eTV MusicSurvivor 9. Sezon Şampiyonu / Şebnem Ferah - dreamy

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Final puanı avantajı ve forumda da çok sevilen bir isim olması sebebiyle Yıldız Tilbe kazanır diye düşünüyordum, şaşırdım bu sonuca :D @dreamy tebrik ederim çok başarılı bir yarışma çıkardın, kaç sezondur sonlara kadar gelip tıkanıyordun bir yerlerde. Bu sefer ulaştın şampiyonluğuna :A @Yiğitt sana da tebrikler. Finale kadar geldin sonuçta, 3-5 puanın önemi yok. Sen de şampiyon sayılırsın bir yerde :A

@kerem ve @Çiğdem Size de teşekkürler, emeklerinize sağlık. Kolay bir iş değil her hafta her hafta vaktinizi ayırıp burada bu işlerle uğraşmak :D
Sanada tşşkler kütük bey daimi destekçisin sende yarışmamızın orman kütüksüz olmazsa yarışmada sensiz olmaz hesabı :Z:Z:Z

• Harika
Reactions: MasacRE

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Benim en keyif aldığım sezon oldu, MS tarihinde en fazla ilerlediğim bir sezon oldu aynı zamanda. Akşamları benim için bir eğlence oldu, emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Başta programı başlatan, temel taşımız @Çiğdem ardından Çiğdem'in yokluğunda çok iyi sırtlayan ve emek veren @kerem sizlere çok teşekkür ediyoruz. Yeni sezonu da merakla bekliyoruz hayırlısıyla. :bhr: :Z

@dreamy tebrik ediyorum seni de, çok iyi yarıştın. Finale kaldığını görünce zaten kazanacağını biliyordum. Son ikiye seninle beraber kalmak da güzel oldu, kaliteler yarıştı. :A :bhr:

Oy veren, vermeyen, destekleyen, desteklemeyen herkese çok teşekkür ederim. Kimseyle tartışmadan, kimsenin hakkını yemeden oy kullandım. Umarım çoğu isim de aynı şeyi yapmıştır, kişisel olayları oylarına yansıtmamıştır. Yeni sezonda görüşmek üzere, tekrardan @dreamy arkadaşımı tebrik ediyor herkese teşekkür ediyorum. :bhr:
Aynen en önemlisi de böyle eğlenmek ve araya kırgınlıklarının girmemesi zaten. Tekrar tebrik ediyorum seni. :bhr:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
  • Harika
Reactions: serhatt

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
@ozgur2113 Bence sezonun geneline bakarsak en başarılı isim sensin. Buray gibi yeni bir isimle bu kadar zorlu bir sezonda 3. oldun. Sen Sevda Mısın tarzında bir ilgi çekici bir şarkısı daha olsa finale bile kaldırdın. :A Ben her hafta 'Tamam, gitti bu hafta' diye diye sonlara kadar geldin. :A Tebrik ederim.

Ben de damga vurdum bu sezona kıskanın. :A @kerem @Çiğdem @Yiğitt @ozgur2113 @dreamy

@dreamy şaşırttın öncelikle ben Yıldız şampiyon olur diye düşünüyordum oyum geçerli olsaydı Yıldız’aydı ama bir şey değişmiyormuş 13 dk ile kaçırdım.

@Yiğitt sana da tebriklerçok iyi yönettin cano :X

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
depositphotos_4143730-stock-photo-firework-streaks-in-night-sky.jpg

Büyük Final Puan Durumu:
Şebnem Ferah 72
Yıldız Tilbe 67

Evet arkadaşlar 10 Eylül'de başlayan macera bugün son buldu ve nihayet Şebnem Ferah'ın şampiyonluğuyla taçlandı. Genel olarak güzel bir sezondu, hepimiz eğlendik güldük. Yarışmacı olmamana rağmen sunucu olduğum için en az geçtiğimiz sezon kadar eğlendim. Özellikle şu sıralar forumun direği haline geldi MS rabi bunda siz değerli üyelerimizin de buna ilgi göstermesi sayesinde oluyor her şey. :D

Ilk kez sunuculuk yaptım, malum @Çiğdem'in internet sorunları uzayınca yarışmayı en iyi şekilde aksatmadam, kimsenin hakkını yemeden en objektif sekilde ilerletmeye çalıştım. 12 haftadır surçu lisan ettiysek affola. Umarım benden memnun kalmışsınızdır. :D

@dreamy kaç sezondur yarışıyordu, yarı final görmüşlüğü bile var. Geçen sene çok büyük bir strateji hatası yapmasına rağmen bu sezon kusursuz yarıştı ve final puanı farkına rağmen Şebnem Ferah'la 1.'liği elde etti. Kendisini tebrik ediyor ödülünü @bazinga'nın en kısa sürede takdim etmesini umuyoruz. :Z

dqJW4l.gif

@Yiğitt ise kesinlikle bu sezona damga vuran yarışmacıydı. Yıldız Tilbe'yi finale kadar ilerletti ve MS'de kendi rekorunu kırdı. Kendisini de ayrıca tebrik ediyorum ve bu forumdaki başarılarına, disiplinine ve emeklerine devam etmesini diliyorum. :bhr:

Başta @Çiğdem olmak üzere bütün jüri başkanları, yarışmacı ve jüri üyelerine teker teker teşekkür ediyorum. Bir MS sezonunun daha sonuna geldik. 2020'de sadece 10. sezona özel değişik bir formatla karşınızda olacağız. Gelecek sezon büyük sezon. O zamana kadar takipte kalın, sağlıcakla kalın. MS 10. sezonuyla görüşmek üzere.

Şebnem Ferah'ın manidar şarkısıyla veda edelim. Hoşçakalın. :bhr:

Tebrikler.

• Harika
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
@dreamy verdiğim destekler sayesinde birinci olsun benden sana tebrikler, senden de teşekkür bekliyorum bana :A

@Yiğitt 1-2 şarkı dışında Yıldız'ı hep destekledim, buraya kadar geldin kazandın farz ediyorum kaybetmiş değilsin tebrik ediyorum seni de :)

@Çiğdem ve @kerem sizlere de ayrı ayrı teşekkürler, özellikle Kerem çok çok iyi bir iş çıkardın :D
Senin bu teşekkür takıntını anlamadım ama tabii ki destekledin zamanında teşekkürler. :A :Z

• İlginç
Reactions: serhatt

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
@dreamy tebrik ederim birçok kez tam puan bazen de çok düşük vermiştim ama hak eden sen olmuşsun tebrik ediyorum ♥
@Yiğitt sen bizim gönlümüzün Yıldız'ı oldun aşko seni de ayrıca tebrik ediyorum XOXO ?
Çok güzel bir sezondu başta @kerem ve @Çiğdem olmak üzere herkese teşekkür ediyorum.
Yasak Elma olduğu için finale katılamadım.

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Kaybetsende fark etmezdi @Yiğitt şuan gururlu bence hatta yarı finale kalan @ozgur2113 de yanı son üçlü olarak bence damga vurdunuz bu sezona ve daha önce şampiyon olmayan biri olmasıda daha anlamlı oldu :Z :Z :Z
@ozgur2113 de iyi yarıştı unutmuşum bahsetmeyi. :( Geçen hafta dediğim gibi çok sağlam bir stratejiyle geldi yarı finale kadar. :D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Çok güzel bir sezon oldu gerçekten. :bhr: Her anı çok keyifli geçti. :Z

Tebrik ederim @dreamy Şebnem Ferah çok sevdiğim bir isim. Muazzam bir sesi var ve muazzam şarkıları var. :bhr: Benim bu sezonki favorilerimden biriydin. Çok güzel de yönettin ve sonuna kadar geldin. :Z Aynı zamanda çok iyi de bir rakiptin çok keyif aldım seninle yarışmaktan. :Z

Seni de tebrik ediyorum canım benim. :bhr: Yıldız Tilbe tartışılmaz bir ses. Sen de harika yönettin ve bu sezona damga vurdun bence. :Z Çok keyifliydi sizinle yarışmak. Güzel bir şekilde noktaladık. :bhr: Emeklerine sağlık. @Yiğitt

Ve sizlere ne desem az. :bhr: Harika geçen bir sezon. Benim için de anlamı çok büyük. :Z Özleyecem MS serüvenini. Emeklerinize sağlık. @Çiğdem @kerem

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
@ozgur2113 Bence sezonun geneline bakarsak en başarılı isim sensin. Buray gibi yeni bir isimle bu kadar zorlu bir sezonda 3. oldun. Sen Sevda Mısın tarzında bir ilgi çekici bir şarkısı daha olsa finale bile kaldırdın. :A Ben her hafta 'Tamam, gitti bu hafta' diye diye sonlara kadar geldin. :A Tebrik ederim.
Çok sağol. :A Sadece sen değil birçok ismi şaşırttı Buray. :A İlgi çekici şarkı çoktu birçoğunu da kullandım ama son düzlükteki rakipler de çok güçlüydü. :A Kesinlikle finali hak ettiler. :Z

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Tebrikler @dreamy başarılı bir süreç geçirdin ve kazandın. Zaten final için düşündüğüm sevdiğim ve çok başarılı bulduğum bir isimdi Şebnem. Finalde oy kullansaydım Vazgeçtim derdim ama orası ayrı :D

@Yiğitt seni de tebrik ederim. Oy kullanamadım aslında aklımdaydı ama Bursa'daydım bu sebeple aklımdan çıktı kullansaydım Vazgeçtim ağır basardı. Güzel bir sezon oldu her şeye rağmen tebrik ediyorum ikinizi de. Kim kazansa da hak edecekti.

• Harika
Reactions: Yiğitt and dreamy