'Türk Malı' Tekrarlarıyla Show TV'de!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,754
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
turk-mali.jpg

'Türk Malı' tekrarlarıyla Show TV'de!

Başrollerini Binnur Kaya ve Şafak Sezer'in paylaştığı, kadrosunda Bekir Aksoy, Devin Özgür Çınar, Sinan Çalışkanoğlu, Hazal Şenel, Barış Çelikkol gibi isimlerin yer aldığı ssevilen komedi dizisi tekrarlarıyla geri dönüyor.

Türk Malı, 1 Temmuz Çarşamba 20.00'de Show TV'de!

• Beğendim
Reactions: Jonsnow

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Show'a bak sen. :A O dönem izliyordum ama şimdi izlesem muhtemelen beğenmem. Yine de Binnur Kaya ve Abiye Kuzu efsanesi için iyi gitsin isterim. :bhr:

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İlgi görmesi muhtemel, komedi tekrarı yayınlamak mantıklı bu dönemde.

Başrollerini Binnur Kaya, Şafak Sezer, Bekir Aksoy, Devin Özgür Çınar, Sinan Çalışkanoğlu, Hazal Şenel, Barış Çelikkol, Melek Baykal, Özkan Uğur ve Osman Sonant'ın paylaştığı komedi dizisi tekrarlarıyla geri dönüyor.
Başroller Binnur Kaya ve Şafak Sezer. Diğerlerinin çoğu konuk veya yardımcı oyuncu. Özkan Uğur tek bölümde oynamıştı diye hatırlıyorum. :D

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
İlgi görmesi muhtemel, komedi tekrarı yayınlamak mantıklı bu dönemde.

Başroller Binnur Kaya ve Şafak Sezer. Diğerlerinin çoğu konuk veya yardımcı oyuncu. Özkan Uğur tek bölümde oynamıştı diye hatırlıyorum. :D
Onlardan sonraki beşli de başrol sayılır önemli rolleri vardı. :A

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Şükür arşiv açmaya başlanmış, yaz dizilerini izlemektense oturup Binnur'u izlesinler. :bhr:

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,754
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Tabiki de öyle de yeniye şans vermek yeter bu arada Binnur Kaya'nın bu projeleri verilmeli ki yapımcılar görsün kadın en son dram dizisinde oynadı

Son oynadığı diziyi izlemedim. :( Bu Sayılmaz diye bir dizide oynamıştı, orada sevmiştim aslında. Keşke yeniden ekranlarda olsa.

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,754
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben de izlemedim de izleyecektim aslında 2.dakikasına gelmeden sıkıldım Şaşkın Bakkal'ı işte skeç gibi olunca da program olmadan pek güzel değil bir o tarz Bir Demet Tiyatro güzel geliyor bana

BDT gibisi gelmez. Geçen gün tekrarını izledim, baya iyi. Ama Bu Sayılmaz'da iyiydi, izlenmedi. :(

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
BDT gibisi gelmez. Geçen gün tekrarını izledim, baya iyi. Ama Bu Sayılmaz'da iyiydi, izlenmedi. :(
Evet o çok iyiydi hele Feriştah Yenge'nin Kim Milyoner Olmak İster sahnesk vardı 3 5 kere izledim ona bakmadım ondam bilmiyorum belki de izlenmedi diye bu arada fark ettim hiç içimde ne dönüyor bilmiyorum :A

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy