19 Mayıs'ı 'Cumhuriyet Bayramı' Olarak Kutlayan TRT Açıklama Yaptı!

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Geçen bayram da bayrak yada Atatürk ters olarak yapılmıştı..
Dediğin gibi bence

Bilinçli yapılıyor tabi ki. Milletin parası ile milletin değerlerini çiğniyorlar. Tarih unutmaz umarım bunları.:(

Zaten TRT suçlu bir kişinin olduğunu kabul etmiş ve idari soruşturma başlatmış. Yanlışlıkla olsa bu olmazdı. Bilinçli yapılmış belli ki:(

• Beğendim
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Ne alaka bilinçli(b) Herkes kariştiriyor yarişmalardan insanlar eleniyor :F
Devletin kanalıysa hata yapma lüksü yok. Bizim vergilerimizle dönüyor kanal. :A Beceremiyorsanız biz çalışalım o zaman. :A

Özel kanallar yapsa bir şey demem benden çıkmıyor parası ama bu kanal öyle değil.:)

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
En az 20 kişinin incelediği bi haber programı bu. Nasıl karıştırılmış olsun.:X

Zaten TRT'de yapılan yanlışın bilinçli olduğunu söylemiş. Neyi savunuyorsun.:D
Bilinç nerde yazıyor sen nasıl vardin bu kanıya diyorum. Olay buyumese 19 MAYIS yazısı dikkatimi cekerdi alttaki kücük yazılara bile bakmazdım.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Bilinçli yapılıyor tabi ki. Milletin parası ile milletin değerlerini çiğniyorlar. Tarih unutmaz umarım bunları.:(

Zaten TRT suçlu bir kişinin olduğunu kabul etmiş ve idari soruşturma başlatmış. Yanlışlıkla olsa bu olmazdı. Bilinçli yapılmış belli ki:(
Geçen yazda ana haber sunmadılar. TRT 2 - Belgesel ve World kanalları iyi ama bu TRT 1 - TRT haberi kim yönetiyorsa araştırılmalı
:)

• Beğendim
Reactions: sokak sanati

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bilinç nerde yazıyor sen nasıl vardin bu kanıya diyorum. Olay buyumese 19 MAYIS yazısı dikkatimi cekerdi alttaki kücük yazılara bile bakmazdım.

İdari soruşturma açılması yeterli bi kanıt değil mi? Bilgisiz veya bilinçsizce yapılmış olsa ona göre açıklama yapılır. Ama kasıt olduğu anlaşılıyor ve idari soruşturma açılıyor. Bana göre çok net kasıtlı yapıldığı.:)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Devletin kanalıysa hata yapma lüksü yok. Bizim vergilerimizle dönüyor kanal. :A Beceremiyorsanız biz çalışalım o zaman. :A

Özel kanallar yapsa bir şey demem benden çıkmıyor parası ama bu kanal öyle değil.:)
İyi ki vergi veriliyor :( Başka arguman kalmıcak yoksa. Orada calişan da devlet memuru gözüyle bakın o zaman. Anlık kücük yapılan bir hata... Bütün memurlari afaroz edelim o zaman.

Özel kanallar da yapsa aynı galeyana geliyorsunuz. Sanki Cumhuriyet Bayramı yerine başka bişey yazılmış gibi fazla buyutuyorsunuz.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Ülkenin devlet kanalının yaptığına bak. Bilinçli yaptıklarına neredeyse eminim. Verdiğimiz vergiyi zerre kadar haketmeyen, halka hizmet dışında her kuruma hizmet eden, berbat yayın politikası ile milli değerlerimizi zedelemeye çalışan basit bir kurumdur benim için TRT.:)
şimdi okudum yorumunu acıklama gelmeden önce de bilinçli demişin :A:A:A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
İyi ki vergi veriliyor :( Başka arguman kalmıcak yoksa. Orada calişan da devlet memuru gözüyle bakın o zaman. Anlık kücük yapılan bir hata... Bütün memurlari afaroz edelim o zaman.

Özel kanallar da yapsa aynı galeyana geliyorsunuz. Sanki Cumhuriyet Bayramı yerine başka bişey yazılmış gibi fazla buyutuyorsunuz.
Ya eskiden bir ciddiyet vardı TRT de. Hani ismi geçince bir ağırlığı olurdu şimdi hiç yok. Liyakat kalmamış çoğu kişiye erken emeklilik vermişler. :)
Sevdiğim kanalları saydım iyi yaptığı işler var bunları gördüm ama kötü gördüğüm şeyleri de derim..

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,281
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Bu hiç de küçük bir olay değil yalnız. :D

• Beğendim
Reactions: Forumdash

Forum İstatistikleri

Konular
170,509
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin