Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
'Survivor 2020'nin yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlenen, aynı zaman TV8'in sahibi olan Acun Ilıcalı, geçtiğimiz gün NBA'de Cleveland Cavaliers formasını giyen Milli basketbolcu Cedi Osman ile canlı yayında buluştu.

Ilıcalı, Survivor'un sevilen oyunlarından biri olan 'Anlat Bakalım'ın bayram için çekilecek olan özel bölüm ile ilgili sürprizini açıkladı. Ülkemizin sevilen isimleri yarışmacılar ile yarışacak.

'Anlat Bakalım' oyununda Ünlüler takımında yer alan Elif'e şarkıcı Murat Dalkılıç, Yunus Emre'ye Bülent Serttaş, Aycan'a futbolcu Emre Belözoğlu ve Sercan Yıldırım'a ise futbolcu Burak Yılmaz eşlik edecek.

Gönüllüler takımında yer alan ve şampiyonluk adaylarından biri olan Barış Murat Yağcı'ya Cedi Osman, Berkan'a oyuncu Gupse Özay, Evrim'e şarkıcı Yılmaz Morgül, Ardahan'a oyuncu Sarp Apak, Yasin'e şarkıcı Hadise, Cemal Can'a oyuncu Ezgi Mola, Nisa'ya ise Enis Arıkan eşlik edecek.

Ünlü isimlerin konuk olduğu 'Anlat Bakalım' Pazar TV8'de!

Son düzenleme:
  • Beğendim
  • Harika
Reactions: Hazem and Angelica

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Cedi yayında Berkan’dan bahsederken, Berkan’a selam söylerken Acun resmen araya sıkıştırdı Barış konusunu. Adamdaki Barış sevgisini anlamıyorum. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,145
Puanı
1,061
Cedi yayında Berkan’dan bahsederken, Berkan’a selam söylerken Acun resmen araya sıkıştırdı Barış konusunu. Adamdaki Barış sevgisini anlamıyorum. :A
Ayol adam napsın o Ka mert i şişirdi şişirdi adam sms te patladı :A Nisa yı haftalık psikiyatriste gönderiyor yine ağlıyor çekyalı en mantıklı aday barış kaldı :A

• İlginç
Reactions: Özgür

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,846
Puanı
1,060
Cedi geçtiğimiz yayında Berkan’ı destekliyorum dedi. Dün yayında da Berkan ve Barış’a dedi. :A Acun inatla Barış’ı sıkıştırıyor araya. :A

Valla dün izledim Acun demeden Berkanla Barışı destekliyorum dedi ki adam Barışa selam göndermiş :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Cedi Osman, Enis Arıkan, Ezgi Mola iyi isimler. :) Anlat Bakalım sevdiğim oyunlardan, güzel olacaktır. :Z

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060