Galatasaray - Real Madrid | UEFA Şampiyonlar Ligi A Grubu - 3. Maç

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Real Madrid kötü dediler de böylesini beklemiyordum. 15-20 tane şutu direkt kalecinin üstüne vurdular ve vu bu adamlar milyon eurolarınde için duş alıyor. Maçın en az 0-5 skoru ile bitmesi gerekirdi ama gördüğüm en kötü bitiriciliğin olduğu maçtı. RM gruptan çıkarsa öpsün başına koysun.

Standart bu kadar düştü demek. (Bknz: üstüne gelen topları tutan kaleciyi maçın adamı ilan etmek)

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
İlk yarıda, skor 0-1 olmadan bulduğumuz üç net gol pozisyonu hariç çok kötüydük. Andone yerine Falcao olsa bambaşka bir şeye evrilebilirdi maç ama yapacak bir şey yok. Zaten Real Madrid’in bitiriciliği bu kadar zayıf olmasa 5-6 tane rahat yiyeceğimiz bir maçtı. İyi işaretler vermiyor takım ve hoca maalesef, üç maç oynadık Şampiyonlar Ligi’nde ve henüz golümüz yok. Bu bile durumun ne kadar vahim olduğunu gösteriyor. Bu maçı da kaybetmemizin ardından zaten çok çok az olan gruptan çıkma ihtimali tamamen sıfırlandı, üçüncü olma ihtimalimizi bile çok düşük ve zayıf görüyorum artık ben şu üç maçın ardından.

Bireysel performanslara çok girmek istemiyorum ama Belhanda bu takımda bu saatten sonra forma giyerse bu taraftara büyük bir terbiyesizlik yapılmış olur, açık ve net. Performansı zaten çok kötüydü, üzerine bugün taraftara yaptığı hareketler, söylediği sözler çok çirkindi.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Hoca Belhanda’yı savunarak taraftarı karşısına aldı ve bize seyirci değil taraftar lazım dedi. Gerçekten anlamak mümkün değil. Beşiktaş maçından sonraki maçta Arena’da maça gelecek 25-30 bin kişi tek bir ses olup Belhanda’yı ıslıklamazsa bir şey bilmiyorum. Terim neden Belhanda’ya bu denli sahip çıkıyor anlamak mümkün değil, yazık ki yardımcıları da aynı uykuda ve bu Belhanda meselesi yüzünden taraftarla aralarında soğukluk oluşacak yakın zamanda.

Öte yandan şu konuştuklarımız da dahil futbol iyi gün oyunudur, Belhanda Beşiktaş maçında çıkıp da 2 gol 2 asist yapsa bir sonraki maçta tepki daha az olacaktır. Ama Belhanda o karakterde bir oyuncu değil, zira kendisinin karakteri yok.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bu arada şaka bir yana 6 maçın sonunda üçüncü olabilmeyi geçtim, 1 gol bile atamadan bitirme ihtimalimiz bir hayli yüksek! Skandala bakar mısınız, Şampiyonlar Ligi grubunu golsüz bitirmek... Tarihte var mıdır böyle bir şey bilmiyorum ama en az 8-0 mağlup olmak kadar utanç verici bir şey olur bu. Ki sadece Bruge maçı kaldı bir umut gol atmayı umabileceğimiz. @DarkLegenD

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Bu arada şaka bir yana 6 maçın sonunda üçüncü olabilmeyi geçtim, 1 gol bile atamadan bitirme ihtimalimiz bir hayli yüksek! Skandala bakar mısınız, Şampiyonlar Ligi grubunu golsüz bitirmek... Tarihte var mıdır böyle bir şey bilmiyorum ama en az 8-0 mağlup olmak kadar utanç verici bir şey olur bu. Ki sadece Bruge maçı kaldı bir umut gol atmayı umabileceğimiz. @DarkLegenD
Bir şekilde atarız ama diğer yandan Diagne'nin attığı gol veya gollerle Avrupa Ligi kapısından dönmek var. Korkuyorum.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Hepsi aklımın bir köşesinde Dosi hanım, rahat olun. Bugün hepsiyle ilgileneceğim. :A
Zamanında bakmak çok mu zor? Ay şu zaman verilipte o zamanda yapılmaması inanılmaz sinirlendiriyor beni :A
Görecez bakalım :A
20191013_134425.png

@MasacRE

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
RE ZİL LİK... Geçen yıl zaten büyük rezil olmuştuk ama hadi onda forvetimiz yoktu diyorduk. Bu yıl güya sözde muazzam kadro kurduk ama daha gol atamıyoruz. Bir çok yerde bir çok sorun var ama bunları sıralamaya benim gücüm yok doğrusu. Hoca, oyuncular, yönetim... Hepsinin el birliğiyle oluşturduğu bir tablo bu. Sonumuz pek iyi görünmüyor, bakalım bu zincir nerede kırılacak. Terim'in geldiği hali ve Belhanda'yı hala savunduğunu gördükçe var olan umutlarım da yok oluyor. Bu sezonu ve hatta önümüzdeki 2 3 belki daha fazla sezonu çöpe atabiliriz, çok çok az kaldı bu kırılma noktasına...