OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 25-31 Mayıs Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Satışta pahalı oyuncular bulunuyor 2 oyuncu satılırsa bütçe iyi aslında ancak kadro değerinde ilk 2 sırayı kaptılar onları yakalamak zor şampiyonlukta zorlaşıyor :D

Tottenham ve Everton baya yükseltmişler bütçelerini cidden, özellikle Everton'a şaşırdım transferle alakalı etkinlik sonrası yükseldi çünkü kadro değeri herkesin aksine. :D

• Beğendim
Reactions: Turkuazz

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Tottenham ve Everton baya yükseltmişler bütçelerini cidden, özellikle Everton'a şaşırdım transferle alakalı etkinlik sonrası yükseldi çünkü kadro değeri herkesin aksine. :D
@Araf

Everton’un ilk 11’inde 102’nin altında puana sahip futbolcu yok sanırım. 101-102... Biz ise 90’ın üstünde tek tük futbolcu geliştirebilince sevineduralım, yetiş ya UEFA... Adam 2 futbolcusunu satsa bizim takımları komple satın alabilir :A @Dosi

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@Araf

Everton’un ilk 11’inde 102’nin altında puana sahip futbolcu yok sanırım. 101-102... Biz ise 90’ın üstünde tek tük futbolcu geliştirebilince sevineduralım, yetiş ya UEFA... Adam 2 futbolcusunu satsa bizim takımları komple satın alabilir :A @Dosi
Ben adam satamıyorum sinirden panik satışı yapacağım forvetlerim yorgun @Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
@Araf

Bir de daha alıp satmaya devam ediyor. Kadro değeri bakımından @MEnes ile yarışır duruma geldi şu anda. :D

Son durum şudur:

1590734187811.png

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bir de inatla alıp satmaya devam etmeye çalışıyor. Kadro değeri bakımından @MEnes ile yarışır duruma geldi şu anda. :D

Son durum şudur:

Ekli dosyayı görüntüle 84331
sende adam satmışsın utanmadan bilgisayardan alıyorsun o kadar kötü oyuncu alırsan yenemez tabikide laduardianın 1 golü var bende @Araf grimaldo 1 asisti var @Araf benden adam alan yok @Araf maçtan önce kaleciyi yedeğe alıcağım ceza olsun diye @Araf forvet yorgun olmasa @Araf

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Araf

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
  • Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Gerçekten kudurmuş bir modda ÇD kardeşim, durduramıyoruz. Hazırlıkta yok ediyor zaten. Taktikler üzerine de baya uğraşıyor. Bilemiyorum, sanırım domine edecek her yeri... :A
Forumda da olmayınca, haliyle uğraşacak çok vakti kalıyor. Elden de oyuncuları transfer listesine koyduğu anda kayıp gittiği için yeni yıldızlar alabiliyor, aynı senin gibi. Bizde öyle bir lüks yok. :D

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Forumda da olmayınca, haliyle uğraşacak çok vakti kalıyor. Elden de oyuncuları transfer listesine koyduğu anda kayıp gittiği için yeni yıldızlar alabiliyor, aynı senin gibi. Bizde öyle bir lüks yok. :D
Aynen öyle vakti bol uğraşıyor baya. :D Değerini de baya yükseltti kadronun kolay kolay düzeni bozulmaz artık. Rotasyonu bile 100 üstü yapacak adam bu gidişle. :A (Gerçi benim de hedefim o... :A )

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Aynen öyle vakti bol uğraşıyor baya. :D Değerini de baya yükseltti kadronun kolay kolay düzeni bozulmaz artık. Rotasyonu bile 100 üstü yapacak adam bu gidişle. :A (Gerçi benim de hedefim o... :A )
@bazinga bile uğraşmıyor artık, siz uğraşmaktan bıkmadınız. Adam sabah kalkıyordu, bütün oyuncuları silip süpürüp film izliyor, sonrasında dizi bölümü izliyor, o da kesmiyor oyun oynuyordu. Yani sabah rutininin bir paçası haline gelmişti transfer. Siz durulmadınız bir türlü. :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@bazinga bile uğraşmıyor artık, siz uğraşmaktan bıkmadınız. Adam sabah kalkıyordu, bütün oyuncuları silip süpürüp film izliyor, sonrasında dizi bölümü izliyor, o da kesmiyor oyun oynuyordu. Yani sabah rutininin bir paçası haline gelmişti transfer. Siz durulmadınız bir türlü. :A
Ben hırs yaptım ya kolay kolay salmam gibi duruyor. :A Nihai sonuca ulaşana kadar bu kutlu davada yolumuza devam edeceğiz... :A İnsan ticaretini asla ve asla bırakmayacağız... :A

• Güldürdün
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...