Limon Film'den FOX'a Yeni Dizi : 'Bir Annenin Günahı'

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Limon Film'den FOX'a yeni dizi!

limonfilmbyklogo.jpg

Poyraz Karayel, Avlu, Savaşçı, Şevkat Yerimdar gibi işlere imza atan Limon Film, Filipinler'de ABS-CBN'in yayınladığı "Hanggang Saan"ı Türkiye'ye uyarlıyor.

İşlemediği bir cinayetle suçlanan ve hapse düşen annenin mücadelesini anlatacak dizinin yönetmenliği Yüksel Aksu üstlenecek.

Adı "Bir Annenin Günahı" olarak açıklanan dizi yakında FOX ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Kaynak : Birsen Altuntaş

Son düzenleme:
  • Beğendim
  • Harika
Reactions: Gizmen and Angelica

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İsmi tabi ki önemlidir. Saçma çünkü, elbette içeriği icin izlersin ama bu ismin savunulacak bir tarafı yok.

Kod adı olabilir, değişebilir... Adı açıklanıp, değişen çok dizi oldu. Yasak Elma, Bizim Hikaye, Zalim İstanbul, Afili Aşk vs.

Dizinin ismi ne olursa olsun, konusu - kadrosu güzel oldu mu izlenir o dizi... :)

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
Hani Yüksel Aksu bir daha dizi çekmeyecekti öyle demiști bir röportajında

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yüksel Aksu'yu görünce heyecanlandım, kendisi fazla istemiyordu 2 saatlik proje ama yapıyorlar işte. İsteyip istememek işin hikayesi sanırım. :X

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Limon Film'den FOX'a yeni dizi!

limonfilmbyklogo.jpg

Poyraz Karayel, Avlu, Savaşçı, Şevkat Yerimdar gibi işlere imza atan Limon Film, Filipinler'de ABS-CBN'in yayınladığı "Hanggang Saan"ı Türkiye'ye uyarlıyor.

İşlemediği bir cinayetle suçlanan ve hapse düşen annenin mücadelesini anlatacak dizinin yönetmenliği Yüksel Aksu üstlenecek.

Adı "Bir Annenin Günahı" olarak açıklanan dizi yakında FOX ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Kaynak : Birsen Altuntaş
Baya iddialı bir proje geliyor yine. Merakla bekliyoruz. ??????.