'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Sezon Finali Tarihi Belli Oldu! | ATV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
atv'nin sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın ne zaman sezon finali yapacağı ortaya çıktı!

5d7e570fd3806c267074c6cd.jpg

Yönetmenliğini Onur Tan'ın üstlendiği, başrollerinde Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Hüseyin Avni Danyal, Burak Sergen ve Sanem Çelik gibi isimlerin yer aldığı ve coronavirüse karşı yoğun güvenlik önlemleri ile çekimleri devam eden dizinin Mayıs ayında sezon finali yapacağı iddia edilmişti.

Ancak yapım son dakika değişikliğine giderek 165. bölümde sezon finali yapmaya karar verdi.

''Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'' sezon finaliyle 28 Nisan Salı 20.00'de atv'de!

Kaynak:
TV İzleyicisi

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Senaryonun gidişatından anlaşılıyordu zaten, güzel haber. Bu sezon cidden çok az sayıda bölüm yayınlanmış olacak sanırım sık sık ara vermenin de etkisiyle.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Doğru olanı yaptı sonunda, her ne kadar güvenlik önlemleri alınsa da çekimlere devam edilmesi saçmaydı...

Yeni sezonda daha iyi bölümler çekerler. :A

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Teşekkürler bilgilendirme için, normal bir Türk dizisi için bölüm sayısı baya az sanırım. Mesela Çukur haftalardır yayınlanmamasına rağmen 26. bölüm fragmanı vermiş en son. :D

Yılbaşı arasında diğer diziler 1 yahut 2 hafta ara verirken bu hafta 1 ay ara verdi... Kanalın spor kanalı olmasına rağmen kanal dizi yerine maç yayınlamayı tercih etti 2 hafta... Nereden baksan 7 - 8 bölüm daha yayınlanabilirdi sezon içerisinde. :(

• Beğendim
Reactions: Sherlock

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,482
Puanı
1,060
Adam akıllı sezon finali yapan tek dizi olarak kalacak sanırım bu sezon :(