FF Sorgu Odası - Hafta 79 - Sorgudaki İsim: MayısKralı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Fav10 Sorgu Odası'nda yeni hafta!

Odada bu hafta forumun emekli yöneticilerinden @MayısKralı var!

Kendisine 1 hafta boyunca bu konudan sorular sorabilirsiniz.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
@MayısKralı
Fhnd yani Forum hakkında ne düşünüyorsun? :D (şuanki hali özellikle)

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Foruma ilk geldiğini dönemi anlatabilir misin? Kimler aktifti? Kimler ilgini çekmişti. O dönem ben pek yoktum, olanları merak ediyorum. :D

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
@MayısKralı
Fhnd yani Forum hakkında ne düşünüyorsun? :D (şuanki hali özellikle)

Şimdi ilk düşündüğümde bana 2016-2017 dönemi çok efsane geliyor. Benim için zirveydi o zamanlar, yönetime katılmıştım hatta o dönem sen de baya aktiftin. Bu Şarkı Benim vardı, çok kavga ediyorduk ama kavgalar şuan ki gibi değildi en azından. :) Şuan çok memnun olmasam da, forumu baya özlemişim :D

Forumu dizi haberleri için takip etmiyorum ve forumdaki bazı dizi, oyuncu haberleri açıkçası bana çok saçma geliyor. Televizyonla alakam 0 durumda şuan,arada bi tv8 izliyorum. Kendim senaryo yazmasını seviyorum, program vs. yapmasını da seviyorum, forumda böyle tanındım. Yakında bir proje gelebilir. :A

• Beğendim
Reactions: Dosi

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Foruma ilk geldiğini dönemi anlatabilir misin? Kimler aktifti? Kimler ilgini çekmişti. O dönem ben pek yoktum, olanları merak ediyorum. :D
İlk geldiğim sene @sürgünüm vardı, ilk zamanlarımda çok yardımcı olmuştu. @bazinga ya yazdığım mesajlarda hep -da ayrı olacak cevabı alırdım, ama şimdi öğrenmişimdir inşallah :F (İlk konuştuğum üye olabilir) Daha sonrasında @Çiğdem @denizz19 @Yiğitt ve @Aserat ile bir program yapmıştık, orda onlarla tanışma fırsatım oldu. Ve MS yarışmasının ilk 2 sezonunu takip etmiştim, foruma onun için kayıt oldum denebilir. @GunesinOglu da sağolsun beni 3.sezona almıştı, o sezondan beri aralıksız yarışıyorum sanırım, ama bir türlü final görmek kısmet olmadı ( her neyse :D ) O zamanlar forum iyiydi tabi, forumda şu anki gibi kavga hiç hatırlamıyorum. MS kavgaları oluyordu, konu açma tartışmaları oluyordu vs. Sonra Yıldızlar Yarışıyor sunmaya başladım, forumda aktifliğim arttı, yukarıda dediğim gibi forumun en güzel dönemi benim için 2016-2017’dir, ancak daha sonrasında 2017 kışında foruma büyük bir ara vermiştim, geçen senede sınav arası verdim yani 2 yıldır yokum gibi bir şey. Belki bu kış hep beraber oluruz. :Z Yıllar geçtikçe herkes değişiyor, olgunlaşıyor bu çok normal. Başka sorun varsa bu konuda cevaplayayım :a

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Şimdi ilk düşündüğümde bana 2016-2017 dönemi çok efsane geliyor. Benim için zirveydi o zamanlar, yönetime katılmıştım hatta o dönem sen de baya aktiftin. Bu Şarkı Benim vardı, çok kavga ediyorduk ama kavgalar şuan ki gibi değildi en azından. :) Şuan çok memnun olmasam da, forumu baya özlemişim :D

Forumu dizi haberleri için takip etmiyorum ve forumdaki bazı dizi, oyuncu haberleri açıkçası bana çok saçma geliyor. Televizyonla alakam 0 durumda şuan,arada bi tv8 izliyorum. Kendim senaryo yazmasını seviyorum, program vs. yapmasını da seviyorum, forumda böyle tanındım. Yakında bir proje gelebilir. :A
2016 sonu yeni yeni aktif oluyordum evet. Seninle de Yıldızlar Yarışıyor'da tanıştık. Tüm yükü bana yüklemiştin :A sunmuştumda ve ilk sunma deneyimimdi :A o sene bende En İyi Ben Seçerim yarışmasını sundum sonra fakat en aktif olduğum ve az ara verdiğim sene 2018'di (sonlarındaki bir kaç ay arayı saymazsak :A ) 2019'da en fazla etkinlik yürüttüğüm sene oldu. Konu olarak aktifim ama yorum olarak çok aktif değilim eskisi gibi :A
Projen dizi ile mi ilgili?

• Beğendim
Reactions: MayısKralı

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
2016 sonu yeni yeni aktif oluyordum evet. Seninle de Yıldızlar Yarışıyor'da tanıştık. Tüm yükü bana yüklemiştin :A sunmuştumda ve ilk sunma deneyimimdi :A o sene bende En İyi Ben Seçerim yarışmasını sundum sonra fakat en aktif olduğum ve az ara verdiğim sene 2018'di (sonlarındaki bir kaç ay arayı saymazsak :A ) 2019'da en fazla etkinlik yürüttüğüm sene oldu. Konu olarak aktifim ama yorum olarak çok aktif değilim eskisi gibi :A
Projen dizi ile mi ilgili?
Yok dizi değil ama belki ileride dizi de yaparım :A

• Beğendim
Reactions: Dosi

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Türkisch oder Deutsch? Welches willst du? :A

Sen en sevdiğim üyelerden birisin, çok iyi birisin. Almancıları zaten severim. :A Çok sıcakkanlısın, çok iyi arkadaşsın. Çok uzun yazmayı sevmiyorum BHND sorularında.:-)
Türkisch olsun. :A

Almancı değilim ya. Kendimi öyle görmüyorum. Önce @destere sonra @Çiğdem yüzünden adım öyle çıktı. :A

• Güldürdün

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,164
Puanı
1,060
@MayısKralı hoşgeldin sorgu odasına kolay gelsin ablam :D
bende klasik soruyu sorayım benim hakkımdaki düşüncelerin neler ? :D
he bide şey forumda ne çok neyin olmasını istiyorsun :D

• Beğendim

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
@MayısKralı hoşgeldin sorgu odasına kolay gelsin ablam :D
bende klasik soruyu sorayım benim hakkımdaki düşüncelerin neler ? :D
he bide şey forumda ne çok neyin olmasını istiyorsun :D

Forumun demirbaşlarındansın abla, yani eksikliğin belli olur forumda.Benim için iyi bir üyesin.Bu aralar çok girmiyorsun sanki? :D

Forumda en çok MS şampiyonu olmak isterdim ve de huzurlu bir ortam. :A

• Harika
Reactions: Angelica
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...