🥇sokak sanati - Milli Şef 85.000'ler kulübünde🌟🎧🧿❤

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ariana sana bir şey demek istiyor :A

images

Çok medyatik olmaya başladı. Biraz hit çıkartsın boş kovalamasın bende ona bunu söylüyorum :A

• İlginç
Reactions: dreamy

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Cemal Can’ı ben de seviyorum. Hatta Evrim’den sonra onu destekliyorum :A Çok sempatik çocuk yarışma vesilesiyle tanıyanlardanım ben de :bhr:

Ben yarışmadan önce tanıyordum hatta sırf onun için izlemek istedim ama o dönem karantina yoktu izleyemedim. Sonrada ortadan dalmak istemedim:A
Zaten Danla sayesinde izlemiş kadar oldum. Ünlüler takımını bilmiyorum sadece.:F

• Güldürdün

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Ben yarışmadan önce tanıyordum hatta sırf onun için izlemek istedim ama o dönem karantina yoktu izleyemedim. Sonrada ortadan dalmak istemedim:A
Zaten Danla sayesinde izlemiş kadar oldum. Ünlüler takımını bilmiyorum sadece.:F
Biz yarışma başladığında azdık zaten çoğu kişi karantina başlayınca dahil olmaya başladı. Şimdi baya aktif konusu. Şimdi dalsan da fark etmez bence :A Ünlüleri bilip ne yapacaksın Elif dışında iticilik abideleri hepsi :A

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Biz yarışma başladığında azdık zaten çoğu kişi karantina başlayınca dahil olmaya başladı. Şimdi baya aktif konusu. Şimdi dalsan da fark etmez bence :A Ünlüleri bilip ne yapacaksın Elif dışında iticilik abideleri hepsi :A

İzlediğim dönemde hep gönüllüleri tuttun zaten. 3 sezon sadece Turabi'yi deseklemek ile geçti :A
Farkettim zaten sayıları da baya azalmış:F

• Beğendim

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
İzlediğim dönemde hep gönüllüleri tuttun zaten. 3 sezon sadece Turabi'yi deseklemek ile geçti :A
Farkettim zaten sayıları da baya azalmış:F
Turabi ne ya, harika atmaktan vageçtim ismini görünce. :A Bu seneki Gönüllülerin uyumu efsane hepsi de hiç eksilme olmadan ilk 8’e kalsa keşke. :Z

Bu arada çok yorum yaptım konuya hediyem bu olsun uğraştırma beni. :A

• Sinir Bozucu

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Turabi ne ya, harika atmaktan vageçtim ismini görünce. :A Bu seneki Gönüllülerin uyumu efsane hepsi de hiç eksilme olmadan ilk 8’e kalsa keşke. :Z

Bu arada çok yorum yaptım konuya hediyem bu olsun uğraştırma beni. :A

Turabi adamdır. Gelmiş geçmiş en iyi yarışmacıdır. Kırmızı çizgimizdir o konuda fikirlerini kendine sakla o yüzden:A @Maskeli Fedai

Yok bi hediye vermezsen olmaz. Yarışmada ki akıbetin değişir :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Turabi adamdır. Gelmiş geçmiş en iyi yarışmacıdır. Kırmızı çizgimizdir o konuda fikirlerini kendine sakla o yüzden:A @Maskeli Fedai

Yok bi hediye vermezsen olmaz. Yarışmada ki akıbetin değişir :A
Ayy hiçbir hediyeyi beğenmiyorsun :A Yarın hem bildirimlerine bakarım, hem de bu konuya uğrarım :A

• Harika

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061