Fav10 Film Kulübü 9. Sezon Ödül Adayları Belli Oldu!

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
90'lar sezonunu sen ve @MasacRE için yaptık. İzlediğiniz toplam film sayısı 0 :A
Fikir benden çıktı aslında da, izlemeyen de ben oldum nedense. Sanırım bunalıma girdim, hiçbir şey yapamıyorum bu ara. Keşke üst üste yapmasaydık bir de. Tabii "yapalım" diyenlerden birisi de bendim ama nereden bileyim bu noktaya geleceğimi. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Aslında 90'lı yıllar filmlerinden bir tek "This Boys Life" filmine başladım. İlk seferde 18 dakika izledim, sonra 12 dakika izledim. Yarım saat izledim yani. Bir saatin üzerinde süre var ama bir türlü adapte olamıyorum filme. :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,760
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Aslında 90'lı yıllar filmlerinden bir tek "This Boys Life" filmine başladım. İlk seferde 18 dakika izledim, sonra 12 dakika izledim. Yarım saat izledim yani. Bir saatin üzerinde süre var ama bir türlü adapte olamıyorum filme. :D
Süresi kısa diye en kötü filmi ilk izlersen öyle olur. :A

Fakat yani en fazla 12 dakika odaklanabilmek ciddi şekilde üzerine gitmen bir problem gibi gözüküyor. :D

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Süresi kısa diye en kötü filmi ilk izlersen öyle olur. :A

Fakat yani en fazla 12 dakika odaklanabilmek ciddi şekilde üzerine gitmen bir problem gibi gözüküyor. :D
En kötü film olarak bahsetmen iyi olmadı. Gerçi övülen bir film olduğunu görmüştüm, gözümü korkutuyorsun sanırım. :A

Sosyal medyayla çok fazla haşır neşir oldum son zamanlarda, onun da etkisi vardır belki. Oturuyorum böyle, sosyal medya hesaplarına girip çıkıyorum. Sonra sürekli forumdayım. Her şeye de üşenir oldum. Forumda aktifliğim tavan yaptı, izlemekte ve okumakta zorlanır oldum. 220 günlük aralıksız yabancı dizi izledim, o istikrar bitti. Her hafta film izlerdim, o da bitti. Her gün bulmaca sitesine girip bulmaca çözerdim, o da bitti. Sanırım sorun sosyal medya ve forum. Dolayısıyla kısmam gerekiyor. Kısmayı düşündüm hep de, kısmayı başaramadım bir türlü. :D