Gürkan Uygun 'Nizam-ı Alem' Kadrosunda! | TRT 1

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Yeni sezonda 3 üç dizisi var. Pazartesi ve Cumartesi günleri boş sadece. Düşük giderse harcar birilerini.
EDHO ve Osman en sağlam iki dizisi. Başka hangi dizisi var bilmiyorum ama Hercai gidici duruyor :D

Bu arada EDHO'ya gelme konusuna katılıyorum, dizinin bu sezon kabuk değiştireceğini duymuştum iyi bir transfer olabilirdi :(

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,101
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
EDHO ve Osman en sağlam iki dizisi. Başka hangi dizisi var bilmiyorum ama Hercai gidici duruyor :D

Bu arada EDHO'ya gelme konusuna katılıyorum, dizinin bu sezon kabuk değiştireceğini duymuştum iyi bir transfer olabilirdi :(

Hercai'yi Banu yüzüne fanları bitirecek bence. :A

Dönem dizisi yerine EDHO'ya da girse fena olmazdı bence. :F

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Vadiyi Necati abiyi Vadi seyircisini bizleri yarı yolda bıraktılar. Bundan büyük sebep mi var? Onlar neyi çekerse seyretmem ta ki bize saygı gösterene Vadiyi hak ettiği şekilde bitirene kadar.
Evet bir sonu olmalıydı. Herkes son dönemde kötü senaryo diyor ancak Necati Şaşmaz tek başına kalmıştı. İzleyici Yusuf ve Cahit gibilere düştü. Ben Oktay Kaynarca ile Gürkan Uygun'u aynı projede görmek istediğim için istemiştim yoksa EDHO'yu TV'den izleyen biri değilim.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Evet bir sonu olmalıydı. Herkes son dönemde kötü senaryo diyor ancak Necati Şaşmaz tek başına kalmıştı. İzleyici Yusuf ve Cahit gibilere düştü. Ben Oktay Kaynarca ile Gürkan Uygun'u aynı projede görmek istediğim için istemiştim yoksa EDHO'yu TV'den izleyen biri değilim.
Öyle dizi de olmaz olsun Memati. Zaten Vadiden çıkmak istemesinden dolayı çok pişman olduğunu söylemişti.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Öyle dizi de olmaz olsun Memati. Zaten Vadiden çıkmak istemesinden dolayı çok pişman olduğunu söylemişti.
Evet aslında mutlaka Gürkan Uygun'a teklif gelmiştir diye düşünüyorum. Kendi satmamak için katılmamıştır . Memati karakterini halk benimsediği için başka dizide görmek garip geliyor. Şu an Necati Şaşmaz da bir dizi de olsa insana garip gelir. Ondan dolayı diğer dizilerini olumsuz etkiledi. Vadiden çıkmak istemeseydi göndermezlerdi.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Evet aslında mutlaka Gürkan Uygun'a teklif gelmiştir diye düşünüyorum. Kendi satmamak için katılmamıştır . Memati karakterini halk benimsediği için başka dizide görmek garip geliyor. Şu an Necati Şaşmaz da bir dizi de olsa insana garip gelir. Ondan dolayı diğer dizilerini olumsuz etkiledi. Vadiden çıkmak istemeseydi göndermezlerdi.
Vadiden çıkmasaydı belki o kardeş kavgası da olmayacaktı. Mematinin çıkması da bir etken oldu.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Ask_101

Banlı
Reaksiyon puanı
54
Puanı
19
Gürkan uygun bu role çok uygun olmuş :A Ne de olsa kurtlar vadisinden sonra çoğunlukla hep tarihi dizilerle adından söz ettirdi.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy