Tövbeler Olsun - Tanıtım Fragmanı | Yeni Dizi - TRT 1

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
AWO_szD8_400x400.jpg

İki ailenin hikayesini ekrana taşıyacak olan ve yakında TRT 1'de izleyicisi ile buluşacak 'Tövbeler Olsun' dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı!

Yönetmen koltuğunda Serdar Akar'ın ot!urduğu, yapımcılığını Mustafa Fener'in üstlendiği, başrollerinde; Güven Kıraç, İpek Tuzcuoğlu, Erkan Can, Çiçek Dilligil, Ünal Silver, Seda Türkmen ve Sercan Badur gibi isimlerin yer aldığı dizinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.

'Tövbeler Olsun' yakında TRT 1'de!

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Eğlenceli bir tanıtım olmuş. Bu dizinin Kalk Gidelim’in yerine geleceğini düşünüyorum.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Eğlenceli bir dizi olacak gibi ay Sercanım badurum varmışş Çağlaa varr izlerim ben bunu

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Hasan Kaçan'ın yazdığı komedinin nasıl olacağını tahmin etmek için fragmanı izlemeye gerek yok. Bol bol muhafazakarlık ve komik olmayan esprilerle harcanacak bir kadroyla gelecek başkası adına utanma hissi.

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Hay Sultan, Nizam-ı Alem, Mevlana, Ahmed Yesevî, Barbaros, Çöp Apartmanı dizileri var kanalın yeni sezon için. Sadece 2 günü boş sanırım. O yüzden bir kaç dizi bitirecektir.

Saydığın dizilerin çoğunun çekimleri bile başlamadı henüz ve TRT hepsini aynı anda yayına sürmeyecektir ve aralarında tutumayanlar da olacaktır. :)

Kalk Gidelim'e gelirsek, kanal bitirmeyi düşünüyor bence ama reytingleri ile halen kanalın en çok izlenen dizisi. O yüzden geri adım atabilirler. :)

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Eğlenceliye benziyor. Bence de Kalk Gidelim'in yerine gelirse çok güzel olur izlerim.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Saydığın dizilerin çoğunun çekimleri bile başlamadı henüz ve TRT hepsini aynı anda yayına sürmeyecektir ve aralarında tutumayanlar da olacaktır. :)

Kalk Gidelim'e gelirsek, kanal bitirmeyi düşünüyor bence ama reytingleri ile halen kanalın en çok izlenen dizisi. O yüzden geri adım atabilirler. :)

Çekimler başlamadı evet, ama Ekim - Kasım'a kadar hepsinin yayına gireceğini düşünüyorum ben. Tutmayan olsa bile TRT bir en az 15 - 20 bölüm devam ettirir.

Yaz boyu devam etmesi beni bitmesi konusunda umutlandırdı, bence de bitecek. Reytinglere bakıp devam ettireceğini zannetmem kanalın.