TVen Bu Şarkı Benim 2. Sezon Çeyrek Final Sonuçları

19. Haftanın Konsepti Ne Olsun?

• Kullanılan toplam oy
    28
  • Anket kapatılmış .

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hadi be ordan:F @mrt-06 yada @dreamy de ipinucundaki kişilere elenmiş olcaklar :F Resmen birisini kurtarmak istiyorsunuz :A (olayı eşeleyeyim mi biraz daha:A)

Hiç öyle bir durum olmayacak. Sistem şu şekilde.
Önce Buğra ve Ahmet arasında bir eleme olacak. Bu ikisinden biri yarı finale çıkacak ve 3 kişiden en düşük puanı alan elenecek. Bunların hepsi aynı oylamada olacağı için karışık gözüküyor ama denklemi ayırdığımızda tablo bu:A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Önce Buğra ve Ahmet arasında bir eleme olacak. Bu ikisinden biri yarı finale çıkacak ve 3 kişiden en düşük puanı alan elenecek. Bunların hepsi aynı oylamada olacağı için karışık gözüküyor ama denklemi ayırdığımızda tablo bu:A
Dediğim şekilde de aynısı oluyor :A Benimki dümdüz işte sizinki gibi kafa karişikliği yaratmıyor:A:A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dediğim şekilde de aynısı oluyor :A Benimki dümdüz işte sizinki gibi kafa karişikliği yaratmıyor:A:A
@kerem benim dedim şekilde yapsın puan durumlarını başka türlü karışıklık olur :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O zaman herkesin puanını tek tek açıklayıp eğlence olmaz. Hepsini bi şekilde açıklamak dışında şansı yok.:X
Herkes normal şekilde dördünüde oylayıp 4-3-2-1 diye oylucak cnm ama @kerem puanlamaya dördünü değil

1 @Ahmed 80
2 @xBUGRAx 77

1 @mrt-06 80
2 @dreamy 77

diye bu şekilde puanlıcak atacan dreamy ile bugra ahmed ile yarışmıs olacak 1.ciler finale :A :A :A Anlıklardada böyle ayrı ayrı sunacak :A @Forumdash

• Güldürdün
Reactions: kerem and Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Tüm haftalarda bunu yapmamız lazım o zaman. Geçen hafta elenen Ozan elenmezdi mesela bu durumda. Olmaz o iş. Dediğim gibi sen şarkını seç. Buralar bizde:A
Eşitmiydi sanki??

Final puanlari sanki her hafta mı hesaplanıyor yada eklenecek:F beraberlik için kullanılacak yöntem için diyorum:A

Ayy neyse ne halin varsa gör!!:A

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Herkes normal şekilde dördünüde oylayıp 4-3-2-1 diye oylucak cnm ama @kerem puanlamaya dördünü değil

1 @Ahmed 80
2 @xBUGRAx 77

1 @mrt-06 80
2 @dreamy 77

diye bu şekilde puanlıcak atacan dreamy ile bugra ahmed ile yarışmıs olacak 1.ciler finale :A :A :A Anlıklardada böyle ayrı ayrı sunacak :A @Forumdash

Ama Ahmet ile Buğra aynı zamanda Diğer ikisi ile de yarışacak. Onlardan da birini eleyebilir. Neyse ben gidiyorum uyuyacağım. İyi geceler.:F
Eşitmiydi sanki??

Final puanlari sanki her hafta mı hesaplanıyor yada eklenecek:F beraberlik için kullanılacak yöntem için diyorum:A

Ayy neyse ne halin varsa gör!!:A

O kuralı ilk başta koysak olurdu ama şuan olmaz. Beni niye elediniz kullanırdım puanları mı diyen olurdu.:A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ama Ahmet ile Buğra aynı zamanda Diğer ikisi ile de yarışacak. Onlardan da birini eleyebilir. Neyse ben gidiyorum uyuyacağım. İyi geceler.:F

O kuralı ilk başta koysak olurdu ama şuan olmaz. Beni niye elediniz kullanırdım puanları mı diyen olurdu.:A
Bu zamana kadar eşit olan oldu mu :A Eşitlik durumu içn diyorum:A Bugra ve ahmet aynı puan alip birinci oldular kim elencek???? Hadi söyle :F @kerem Olur mu olur:F

• İlginç

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Ahmed and Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
  • Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Daha az yarişmacı oldugu için eşit cıkma olasiliği daha yuksek gibi:X 2-3 hafta önce puanlar eşit cıkmıştı:A (1.olarak) illa sonuncular eşit cıkacak diye bişey yok:X

Neyse en iyisi 3 kişi de haftaya aynı puan alır diyelim:A:A @sokak sanati @kerem
Benim dediğim en iyisi öyle olursada ikisi elenecek desinler :A :A :A

Bende kaçıyorum artık abicim cicili bicili rüyalar :bhr::bhr::bhr:

• Harika
Reactions: Forumdash