Zey TV Kim Daha Güzel Seslendiriyor? 1. Bölüm - Hatıram Olsun

Kim daha güzel seslendiriyor?

• Kullanılan toplam oy
    21

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Aylar oldu be barışalı.:A Şuna bak bi yeni bu. ? Yalanın Batsın'ı Demet'te istemiş Hande 1 gün önceden kapmış.:A
Aylar olmuşsa haberdar olmamam gayet normal :A Mayıs'tan bu yana çok hakim olamadım magazin ve müzik dünyasına. Yaz ayında interneti bile çok kullanamadım :A

Demet bir ara hakikatten her şarkısi hit
oluyordu. Eski günlerinden uzak şimdi :S
Hande Yener bi garip görünüyor videoda :A

• Güldürdün
Reactions: Billy Kane

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Aa bu şarkıyı kullanmayacakmısın?
Ben de içine düştüm bu yorumun. Çıktığı günden beri ara ara dinlerim. Galiba konusunu bile açmıştım burada. Buray'ın sesi beni alıp götürüyor zaten :A

edit: Nisan 2018'de 8 milyon izlenmeymiş :D
Hayır çok hoş bir şarkı üstelik canlı performans yani fark yaratır diye düşündüm ama forum zevki beğenmeyebilirdi. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Hayır çok hoş bir şarkı üstelik canlı performans yani fark yaratır diye düşündüm ama forum zevki beğenmeyebilirdi. :A
Haklısın, foruma çok güven olmuyor :A
Buray'ı en az finallere kadar taşırsın umarım. Bu hafta @denizz19 elenme adaykarindan biri belli :A

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Aylar olmuşsa haberdar olmamam gayet normal :A Mayıs'tan bu yana çok hakim olamadım magazin ve müzik dünyasına. Yaz ayında interneti bile çok kullanamadım :A

Demet bir ara hakikatten her şarkısi hit
oluyordu. Eski günlerinden uzak şimdi :S
Hande Yener bi garip görünüyor videoda :A
Hande japonlara benzemiş cidden.:A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Güzel düşünmüşsün bunu da tek oy hakkımız olsa daha iyi olmaz mı en iyiyi seçmek adına :A
ya evet öyle ama forumda çok fazla üşengeçler olduğu için tek tek hepsini dinleyeceklerine pek ihtimal vermedim ve çok katılım olmayabilir, bu yüzden de insanları zorlamamak adına serbest bıraktım limiti. Hani bu da Jenerikler gibi 'en iyisi hangisi' amaçlı olmadığı için bu şekilde karar verdim :D
Çok yakında en iyi eski dizileri seçeceğiz :Z

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
ya evet öyle ama forumda çok fazla üşengeçler olduğu için tek tek hepsini dinleyeceklerine pek ihtimal vermedim ve çok katılım olmayabilir, bu yüzden de insanları zorlamamak adına serbest bıraktım limiti. Hani bu da Jenerikler gibi 'en iyisi hangisi' amaçlı olmadığı için bu şekilde karar verdim :D
Çok yakında en iyi eski dizileri seçeceğiz :Z
Yani bilmiyorum dinlemeden oy verenler oluyor zaten, aklında kaldığı kadarıyla ve kimi seviyorsa o şekilde oylarlar yine her türlü :A Ben üşengeç tayfadan biri olarak hepsini dinleyince oyumu veya oylarımı veririm o zaman :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yani bilmiyorum dinlemeden oy verenler oluyor zaten, aklında kaldığı kadarıyla ve kimi seviyorsa o şekilde oylarlar yine her türlü :A Ben üşengeç tayfadan biri olarak hepsini dinleyince oyumu veya oylarımı veririm o zaman :A
Haftada 1 yayınlarım bunu. Çok biriktirme :A
Bu arada 'güzel düşünmüşsün' demen hoşuma gitti :bhr: tek sen dedin bunu :A bi de sana kütük falan diyorlar. Üşengeç olsanda gerek bildirim gerekse etkinliklere katılımlarınla herkesden öndesin benim gözümde :bhr: örnek 'jüri'

• Harika
Reactions: MasacRE

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Sadece bir kişiyi seçmek istedim. Linet gerçekten çok iyi seslendirmiş, pek dinlediğim bir isim değil ama bu şarkısı Spotify listemde bile var. :Z

Bu arada devamını getirebileceksen benim de takip edebileceğim bir etkinlik olur. Forumda müzik adına her türlü etkinliğe destek veririz tabii ki :A @Dosi

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Sadece bir kişiyi seçmek istedim. Linet gerçekten çok iyi seslendirmiş, pek dinlediğim bir isim değil ama bu şarkısı Spotify listemde bile var. :Z

Bu arada devamını getirebileceksen benim de takip edebileceğim bir etkinlik olur. Forumda müzik adına her türlü etkinliğe destek veririz tabii ki :A @Dosi
Çok sevindim :Z
Evet devamı gelecek. Şimdilik haftada bir yayınlamayı düşunüyorum ve müzik ile alakalı bu tarz başka türlü fikirlerimde var. Bu köşeyide canlandırmak istedim :A Bende fikirler bitmez :F Sevgili @Forumdash ile bir sohbetimizde bir sürü etkinlik fikri oluşmuştu bende :A Inlardan biri Jenerikler'di. Bir an önce gelse iyi olacak. Katılmayı istediği En Özlenilen Dizi anketimiz Kasım'da başkayacak :Z

• Harika
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Çok sevindim :Z
Evet devamı gelecek. Şimdilik haftada bir yayınlamayı düşunüyorum ve müzik ile alakalı bu tarz başka türlü fikirlerimde var. Bu köşeyide canlandırmak istedim :A Bende fikirler bitmez :F Sevgili @Forumdash ile bir sohbetimizde bir sürü etkinlik fikri oluşmuştu bende :A Inlardan biri Jenerikler'di. Bir an önce gelse iyi olacak. Katılmayı istediği En Özlenilen Dizi anketimiz Kasım'da başkayacak :Z
Forumun müzik yanının TV’den daha geride olmasını sevmeyen biri olarak tabii ki destek vereceğiz. :Z En Özlenilen Dizi’de de izlediğim dizileri oylarım. Forumdash da o zamana gelir inşallah özledim dedeciğimi. :D

• Harika