PuhuTV Jet Sosyete - Dizi Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ben sitcomlarda dekorların bu kadar yapay olmasına dayanamıyorum izlerken açıkçası. Bu dizilerin sanat yönetmenleri yok mu mesela, hiç yaşanmışlık katmak akıllarına gelmiyor mu? Televizyondayken çok güldüğüm bir dizi değildi, sadece Gizem'in Seda Sayan taklidi olan programları tiye alması hoşuma gidiyordu dizide ya da onun gibi espriler. Bayadır izlemediğim için dijitalde takip etmeyi düşünmüyorum da ne tarz değişiklikler var merak ediyorum. Süresi kısaldı mı mesela? Ve komedi olduğu için keşke 2 haftada bir yayınlansa ama konuya biraz baktım her hafta yayınlanıyor gibi
Her hafta 60 dakika. :)

• Beğendim
Reactions: blacklion

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Her hafta aynı şeyi söylediğimin farkındayım ama yine çok güzel bir bölümdü. İlayda'nın az görünmesi üzse de Şennur'un aşırı medeniyet yüklemesi, Ozan-Tony-Talip çetesi ve Gizem'le Safiye'nin bilekliği almaya çalışması güzeldi. :Z

Yalnız Özge Özder burada da sinir etmeyi başardı. Ali Vefa'nın kuyusunu kazdığı yetmiyormuş gibi Gizem'ime de çok ayıp bir şey yaptı ama söyleyip spoiler vermeyeceğim kendin gör. :( @ozgur2113

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,544
Puanı
1,060
Her hafta aynı şeyi söylediğimin farkındayım ama yine çok güzel bir bölümdü. İlayda'nın az görünmesi üzse de Şennur'un aşırı medeniyet yüklemesi, Ozan-Tony-Talip çetesi ve Gizem'le Safiye'nin bilekliği almaya çalışması güzeldi. :Z

Yalnız Özge Özder burada da sinir etmeyi başardı. Ali Vefa'nın kuyusunu kazdığı yetmiyormuş gibi Gizem'ime de çok ayıp bir şey yaptı ama söyleyip spoiler vermeyeceğim kendin gör. :( @ozgur2113
#foreverKıvılcımforeverKötülük :A

• Sinir Bozucu
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
#foreverKıvılcımforeverKötülük :A
114(1).jpg

• Güldürdün
Reactions: serhatt

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

3.bölümü bitirip foruma geldim bunu söyleyince 4’ü de merak ettim ama internet sıkıntılı olduğu için wifi olan bir yere gidip indirmem gerekiyor izlemem için. :A

3’ün yorumunu da yapayım bari gelmişken. :A

Kesinlikle çok iyi bir bölümdü. :Z Fatih Artman renk katmış keşke hep kalsa dizide. :A Gizem’in şapşallıkları beni öldürüyor. :F Torbacı muhabbeti, basın açıklaması ve sonrasındaki izdiham, hayranlarından para alması güldürdü. :F

Geçen bölümde bahsettiğim konu bu bölüm pek yoktu. Herkesin sahnesi yeterince vardı. :A Safiye’nin Şennur’a benzemesi, parayı cebe atması falan güzeldi. :A Özellikle son sahnede Alara bitirici oldu resmen. :A

• Güldürdün

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
3.bölümü bitirip foruma geldim bunu söyleyince 4’ü de merak ettim ama internet sıkıntılı olduğu için wifi olan bir yere gidip indirmem gerekiyor izlemem için. :A

3’ün yorumunu da yapayım bari gelmişken. :A

Kesinlikle çok iyi bir bölümdü. :Z Fatih Artman renk katmış keşke hep kalsa dizide. :A Gizem’in şapşallıkları beni öldürüyor. :F Torbacı muhabbeti, basın açıklaması ve sonrasındaki izdiham, hayranlarından para alması güldürdü. :F

Geçen bölümde bahsettiğim konu bu bölüm pek yoktu. Herkesin sahnesi yeterince vardı. :A Safiye’nin Şennur’a benzemesi, parayı cebe atması falan güzeldi. :A Özellikle son sahnede Alara bitirici oldu resmen. :A
Bu bölüm biraz var ama. Mesela İlayda çok az göründü. Yine Zahide'nin de 2 sahnesi falan vardı. AVM'deki Tekin zaten ilk 2 bölümden sonra ortalardan kayboldu. Gerçi süre kısalınca herkesin görünme süresi en az 5-6 sahneye indi ama yine de dikkat çekici. :A

Tam Safiye yapacağını yaptı diye sevinirken Gizem'e çok ağır bir şey yaptı (gerçi haksız değildi ama yine de sinir bozucu) ve kan beynime sıçradı. :( Şu kadını asla iyi rolde göremeyeceğiz galiba. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu bölüm biraz var ama. Mesela İlayda çok az göründü. Yine Zahide'nin de 2 sahnesi falan vardı. AVM'deki Tekin zaten ilk 2 bölümden sonra ortalardan kayboldu. Gerçi süre kısalınca herkesin görünme süresi en az 5-6 sahneye indi ama yine de dikkat çekici. :D

Tam Safiye yapacağını yaptı diye sevinirken Gizem'e çok ağır bir şey yaptı (gerçi haksız değildi ama yine de sinir bozucu) ve kan beynime sıçradı. :( Şu kadını iyi rolde asla göremeyeceğiz galiba. :A
Meraklandırdın be, naptı acaba. :A

Derya Karadaş hep aynı rolde zaten. :A Zerrin zirveydi onun için ama sonrasında her karakterinde aynı şiveyi falan kullandı. :F

Bir de dijitalde özgürüz, süre az olacak 50 dakika olacak deniliyordu ama 3.bölüm 1 saat 9 dakika sürdü. :F Üstelik sigara falan da sansürlendi. :F

• Güldürdün

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Meraklandırdın be, naptı acaba. :A

Derya Karadaş hep aynı rolde zaten. :A Zerrin zirveydi onun için ama sonrasında her karakterinde aynı şiveyi falan kullandı. :F

Bir de dijitalde özgürüz, süre az olacak 50 dakika olacak deniliyordu ama 3.bölüm 1 saat 9 dakika sürdü. :F Üstelik sigara falan da sansürlendi. :F
Safiye yapacağını yaptı derken kadının Özge'nin karakterine yapacağı şeyden bahsediyorum ne alaka şiveyle. :A

RTÜK yüzünden yanlış zamanlama oldu maalesef yapacak bir şey yok. :( Bu bölüm 57 dakikaydı. :A

• İlginç

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Safiye yapacağını yaptı derken kadının Özge'nin karakterine yapacağı şeyden bahsediyorum ne alaka şiveyle. :A

RTÜK yüzünden yanlış zamanlama oldu maalesef yapacak bir şey yok. :( Bu bölüm 57 dakikaydı. :A
Safiye’den bahsediyordun o cümlede, sonrasında da bu kadını iyi rolde göremeyeceğiz derken ondan bahsettin sandım. :A Ben pek sevmiyorum Safiye’yi. :A İlk sezon çok bağırıyordu ve yüksekten oynuyordu. :A Belki de ondan direkt döküldüm böyle. :A

Özge Özder’e yakışıyor kötülük. :A UEK’de çok eğlenceliydi. :Z

57 de fazla. :A 45 dakika falan olmalı. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Safiye’den bahsediyordun o cümlede, sonrasında da bu kadını iyi rolde göremeyeceğiz derken ondan bahsettin sandım. :A Ben pek sevmiyorum Safiye’yi. :A İlk sezon çok bağırıyordu ve yüksekten oynuyordu. :A Belki de ondan direkt döküldüm böyle. :A

Özge Özder’e yakışıyor kötülük. :A UEK’de çok eğlenceliydi. :Z

57 de fazla. :A 45 dakika falan olmalı. :A
Ha ben de o lafı Özge için demiştim. Yani iyi kalpli karakter oynarken göremeyeceğiz anlamında. :A

Niye ya bence tatlı. :bhr: Zerrin ve Safiye şivelerinin aynı olduğunu da düşünmüyorum. Evet ilk bölümlerde abartılıydı ama sonradan kıvama geldi. Yaşar da olmayınca bu sezon daha çok sivrildi güzel oldu. :D

45 dakika olunca hiçbir şey anlaşılmaz böyle gayet iyi. :A

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ha ben de o lafı Özge için demiştim. Yani iyi kalpli karakter oynarken göremeyeceğiz anlamında. :A

Niye ya bence tatlı. :bhr: Zerrin ve Safiye şivelerinin aynı olduğunu da düşünmüyorum. Evet ilk bölümlerde abartılıydı ama sonradan kıvama geldi. Yaşar da olmayınca bu sezon daha çok sivrildi güzel oldu. :D

45 dakika olunca hiçbir şey anlaşılmaz böyle gayet iyi. :A
Bilemiyorum benim için YD’de aşırı başarılıydı. :A Aile Arasında da öyleydi ama Güldür Güldür ve JS’de biraz battı gözüme. :A Haksızlık etmeyeyim aynı olmasa bile benzer karakterler ve şiveler diyeyim o zaman. :A Hala açıp Zerrin İffet sahneleri izliyorum mesela. :F

45 dakika olursa bu sefer bu kalabalık kadroda herkesin 1-2 sahnesi olur doğru. :F 50-60 iyi aslında. :A

Bu sezona takviye yapmadılar hiç böyle konuk oyuncularla devam edecekler sanırım. :A

• Güldürdün

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bilemiyorum benim için YD’de aşırı başarılıydı. :A Aile Arasında da öyleydi ama Güldür Güldür ve JS’de biraz battı gözüme. :A Haksızlık etmeyeyim aynı olmasa bile benzer karakterler ve şiveler diyeyim o zaman. :A Hala açıp Zerrin İffet sahneleri izliyorum mesela. :F

45 dakika olursa bu sefer bu kalabalık kadroda herkesin 1-2 sahnesi olur doğru. :F 50-60 iyi aslında. :A

Bu sezona takviye yapmadılar hiç böyle konuk oyuncularla devam edecekler sanırım. :A
Konuk olarak Binnur Kaya bekliyorum hala umutsuzca. @xBUGRAx ile ilk sezondan beri Ozan'ın öz annesi olarak gelmesini istiyoruz. :( Bu saatten sonra yeni isim gelmez ama belki Yıldız'ın düğünü falan olursa ayrılanlar bir bölümlüğüne konuk olabilir. :A

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx and Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Konuk olarak Binnur Kaya bekliyorum hala umutsuzca. @xBUGRAx ile ilk sezondan beri Ozan'ın öz annesi olarak gelmesini istiyoruz. :( Bu saatten sonra yeni isim gelmez ama belki Yıldız'ın düğünü falan olursa ayrılanlar bir bölümlüğüne konuk olabilir. :A
Binnur Kaya gelse keşke cidden. :bhr:

Benden başka izleyeni yok mu bu JS’nin. :A

• Güldürdün

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060

İstemiyorum artık. :A

• İlginç
Reactions: Özgür and Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Binnur Kaya gelse keşke cidden. :bhr:

Benden başka izleyeni yok mu bu JS’nin. :A
Veya Aile Arasında nedeniyle Devrim Yakut da olabilir aynı karakter için. :Z Mesela Avlu'dan ses seda yokken Demet Evgar'ı da görmeyi çok isterim. :bhr:

@HachiKo izliyor, @xBUGRAx yoğunluğunun bitmesini bekleyecekmiş, @mrt-06'yı bilmiyorum. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Veya Aile Arasında nedeniyle Devrim Yakut da olabilir aynı karakter için. :Z Mesela Avlu'dan ses seda yokken Demet Evgar'ı da görmeyi çok isterim. :bhr:

@HachiKo izliyor, @xBUGRAx yoğunluğunun bitmesini bekleyecekmiş, @mrt-06'yı bilmiyorum. :A
Demet de süper olurdu cidden. :bhr:

Aile Arasında 2 geliyordu güya. Ondan da ses seda yok. :A

• Güldürdün