OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 1-7 Haziran Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Anlatmaya gerek yok, menajer farkı çok açık ortada. :A
Bu OSM işine devam edersek çok daha iyi olacağımdan eminim. Bana bi de zengin takım denk gelirse harika olur :A :A
En çok o muhteşem çekilişte olmamış olmama üzüldüm. Baya güzel ayarlamıştınız @Sherlock ile :bhr:

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Bu OSM işine devam edersek çok daha iyi olacağımdan eminim. Bana bi de zengin takım denk gelirse harika olur :A :A
En çok o muhteşem çekilişte olmamış olmama üzüldüm. Baya güzel ayarlamıştınız @Sherlock ile :bhr:
Aslında normalde kurada bulunsaydın hangi takım çıkacaktı acaba :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Hocaların hocası @bazinga ile muazzam bir kura çekimi gerçekleştirmiştik, o geceden sonra farklı mecralardan kura çekimlerini düzenlememiz adına teklifler de aldık zaten. :A

Şaka bir yana bu sezonun bitimine doğru bir anket yapmayı düşünüyorum, onun sonucuna göre devam edip etmeyeceğimizin kararını veririz. :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Dosi and Turkuazz

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Hocaların hocası @bazinga ile muazzam bir kura çekimi gerçekleştirmiştik, o geceden sonra farklı mecralardan kura çekimlerini düzenlememiz adına teklifler de aldık zaten. :A

Şaka bir yana bu sezonun bitimine doğru bir anket yapmayı düşünüyorum, onun sonucuna göre devam edip etmeyeceğimizin kararını veririz. :A
Chealsea fakir takım @Sherlock

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Sana güveniyorum, yap bunu. :A Yap ki bu kapitalist düzen yıkılsın, yap ki garibanlar da kazanabildiklerini göstersin, yap ki küçük diye ötekileştirilen takımlar tekrar hatırlansın...
5b0e7a0266a97c4350d5f09d.jpg

Olur mu dersin +1 Zonguldakspor Aston Villa?

Tottenham'ı elerse olur mu, olur.
Bana iki dakika güvenin sadece, orta sahada üstünlüğü ele geçirirsem @MEnes'in boynundaki fuları bile kaleye gol diye sokarım. :A
Güzel hayaller kurulmuş yokluğumuzda... Ama gerçekler çok acımasız bir şekilde suratınıza vurduğunda böyle gülerek konuşamayacaksınız... :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Fav10 Ligi - 23. Hafta (6 Haziran) Fikstürü:

Fav10 Ligi’nin ikinci yarısı bugün oynanacak karşılaşmalarla başlıyor. Kaybettiği liderlik koltuğuna yeniden oturmak isteyen Arsenal ile; kadro değeri açısından ligin en güçlü takımlarından olan West Ham United arasında oynanacak karşılaşma, haftanın en dikkat çekici eşleşmesi olarak gözüküyor.

1.jpg

2.jpg

@Araf @batuhankaralar @bazinga @DarkLegenD @emreemreu @Felon @MEnes @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Sherlock @Siyagriyus @sokak sanati @Tolstoyevski @Turkuazz @xdragxx @Dosi @pompy

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Fav10 Ligi - 23. Hafta (6 Haziran) Fikstürü:

Fav10 Ligi’nin ikinci yarısı bugün oynanacak karşılaşmalarla başlıyor. Kaybettiği liderlik koltuğuna yeniden oturmak isteyen Arsenal ile; kadro değeri açısından ligin en güçlü takımlarından olan West Ham United arasında oynanacak karşılaşma, haftanın en dikkat çekici eşleşmesi olarak gözüküyor.

Ekli dosyayı görüntüle 85343
Ekli dosyayı görüntüle 85345

@Araf @batuhankaralar @bazinga @DarkLegenD @emreemreu @Felon @MEnes @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Sherlock @Siyagriyus @sokak sanati @Tolstoyevski @Turkuazz @xdragxx @Dosi @pompy
Allah razı olsun unutmuştum maçları. Üstelik karşımızda gözü dönüp özel antrenmanlara giren bir @Dosi varken... Ne istedi bizim takımımızdan bu kadar anlamadım ama........

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Allah razı olsun unutmuştum maçları. Üstelik karşımızda gözü dönüp özel antrenmanlara giren bir @Dosi varken... Ne istedi bizim takımımızdan bu kadar anlamadım ama........

Menajerlerimize maçlarını hatırlatmak boynumuzun borcu sayın @bazinga hocam, rica ediyorum. :A @Dosi gerçekten gözü dönmüş durumda, herkesi ve her şeyi yenmek istiyor. Coinleri de bitmiyor herhalde, büyük-küçük her takıma karşı kampa gidiyor...

• Güldürdün
Reactions: bazinga and Dosi

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Güzel hayaller kurulmuş yokluğumuzda... Ama gerçekler çok acımasız bir şekilde suratınıza vurduğunda böyle gülerek konuşamayacaksınız... :A

@DarkLegenD gerekeni yapacak ve bu durum hayal olmaktan çıkıp, gerçeğe dönüşecek. Evet evet, yapacak bunu... Kapitalist düzene büyük bir darbe vuracağız, inanıyoruz kendisine. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Kampa girmek suçmu? Millet laf ediyor. Siz de girin :A sen ilk değildin sonda olmayacaksın :A
Kusura bakma bilgisayar harici ve zirvedeki isimler haricinde bugün kim olsaydı kampa girecektim :A
@Sherlock kaç gündür satım olmuyor. Jetonlar çoğalmıştı harcadım. Yine yeterli mikar olunca o an kime denk gelirse yapacağım :A çok güçlülere taktik yapmayacağım. Ne çıkarsa bahtıma. Diğerlerinde yapacağım birşeyler. Bunu çok önceden belirtmiştim :A
@Araf @Tolstoyevski @xdragxx

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Kampa girmek suçmu? Millet laf ediyor. Siz de girin :A sen ilk değildin sonda olmayacaksın :A
Kusura bakma bilgisayar harici ve zirvedeki isimler haricinde bugün kim olsaydı kampa girecektim :A
@Sherlock kaç gündür satım olmuyor. Jetonlar çoğalmıştı harcadım. Yine yeterli mikar olunca o an kime denk gelirse yapacağım :A çok güçlülere taktik yapmayacağım. Ne çıkarsa bahtıma. Diğerlerinde yapacağım birşeyler. Bunu çok önceden belirtmiştim :A
@Araf @Tolstoyevski @xdragxx

185D3D94-DEF5-4E26-9920-B54EA9D02784.jpeg

Yaptığın her antrenman kampı sonrası daha fazla coin istiyor olması lazım, dördüncü veya beşinci sırada 500 coin falan istiyor olması lazım. O yüzden dikkatli kullan. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
@DarkLegenD gerekeni yapacak ve bu durum hayal olmaktan çıkıp, gerçeğe dönüşecek. Evet evet, yapacak bunu... Kapitalist düzene büyük bir darbe vuracağız, inanıyoruz kendisine. :A
Ama önce Everton'ı gömçürtmeliyiz. :A Herkesin sırası gelecek. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Dostluk maçı kapalı derken? Sen zaten oynayıp yenmişsin beni kamp öncesi :A

Kampa girmeyi nasıl gördünüz? Ben taktiklerimi görmemesinede engel koydum 3 jeton harcayarak :A @Sherlock

Önce gizli antrenmana gidip, ardından kampa gidersen rakibine bildirim gitmiyor olması lazım. Ancak rakiplerin seninle dostluk maçı oynayamıyor bu işlemi yaparsan eğer, bu yüzden maçtan çok çok kısa bir süre önce gitmen en iyisi fark edilmemek adına. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...