Show Kuzey Yıldızı: İlk Aşk - Dizi Yorumları

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
E ne demişler bükemediğin bileği öpeceksin. Dizilerim erken final yaparsa ben de zirvedekilere atarım kendimi. :A
Şok oldum. :eek:

Son zamanlarda sürekli Twitter’da ve YouTube’da videolarını görüyorum bu dizinin. :A Ara sıra bakıyorum eğlenceli bir şeye benziyor aslında ben de mi başlasam. :A
Özellikle Kuzey ve Yıldız'ın atışmaları çok eğlenceli. Bazı oturmayan karakterler yavaş yavaş kıvamını buluyor. Karadeniz'in doğası zaten ayrı güzel. :bhr: Yeni Gelin'in aksine bir ana konu olduğu için onun gibi bir rezalete dönüşeceğini sanmıyorum yani öneririm. :A

• Güldürdün
  • Üzücü
Reactions: xBUGRAx and Özgür

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
E ne demişler bükemediğin bileği öpeceksin. Dizilerim erken final yaparsa ben de zirvedekilere atarım kendimi. :A

Başrol ikilinin atışmaları çok eğlenceli. Bazı oturmayan karakterler de yavaş yavaş kıvamını buluyor. Aşk gibi bir konu olduğu için Yeni Gelin gibi absürdlüklere bel bağlanacağını sanmıyorum yani öneririm. :A

İçinde dizginlemeye çalıştığın bir ağır TOTAL'lik olduğunu biliyordum. :A Açığa çıkarmana sevindim. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

Özellikle Kuzey ve Yıldız'ın atışmaları çok eğlenceli. Bazı oturmayan karakterler yavaş yavaş kıvamını buluyor. Karadeniz'in doğası zaten ayrı güzel. :bhr: Yeni Gelin'in aksine bir ana konu olduğu için onun gibi bir rezalete dönüşeceğini sanmıyorum yani öneririm. :A
Bailarım belki. :A Zeynep Kankonde’nin karakteri komiğe benziyor o nasıl. :A

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Başlarım belki. :A Zeynep Kankonde’nin karakteri komiğe benziyor o nasıl. :A
Biraz abartılı ama kadının tatlılığı izlettiriyor kendini. :A

Bence başlayabilirsin sonuçta cumartesi akşamını keyifle geçirmek için yapılmış bir diziden hayatın anlamını beklemeye gerek yok. Kendi çapında iyi olması yeter. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Biraz abartılı ama kadının tatlılığı izlettiriyor kendini. :A

Bence başlayabilirsin sonuçta cumartesi akşamını keyifle geçirmek için yapılmış bir diziden hayatın anlamını beklemeye gerek yok. Kendi çapında iyi olması yeter. :A
Sanırım bir Bodrum Masalı’na bir de bu diziye başlamana şaşırdım ben. :A

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Şevkat Yerimdar da vardı. :A Tükürdüğümü yalamaktan asla bıkmıyorum. :A BAH'a bile demediğimi bırakmamıştım zamanında. :A

Bir tek Kuzgun istisna ona da Burcu nedeniyle sempati duyuyordum. :bhr: :A
Şevkat’i hatırlamıyorum o dönem yoktum herhalde ondan. :A BAH’a ne dedin be :eek:

Kuzgun’a ben aşırı ön yargılıydım Barış ve bir iki sebepten dolayı ama paramparça etmişti tüm ön yargılarımı. :A ilk sezonunu izlediğim günlere dönmek istiyorum resmen. :A

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Şevkat’i hatırlamıyorum o dönem yoktum herhalde ondan. :A BAH’a ne dedin be :eek:

Kuzgun’a ben aşırı ön yargılıydım Barış ve bir iki sebepten dolayı ama paramparça etmişti tüm ön yargılarımı. :A ilk sezonunu izlediğim günlere dönmek istiyorum resmen. :A
Ayak üstü bunları bulabildim. :A Ama fragmanlar çok gıcıktı ya böyle bir dizi çıkacağını bilemezdim. 2-3 gün kala izlemeye karar vermiştim. :A

Bu dizi gelecek sene falan yayınlanır o zamana kadar da BAH çoktan bitmiş olur merak etme. :A
Olgun Toker HŞ'de Mahir'di Mahur olmuş ne büyük yaratıcılık. :eek: Songül'ün her fragmanda her aile bir destandır demesi de komik duruyor. :A Bari İrem Sak da olsaymış.ss

• Güldürdün
Reactions: Özgür

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,060
Gelmişken bombayı patlatayım tüm bölümleri izleyip güncele yetiştim. :A Arada bazı abartılı sahneler olsa da (neyse ki çok az) genel olarak gayet eli yüzü düzgün ve Yeni Gelin'le uzaktan yakından alakası olmayan bir dizi olmuş. @serhatt'ın herifini de ilk kez izliyorum komedide iyi iş çıkarıyor. Keza Aslıhan Güner de. Sefer ve Nahide de bayağı güldürüyor. Bozmazsa gittiği yere kadar gitmeyi düşünüyorum hayırlısı. :A

Tabii gönül BAH'ı izlemeye devam etmek isterdi ama pis FOX beni Show'un güvenli kollarına kendi elleriyle teslim etti geçmiş olsun. :Z @xBUGRAx
Her konuda iyi iş çıkarır benim herifim :A Ben boş adam sevmem :A @xBUGRAx

• Güldürdün
Reactions: Aserat and xBUGRAx

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Gelmişken bombayı patlatayım tüm bölümleri izleyip güncele yetiştim. :A Arada bazı abartılı sahneler olsa da (neyse ki çok az) genel olarak gayet eli yüzü düzgün ve Yeni Gelin'le uzaktan yakından alakası olmayan bir dizi olmuş. @serhatt'ın herifini de ilk kez izliyorum komedide iyi iş çıkarıyor. Keza Aslıhan Güner de. Sefer ve Nahide de bayağı güldürüyor. Bozmazsa gittiği yere kadar gitmeyi düşünüyorum hayırlısı. :A

Tabii gönül BAH'ı izlemeye devam etmek isterdi ama pis FOX beni Show'un güvenli kollarına kendi elleriyle teslim etti geçmiş olsun. :Z @xBUGRAx
Diziyi yorumlayacak birini bulamıyordum başlamana çok sevindim. :Z İyi tercih Fox dünkü fok. :A

• Güldürdün