyse her hesapta paylaşılması ile dizi az çok herkes tarafından izlendi, bilindi. Hiç izlemeyen de Yıldız'ın sahneleri için baktı. Kitlesi 6 - 7 değil bence. :A Bu sezon eğer ATV ve TRT 1'den çok çok iddialı dizi gelmezse ben 10 üzerine rahat çıkacağını düşünüyorum.