TVen Bu Şarkı Benim 2.Sezon 1.Hafta (Sonuçlar)

2.Haftanın Konsepti Ne Olsun?

• Rap Şarkıları

Oy: 3 10.7%
  • 80'ler

Oy: 17 60.7%
  • Roman Şarkıları

Oy: 0 0.0%
  • 2010'lar Yabancı Pop

Oy: 8 28.6%

• Kullanılan toplam oy
    28
  • Anket kapatılmış .

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
@xBUGRAx oyları

16 Sertab Erener - Everyway That I Can
15 Aysel & Arash - Always
14 Hadise - Düm Tek Tek
13 Şebnem Paker & Grup Etnik - Dinle
12 Verka Serduchka - Dancing Lasha Tumbai
11 Athena - For Real
10 Secret Garden - Nocturne
9 Ruslana - Wild Dances
8 maNga - We Could Be The Same
7 Can Bonomo - Love Me Back
6 Loreen - Euphoria
5 Lena - Satellite
4 Alexander Rybak - Fairytale
3 Buranowskije Babuschki - Party For Everybody
2 Emmelie de Forest - Only Teardrops
1 Duncan Laurence - Arcade
Akmasa da doldurur. :A Teşekkürler. :Z @xBUGRAx

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
@Ahmed 's points

16p - Hadise
15p - Verka Serduchka
14p - Lena
13p - Duncan Laurence
12p - Aysel ve Arash
11p - Emmelie De Forest
10p - Sertap Erener
9p - Secret Garden
8p - maNga
7p - Loreen
6p - Alexander Rybak
5p - Helena Paparizou
4p - Athena
3p - Buraniwskije Babuschki
2p - Can Bonomo
1p - Ruslana

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@Ahmed 's points

16p - Hadise
15p - Verka Serduchka
14p - Lena
13p - Duncan Laurence
12p - Aysel ve Arash
11p - Emmelie De Forest
10p - Sertap Erener
9p - Secret Garden
8p - maNga
7p - Loreen
6p - Alexander Rybak
5p - Helena Paparizou
4p - Athena
2p - Can Bonomo
1p - Ruslana

Hadise'nin kıymetini bilen başka sanat sever:bhr: @Ahmed bravo :A

• Harika
Reactions: Ahmed

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
  • Güldürdün

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
@The_Erinch oyları

**mrt-06 - Satelitte - Lena Meyer Landrut -- 1 PUAN ( Bu çocuk şarkısının;Manga gibi olağanüstü bir performansdan daha fazla oy alması kabul edilemezdi.Hiçbir şekilde sevmemişdim zamanında...O nedenle 1 puan konusunda hiç zorlanmadım....Üzgünüm şarkı sahibi için)

**Billy Kane - Party for Everybody - Buranovskiye Babushki -- 2 PUAN (Evet, zamanında o yaşta bu performansla gelen babanelerimiz çok ilgi görmüştü;sempatik ve eğlencelide gelmişdi bayağıda ilgi görmüşlerdi..Ama Eurovison ruhuna aykırı geldi.....O nedenle 2 puanımı bu şarkıya verdim.)

**Özgür - Love Me Back - Can Bonomo -- 3 PUAN ( Üzügünüm ülkemizin şarkısına bu kadar düşük puan vermek istemezdim ama ben zamanındada sevmemişdim..birkere Can şarkıyı söylerken hiçbirşey anlamadım sadece Haydiii kısmı hariç.. Üzgünüm.)

** Fairytale - Alexander Rybak -- 4 PUAN ( Bu kadar yüksek oy alan bir şarkı ama bendeki etkisi anlık olmuşdu...Dönüp arşive baktığımda ondan önce dinlediğim yığınla şarkı var...)

**xemrexxx - Only Teardrops - Emmelie De Forest -- 5 PUAN (Açıkçası aklımda kalan bir şarkı değildi;ama sonradan araştırdığımda hatırladım...keyifli gibi gelsede listede ondan çok daha etkili ve iyi şarkılar mevcut)

**-potterhead- Arcade - Duncan Laurence -- 6 PUAN (Yakın dönemden bir tercih;şarkı aslında güzel ve kendini beğendiriyor ama uzun süre üzerinizde kalmıyor...benim açımdan puanı yeterli)

**Denizz19 - Always - Aysel and Arash -- 7 PUAN (Tabi kardeş ülke etkisi vardır ama bu şarkıyı ben günümüzdede dinliyorum,listemde kayıtlıdır ama bu şarkıdan daha yüksek puanı hakedeb şarkılar olduğu için 7 puan yeterli gördüm)

**xBUGRAx - My Number One - Helena Paparizou -- 8 PUAN (Komşudan bir ezgi,bizden esintiler olsada içinde,gene günümüzde dinlediğim dinamik bir şarkı ama puan olarak ederi bu kadar benim için)

**Aserat - Wild Dances - Ruslana -- 9 PUAN ( Ülkemizde 1. olan akıllarda kalan,keyifli ve enerjisi yüksek bir şarkı. 9 puan ideal bana göre)

**Yiğitt - Düm Tek Tek - Hadise -- 10 PUAN (Hadiseciğim hasta hasta sahneye çıktığı Düm Tek Tek; hep aklımda Arnavutluğun puan verme anı; "8 point to beatifuL Hadise. kalmışdır; sevdiğim ve günümüzdede dinlediğim bir şarkıdır. Başarılı bence seçim ama ondan iyileri var benim için)

** bazinga - Euphoria - Loreen -- 11 PUAN ( İsveçin gözbebeklerinden; herdaim dinlerim bir ara telefon müziğim bile oldu...daha yüksek verecektim ama bazı şarkılar aşağı itti...Başarılı ve çok enerjisi yüksek bir şarkı.)

**Every Way That I Can - Sertab Erener -- 12 PUAN ( Evet,bizim için çok değerli,kıymetli bir şarkı...Olumsuz yorum yapamam ama yarışmada kolaya kaçmak denebilirdi ama halen dinlediğim ve onur eolduğum bir şarkıyada düşük veremedim ,başarılar)

**dreamy - For Real - Athena -- 13 PUAN ( For Peaceeeeee....Ev sahini konjenındna çok iyi puanlar topladığımız ama karşısındada iyi adayların olduğu bir şarkıydı.Ben çok ama çok beğenmişdim..Ama burada karşısında bana göre 4 tane daha iyi şarkı vardı o nedenle 13 verdim. Ama başarılar! )

**mesmeso61 - Dancing Lasha Tumbai - Verka Serduchka -- 14 PUAN ( Şimdi, bu şarkıya neden bu kadar yüksek verdin diyecek çoğu aday ama bence seçim çok aykırı ve farkındalık koyuyor ortaya....Tam bir troll :) :) Bana görede keyifli bir şarkı,anlamsızca eğleniyorsun şarkıyı dinlerken;birçok bilindiğin yanına bence çok cesaretli bir seçim,tebrikler)

**Batuhankaralar - We Could Be The Same - Manga -- 15 PUAN ( Bence EurovisionTr tarihindeki en etkili şarkımız olabilir...Gururla izledim ve dinledim..Halende defalarca dinliyorum,arabamdaki MP3 deki 1. sıradaki şarkıdır...Lena nın çocuk bahçesi şarkısına geçilmesi çok üzmüşdü beni. Ama burada bu şarkıdan benim için daha iyi 2 aday var ondan 15 verdim,başarılar dilerim.)

Ahmed - Dinle - Şebnem Paker -- 16 PUAN ( Harika bir şarkı...Yıllar önce İzmitte oturma odasında 37 ekranda izlemişdik..ailemle çığlık atmışdık mutlulukdan..bir türk şarkısı ve türkçe ilk 3 girmiş,eurovision devi İrlandayı zorlamışdı ve 100 puanı geçmişdi..Daha 7 ülkede telefon oyu vardı sadece... Şebnim zerafeti,arkadaki amcaların coşkusu;şarkının ezgisi...Harika ,mükemmel...Tebrikler Ahmed)

Ve gecenin benden en yüksek oy alan Şarkısına gelirsek; Bana böyle şarkılarla gelin diye bir yorumum olmuşdu ilk gördüğümde...Yıllar önceden aklımda kalan;bana göre büyüleyici ve harika bir ezgi. Tebrikler Phoebebuffay - Secret Garden - Nocturne 17 PUAN benden sana gelsin. Tebrik ediyorum.Başarılarının devamını dilerim.
@The_Erinch teşekkürler. :bhr:

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Yeni oyları açıklamadan önce bu akşamın 1.sini doğru tahmin edenler, 3.Hafta konsept anketinde kişi başı 2'şer oy hakkına sahip olacak. :Z (Jüriler de dahil) Bekliyorum tahminleri biraz çabuk olalım :F 22.20'de yeni oy gelecek ondan sonrakiler geçersiz

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
@xBUGRAx oyları

16 Sertab Erener - Everyway That I Can
15 Aysel & Arash - Always
14 Hadise - Düm Tek Tek
13 Şebnem Paker & Grup Etnik - Dinle
12 Verka Serduchka - Dancing Lasha Tumbai
11 Athena - For Real
10 Secret Garden - Nocturne
9 Ruslana - Wild Dances
8 maNga - We Could Be The Same
7 Can Bonomo - Love Me Back
6 Loreen - Euphoria
5 Lena - Satellite
4 Alexander Rybak - Fairytale
3 Buranowskije Babuschki - Party For Everybody
2 Emmelie de Forest - Only Teardrops
1 Duncan Laurence - Arcade
Sevinem mi üzülem mi bilemedim. :A @xBUGRAx

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
@Ahmed 's points

16p - Hadise
15p - Verka Serduchka
14p - Lena
13p - Duncan Laurence
12p - Aysel ve Arash
11p - Emmelie De Forest
10p - Sertap Erener
9p - Secret Garden
8p - maNga
7p - Loreen
6p - Alexander Rybak
5p - Helena Paparizou
4p - Athena
2p - Can Bonomo
1p - Ruslana
Ne sadece 6 puan mı vermiş @Ahmed

1584991055106.png

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
@Ahmed 's points

16p - Hadise
15p - Verka Serduchka
14p - Lena
13p - Duncan Laurence
12p - Aysel ve Arash
11p - Emmelie De Forest
10p - Sertap Erener
9p - Secret Garden
8p - maNga
7p - Loreen
6p - Alexander Rybak
5p - Helena Paparizou
4p - Athena
2p - Can Bonomo
1p - Ruslana
Yazık... @Ahmed

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Yeni oyları açıklamadan önce bu akşamın 1.sini doğru tahmin edenler, 3.Hafta konsept anketinde kişi başı 2'şer oy hakkına sahip olacak. :Z (Jüriler de dahil) Bekliyorum tahminleri biraz çabuk olalım :F 22.20'de yeni oy gelecek ondan sonrakiler geçersiz
Sertab deyip sallıyorum bakalım tutacak mı. :A