TVen Bu Şarkı Benim 2. Sezon Yarı Final Sonuçları

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,668
Puanı
1,060
@Çiğdem 'in pardon @kerem 'in boncukları:A

Bazılarını daha çok bazılarını daha az beğendim ama bu hafta 6. hislerimi dinleyip boncuk dağıtma kararı aldım. 4 yarışmacıma da bol şans, hakedenler finalist olsun. :bhr:

4p) Kazım Koyuncu - İşte Gidiyorum
4p) Toygar Işjklı - Hayat Gibi
4p) Sezen Aksu - Tutuklu
4p) Yalın - Her Şey Sensin

@Yiğitt @MEnes @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @Turkuazz @MasacRE @xemrexxx @Angelica @denizz19 @sokak sanati @mesmeso61 @Maskeli Fedai @mrt-06 @Harunnn60 @serhatt @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @xBUGRAx @-potterhead- @Özgür @Bully @Hachiko @Tolstoyevski @S.G.A.T. @alperuz @Ahmed @hayret bi şey @anniegrant @Gizmen @Emre Ozansoy @12.Adam @phoebebuffay @Dosi @Forumdash @The_Erinch @xdragxx @Felon @eskici @yigit_00 @pompy @Çiğdem @emreemreu @ozmoturk @Araf @gözlemci @DarkLegenD
Sunuculuk bunu gerektirir. :A @xBUGRAx @mrt-06 @dreamy @Ahmed

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
O uygulamayi kullananlarla iliskimi kesiyorum, Iskur'a kayit olanlar dernegi resmen. :A

Artık Işkur'a iş sahibi olanda kayıt oluyor. Kariyer.com'a falan dönüştü. Bu yıl zorunlu oldu. şu Kısa Çalışma ödeneği sebebiyle. İş verende iş arayanda iş sahibi de oradan takip ediyor alacakları:A

• İlginç
Reactions: kerem

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,668
Puanı
1,060
@Çiğdem
4 Kazım Koyuncu - İşte Gidiyorum
3 Sezen Aksu - Tutuklu
2 Yalın - Her Şey Sensin
1 Toygar Işıklı - Hayat Gibi

Ahmede 1 dreamya 4 verecektim tarkan ve sertab seçimleriyle sonra ikiside değiştirmiş ve ahmede 4 dramye 1 gitti yerleride değişti :F :F :F