İnanç Konukçu'dan 'Behzat Ç.' ve 'Erdal Beşikçioğlu' Tepkisi!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,766
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
'Behzat Ç.' oyuncusundan hem diziye yönelik açıklamalar, hem de Erdal Beşikçioğlu'na tepki!

525

Yapımcılığını İnter Medya’nın, yönetmenliğini Serdar Akar’ın, senaristliğini Ercan Mehmet Erdem’in üstlendiği; kadrosunda Erdal Beşikçioğlu, Nejat İşler, Canan Ergüder Ece, Ege Aydan, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Güven Kıraç, Eray Eserol, Ayça Eren'in yer aldığı dizide 'Hayalet' karakterine hayat veren İnanç Konukçu; önce diziye yönelik bir açıklma paylaştı, ardından Erdal Beşikçioğlu'nu eleştirdi.

• İlginç
Reactions: cokiyitvci

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,495
Puanı
1,060
Adam haklı, biri de kalkıp bir açıklama zahmetinde bulunmuyor.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Erdal Beşikçioğlu ekibi yarı yolda bırakmış sanırım, normalde yeni sezonu olacaktı dizinin ama Behzat Ç. bir infial yaratmadı, eski izleyicisi bile takip etmedi. Haliyle başlamayacaklardı bu işe hiç ama başladıysan da arkasında duracaksın işin. Erdal Beşikcioglu'nun var oyle yarım bırakıp gitme huyları...

Haklısın hak verdiğim bir yorum yazmışsın madem yarı yolda bırakacaksın bari en baştan başlama işe bir tuhaf adam ya

• Beğendim
Reactions: blacklion

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Vakti zamanında Es-Es dizisinde de ayrılmıştı diziden. Bana çok agresif bir karakteri var gibi geliyor her ne kadar çok sevsem de, beğensem de oyunculuğunu. Çalışması, anlaşması zor biri gibi duruyor. Haliyle rol arkadaşına hak veriyorum biraz. ?

Aynen öyle agresif bu tavırlarda belli zaten bende hak verdim haklı bir çok insan ekmek parası kazanacaktı onları düşünmesi lazımdı ayıp etmiş

• Beğendim
Reactions: blacklion

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bu Blu'dan korkulur. Yıllar sonra diziyi başlatıp ortada bıraktığı yetmiyor gibi iyi anlaşan ekibin arasını da bozdurdu. Müthiş. :A