'Menajerimi Arayın' Çekimleri Ne Zaman Başlıyor?

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
images

Star TV'nin iddialı dizisi Menajerimi Arayın'ın çekimleri ne zaman başlıyor?

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Ali Bilgin'in üstlendiği; kadrosunda Canan Ergüder, Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Ayşenil Şamlıoğlu, Deniz Can Aktaş ve Pınar Ünsal'ın yer aldığı yapımın çekimleri cumartesi günü başlıyor.

İlk bölümüne Tuba Büyüküsyün'ün konuk olacağı dizinin ağustos ayında başlaması bekleniyor.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Beklediğimden erken olmuş bekliyoruz. :Z Hemen bayramdan sonra da kendisi başlar herhalde. :Z

• Beğendim
Reactions: STAR

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ağustos'ta dizilerin başlayacağına inanan var mı cidden? Reytingler son yılların en düşük seyrinde ilerliyor, pandemi/karantina nedeniyle insanlar TV'ye doymuş görünüyor. Herkes dışarılarda, reytingler epey düştü ki Survivor bitince kalan seyirci de gidecek bence. Dizilerin bu şartlarda Ağustos'ta başlaması hayal gibi duruyor.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ağustos'ta dizilerin başlayacağına inanan var mı cidden? Reytingler son yılların en düşük seyrinde ilerliyor, pandemi/karantina nedeniyle insanlar TV'ye doymuş görünüyor. Herkes dışarılarda, reytingler epey düştü ki Survivor bitince kalan seyirci de gidecek bence. Dizilerin bu şartlarda Ağustos'ta başlaması hayal gibi duruyor.
Ben inanıyorum bırak inanmaya devam edeyim. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ben inanıyorum bırak inanmaya devam edeyim. :A
Çoğu dizinin çekimleri Kurban Bayramı sonrası başlayacak, hızlı şekilde ikinci dalga ihtimaline göre bölüm çekimleri yapacaklar. Çekimlerin erken başlaması demek olmuyor ki diziler de erken başlayacak, tek amaç stok bölümler. :A

• Üzücü
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Çoğu dizinin çekimleri Kurban Bayramı sonrası başlayacak, hızlı şekilde ikinci dalga ihtimaline göre bölüm çekimleri yapacaklar. Çekimlerin erken başlaması demek olmuyor ki diziler de erken başlayacak, tek amaç stok bölümler. :A
Birsen aşkom Ağustos'ta yayına girecek dedi güveniyorum. :Z