"Survivor 2020" Tanıtımı Yayınlandı!

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Dediğim gibi orta yol bulamazsınız, sizler nasıl sevdiğiniz dizi yada karakterlere eleştirileri şaka ile karışık savunuyorsanız, içgüdüsel birşey, bana ne faydası var oda tartışılır ama işte, istemeden savunmaya geçiyorsun :) :)))

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Hiç komik değil... Survivor seyrediyorsan seninle ilişkimizi bir daha düşünmem gerek. :A Sen Acun abi beni adaya da götür dersin yakında. :A
Küfürü pek sevmem ama buna gülüyorum. :A Eskort Anıl tam senlik. :A

4-5 yıl oldu izlemeyeli. :A

• Olmamış
Reactions: blacklion

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Ben Cemal Can'ı beğendim. Danla'nın arkadaşı olduğunu bilmiyordum, güzel yüzlü tam öpüp sevilesi bir tip. :A Gönüllüler'deki Burak (soyadı ne bilmiyorum) ve Barış Murat Yağcı'da iyi. Ama yakışıklı olmaları programı izleyeceğim anlamına gelmiyor. En fazla instagram profillerine bakıp iyiymiş der geçerim. :A
Eskort Anıl hakkında hâlâ yorum yapmadın. :A

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Kadro baya kötü. Eski amatör yarışmacılı hali çok daha iyiydi sürekli eski milli sporcu fantezisi bence yarışmayı aşağı indirdi.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Olmamış attım yorum yapmaya gerek duymadım. :A Ben feminen erkekler üzerinden de komedi dönmesini doğru bulmuyorum. Homofobiyi tetikliyor çünkü... Feminenlerin de yaşam tarzı kimseyi ilgilendirmemeli... Ciddileşmek istemediğim için de yorum yapmadım doğal olarak. :A
Homofobik mizahın köpeğiyiz. :A

• Sinir Bozucu

Hazem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Ben Cemal Can'ı beğendim. Danla'nın arkadaşı olduğunu bilmiyordum, güzel yüzlü tam öpüp sevilesi bir tip. :A Gönüllüler'deki Burak (soyadı ne bilmiyorum) ve Barış Murat Yağcı'da iyi. Ama yakışıklı olmaları programı izleyeceğim anlamına gelmiyor. En fazla instagram profillerine bakıp iyiymiş der geçerim. :A
Belki tişörtsüz görüntü verirler Survivor'da izle bence. 😁

• Güldürdün

Hazem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Survivor'da artık ne kızlar bikinili ne de erkekler tişörtsüz. Tam İslamcı yeni Türkiye kafasıyla çekiliyor. Eskiden içimiz açılırdı izlerken yazın gelmesini iple çekerdik. Şimdi o etkiden uzak o yüzden izlemeye gerek yok. :A
İnşallah bu sene az da olsa öyle görüntüler olur. 😁

• Güldürdün

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Yapımcılığını Acunmedya'nın üstlendiği 16 Şubat Pazar günü 20:00'da yeni sezonuyla başlayacak olan sevilen yarışma programı Survivor bu sene yeniden Ünlüler - Gönüllüler konsepti olarak ekranlara gelecek. Sunuculuğunu geçen sene olduğu gibi bu sene de Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan üstlenecek. İşte Dominik Cumhuriyeti'nde çekilecek olan "Survivor 2020"nin Ünlüler ve Gönüllüler takımı:

Gördüğüm en berbat ünlüler kadrosu, Acun birkaç oyuncu dışında nerede amatör branş oyuncusu varsa doldurmuş :A :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
O zor işte.. Geçen sene Yunanistan tarafı olduğu için en azından erkekler arada tshirt olmadan ekranda oluyordu, diğer tarafın yayınında bayanlar bikini, erkekler üstsüz... Enteresan bir toplumumuz.....hemen adapte etti Acun, aklımda sürekli merve ve şort altına giydiği siyah tayt geliyor, bir facia....

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Survivor zamanında hiç kaçırmadığım ve okadar izliyordumki ailedekiler yaka sirkelerdi :A Foruma üye olmama sebep olan yarışmaydı :A ama geçen sene arada izlerken bu sene hiç düşünmüyorum izlemeyi. Survivor'a vakit ayıracağıma bir film izlerim, veya dışarı çıkıp vakit geçiririm daha iyi. Haftanın 3 günüyken daha keyifliydi. Acun bıktırdı :A

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Survivor zamanında hiç kaçırmadığım ve okadar izliyordumki ailedekiler yaka sirkelerdi :A Foruma üye olmama sebep olan yarışmaydı :A ama geçen sene arada izlerken bu sene hiç düşünmüyorum izlemeyi. Survivor'a vakit ayıracağıma bir film izlerim, veya dışarı çıkıp vakit geçiririm daha iyi. Haftanın 3 günüyken daha keyifliydi. Acun bıktırdı :A

Bence survivor'un insanları bıktırma sebebi, haftada 6 gün yayınlanması falan değil. 2015'ten beri 6 gün yayınlıyorlardı ve yinede izleniyordu ama son yıllarda gerçeklikten çok uzaklaştı. Mesela eskiden bir takım ödül oyununu kazanınca, ödülleri hemen oyundan gösterirlerdi ama geçen sene bir sonraki bölümün başında gösteriyorlar. Ada hayatı ise sadece 10 dakika ve sadece baraka içini gösteriyorlar. Arada kafalarına eserse balık tutuyorlar ahşap ev falan yapıyorlar. Sonra tişörtle yarışma kuralı, bu çok saçma. 2018'de gelen tayt giyebilme falan. Yine de bu seneden ümidim var bu dediklerim değişmezse Acun kimi getirirse getirsin yine de izlenmez. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bence survivor'un insanları bıktırma sebebi, haftada 6 gün yayınlanması falan değil. 2015'ten beri 6 gün yayınlıyorlardı ve yinede izleniyordu ama son yıllarda gerçeklikten çok uzaklaştı. Mesela eskiden bir takım ödül oyununu kazanınca, ödülleri hemen oyundan gösterirlerdi ama geçen sene bir sonraki bölümün başında gösteriyorlar. Ada hayatı ise sadece 10 dakika ve sadece baraka içini gösteriyorlar. Arada kafalarına eserse balık tutuyorlar ahşap ev falan yapıyorlar. Sonra tişörtle yarışma kuralı, bu çok saçma. 2018'de gelen tayt giyebilme falan. Yine de bu seneden ümidim var bu dediklerim değişmezse Acun kimi getirirse getirsin yine de izlenmez. :D
Dediklerine katılıyorum ama 6 gün yayınlamasıda bir etken. eskiden 3 olan yarışma 4-5 diye uzatıldı.
Yetenek Sizsiniz Türkiye, O Ses Türkiye, bunlar neden eski oranlarından uzaklaştı? çünkü Acun o yarışmalarında günlerini uzatıp arada değiştirdi. Yakın zamanda aynısı MasterChef'in başına da gelir.

• Beğendim
Reactions: MayısKralı

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Evrim gerçekten Evrim geçirmiş, dün o ses te uzun versiyonu vermişti acun, gerçekten ağzım açık kaldı kızın tepkilerine, daha ilk haftadan konsey ve eleme, ve hemen sumo oyunu... Acun bu sene büyük oynuyor... Haydi bakalım rasgele...