Gelinim Mutfakta'da 'En İyiler' Yarışıyor!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kanal D'nin gündüz kuşağına damga vuran sevilen yemek yarışması 'Gelinim Mutfakta'da en iyiler yarışıyor!

gelinim-mutfakta.jpg

Sunuculuğunu Fatih Ürek'in üstlendiği sevilen yarışma Gelinim Mutfakta'da, yeni haftadan itibaren yarışmanın en iyileri yarışacak.

'Gelinim Mutfakta' yeni bölümleriyle hafta içi her gün 12.45'te Kanal D'de!

• Beğendim
  • Sinir Bozucu
Reactions: Hazem and Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Yoktur öyle bir şey ya, büyük bir produlsiyon. İlla ki ortaya çıkardı, diğer yarışmacılar felan ifşa ederdi.

Ben duydum ama ihtimal vermiyorum.

varmış cnm var hatta çiğdem bilgileri para karşılığı satmış yasin diye biri var o dedi o yüzden editörle sorun yaşamışlar geri çekilmişler

• İlginç
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
varmış cnm var hatta çiğdem bilgileri para karşılığı satmış yasin diye biri var o dedi o yüzden editörle sorun yaşamışlar geri çekilmişler

Yasin Özbek yalancının önde gideni, BA onu da ifşa etmişti. Sette çalışanlara para veriyor, bilgi alıyor diyordu. Ayrıca o, Can ve Demet üzerinden baya prim yapıyor Younow'da. Oradan da para kazanıyor abla.

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Yasin Özbek yalancının önde gideni, BA onu da ifşa etmişti. Sette çalışanlara para veriyor, bilgi alıyor diyordu. Ayrıca o, Can ve Demet üzerinden baya prim yapıyor Younow'da. Oradan da para kazanıyor abla.

Gelinim mutfakta da ne dediyse çıktı şu elenecek dedi elendi ben yalan söylediğine inanmıyorum story paylaşmıştı çiğdemle ilgili başkası dedi ona hemen tepki gösterip engelledi onu yalan değil cnm

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Gelinim mutfakta da ne dediyse çıktı şu elenecek dedi elendi ben yalan söylediğine inanmıyorum story paylaşmıştı çiğdemle ilgili başkası dedi ona hemen tepki gösterip engelledi onu yalan değil cnm

Bilmiyorum vallahi abla, ama BA'nın dediği doğruysa dizilerin ve programların set ekibine para veriyor bu.