1441 Yapım'dan 'Netflix'e Dizi!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,773
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1587802772584.png

1441 Yapım'dan 'Netflix'e dizi!

Star TV'de geçtiğimiz sezon yayınlanan 'Çocuk' dizisiyle başarı yakalayan 1441 Yapım'ın, online dizi - film platformu Netflix için yeni bir proje hazırladığı öğrenildi.

Yeni sezona televizyon için bir dizi hazırlığında olan 1441 Yapım'ın Netflix için hazırladığı dizinin oyuncu kadrosu ve konusu hakkında henüz bir bilgi yok.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Umarım güzel bir dizi olur bu arada yinr umarım bu sezon hazırlayacağı dizi tutar

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,773
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Umarım güzel bir dizi olur bu arada yinr umarım bu sezon hazırlayacağı dizi tutar

Çocuk iyi bir işti aslında, ama niye sonradan tutmadı bilmiyorum. TV dizisi tutarsa yapım şirketi için iyi olur.

Netflix'e ise doğru düzgün dizisi tutmayan bir şirketin dizi yapması şaşırttı, emin değilim.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Çocuk iyi bir işti aslında, ama niye sonradan tutmadı bilmiyorum. TV dizisi tutarsa yapım şirketi için iyi olur.

Netflix'e ise doğru düzgün dizisi tutmayan bir şirketin dizi yapması şaşırttı, emin değilim.
Ben de anlamış değilim
O konuda da haklısın tv de daha fazla başarılı olup geçmesi gerekirdi sonuçta sektördeki çok iyi şirketlerden bile bazıları hala dijitale dizi yapmıyor

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,773
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben de anlamış değilim
O konuda da haklısın tv de daha fazla başarılı olup geçmesi gerekirdi sonuçta sektördeki çok iyi şirketlerden bile bazıları hala dijitale dizi yapmıyor

Evet... Dijitale iş yapan genellikle OGM yada Ay Yapım oluyor, bir de O3 Medya gibi yapımlar. 1441 TV'de kendini kanıtlasa, ardından yapsa bir şey olmaz ama böyle geçmesi düşündürücü.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Evet... Dijitale iş yapan genellikle OGM yada Ay Yapım oluyor, bir de O3 Medya gibi yapımlar. 1441 TV'de kendini kanıtlasa, ardından yapsa bir şey olmaz ama böyle geçmesi düşündürücü.
O3 tek Hakan Muhafız'ı yapmadımı sonra Onur Güvenatam OG'yi kurunca ona geçti diye biliyordum dediğin gibi dijitale genelde o iki şirket dizi yapıyordu 1441'in de böylesine hızlı bir geçiş yapması anlaşılacak gibi değil ki daha Medyapım Avşar Süreç gibi şirketler dijitale geçmemişken

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,773
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
O3 tek Hakan Muhafız'ı yapmadımı sonra Onur Güvenatam OG'yi kurunca ona geçti diye biliyordum dediğin gibi dijitale genelde o iki şirket dizi yapıyordu 1441'in de böylesine hızlı bir geçiş yapması anlaşılacak gibi değil ki daha Medyapım Avşar Süreç gibi şirketler dijitale geçmemişken

Hakan Muhafız var, şimdi Maraz diye bir proje var. OGM Pictures hem dijitale hem TV'ye çalışıyor.

Medyapım, Avşar'ın da yapması lazım bence. :( Süreç Film'in dizisi vardı, ama iptal oldu sonradan.

1441 ve 25 Film dijital için daha erken.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Hakan Muhafız var, şimdi Maraz diye bir proje var. OGM Pictures hem dijitale hem TV'ye çalışıyor.

Medyapım, Avşar'ın da yapması lazım bence. :( Süreç Film'in dizisi vardı, ama iptal oldu sonradan.

1441 ve 25 Film dijital için daha erken.
Evet Süreç'in vardı değilmi dedigin gibi onlar için daha erken

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Umarım iyi bir iş çıkarırlar da yanıltırlar bizi. :A İnternet içeriklerinin çoğalmasını seviyorum, destekliyorum. :bhr:
Umarım yüzümüz kara çıkar
Ben de destekliyorum ve seviniyorum ama bu içerikler yüzünden televizyonun değerinin azalmasını istemiyorum sonuçta o içerikleri izleyemeyenler var

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,773
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Umarım yüzümüz kara çıkar
Ben de destekliyorum ve seviniyorum ama bu içerikler yüzünden televizyonun değerinin azalmasını istemiyorum sonuçta o içerikleri izleyemeyenler var

Evet, TV'ye ilgi gün geçtikçe azalıyor hem dizi süreleri, hem dizi konuları, hem de dijital içerikler dolayısı ile. :(