Beyazıt Öztürk'ten 'Beyaz Show' Açıklaması!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1-a8Kg_cover.jpg

Beyazıt Öztürk'ten 'Beyaz Show' açıklaması!

1996 - 2018 yılları arasında 22 sezon boyunca Cuma geceleri Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan talk-show programı 'Beyaz Show' yeniden başlayacak mı sorularına, programın sunucusu Beyazıt Öztürk katıldığı bir canlı yayında cevap verdi.

Öztürk, “Teklifler var. 2 sene oldu, ben de çok özledim ve yeniden başlamak istiyorum. Ama henüz net bir durum yok. ‘Beyaz Show' seyircisiz olamaz. Program enerjisini seyirciden alıyor. Corona virüsü döneminde de o kadar kalabalığı bir arada toplamak mümkün değil. O yüzden ileride duruma göre hareket edeceğim.” diye konuştu.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
1-a8Kg_cover.jpg

Beyazıt Öztürk'ten 'Beyaz Show' açıklaması!

1996 - 2018 yılları arasında 22 sezon boyunca Cuma geceleri Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan talk-show programı 'Beyaz Show' yeniden başlayacak mı sorularına, programın sunucusu Beyazıt Öztürk katıldığı bir canlı yayında cevap verdi.

Öztürk, “Teklifler var. 2 sene oldu, ben de çok özledim ve yeniden başlamak istiyorum. Ama henüz net bir durum yok. ‘Beyaz Show' seyircisiz olamaz. Program enerjisini seyirciden alıyor. Corona virüsü döneminde de o kadar kalabalığı bir arada toplamak mümkün değil. O yüzden ileride duruma göre hareket edeceğim.” diye konuştu.
Çok naz etti bu da. :F:F:FSanki en önemli şey dünyadaki.:F

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Neden hala teklifler var diyor anlamıyorum. TV8'de başlaması bu kadar mı zor?

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
EYS Biterse BeyazShow iyi olur hatta eserle beraber bile gidebilir. acun bu harman sever

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Hayranı değilim ama be olursa olsun başlayacaksa Kanal D'de başlamalı. Yıllarca kanalın marka yapımlarından biri oldu ve TV8'e yakıştıramıyorum şahsen.