Kurşun - Tanıtım Fragmanı | FOX

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
kursun-dizisinden-ilk-goruntuler-geldi-kursun-12437376_2706_m.jpg

FOX'un iddialı dizisi Kurşun'dan ilk fragman yayınlandı.

Yapımcılığını Most Production'ın, yönetmenliğini Murat Can Oğuz ve Burak Arlıel’in üstlendiği dizinin başrollerini Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioğlu, Berrak Tüzünataç, Sarp Akkaya, Engin Şenkan, Kürşat Alnıaçık, Seda Akman, Bora Akkaş ve Begüm Akkaya paylaşıyor.

Kurşun, yakında FOX'ta başlıyor!

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Az önce TV’de gördüm çok güzel bir tanıtım olmuş :bhr:

Pek beğenmediğim Berrak Tüzünataç’a bile yakışmış rolü :Z

Dönem işlerini severim, bekliyorum :Z

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Fragmandan önce bakabilirim diyordum ama şimdi pek emin olamadım. Yine de emek verilmiş bir iş olduğu anlaşılıyor. Burçin de yine harika. :bhr:

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Most'un dizilerinde hep aynı kasvetli hava var. Engin Altan Düzyatan gazıyla tutabilir gözüyle bakıyorum :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kötü olmuş tanıtım, hiçbir cazibesi yok. Pat diye fragman çıkarılırsa bu olacağı belliydi, hayal kırıklığı... Yeni tanıtımları merakla bekliyorum.

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Fragmanı beğendim, farklı bir atmosferi var. Bir Deli Rüzgar geldi aklıma, sonu benzemesin :T

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
kursun-dizisinden-ilk-goruntuler-geldi-kursun-12437376_2706_m.jpg

FOX'un iddialı dizisi Kurşun'dan ilk fragman yayınlandı.

Yapımcılığını Most Production'ın, yönetmenliğini Murat Can Oğuz ve Burak Arlıel’in üstlendiği dizinin başrollerini Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioğlu, Berrak Tüzünataç, Sarp Akkaya, Engin Şenkan, Kürşat Alnıaçık, Seda Akman, Bora Akkaş ve Begüm Akkaya paylaşıyor.

Kurşun, yakında FOX'ta başlıyor!

Baya farklı bir dizi gibi görülüyor. İzleyeceğim kesinlikle. ??????.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Az önce TV’de gördüm çok güzel bir tanıtım olmuş :bhr:

Pek beğenmediğim Berrak Tüzünataç’a bile yakışmış rolü :Z

Dönem işlerini severim, bekliyorum :Z
Kötü olmuş tanıtım, hiçbir cazibesi yok. Pat diye fragman çıkarılırsa bu olacağı belliydi, hayal kırıklığı... Yeni tanıtımları merakla bekliyorum.
Most'un dizilerinde hep aynı kasvetli hava var. Engin Altan Düzyatan gazıyla tutabilir gözüyle bakıyorum :D
Fragmanı beğendim, farklı bir atmosferi var. Bir Deli Rüzgar geldi aklıma, sonu benzemesin :T
Engin Altan olmamış gibi beğenmedim :(
Bu tanıtımdan net bir fikir sahibi olamasak da olumluyum diyebilirim şu anda. Ecünnü dizisi falan değil bu yalnız o kesin @Çiğdem de o kadar laf etti ama izler bunu :A
Berrağı bende sevmem ya Engin altan saçları ne güzel görüyor ya :D
Çarşamba günü Benim Adım Melek izleyeceğiz :A
Yeni fragman:

• Beğendim
  • Harika
Reactions: MasacRE and alperuz

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Allah'ım çok iyi fragman kesin izlemem lazım zaten Fox'un 7 dizisinden 8'ini izliyordum listeye bu da eklensin :A :A
Ben izledikten sonra 'oha muhteşem' havasına girmedim ama iyi duruyor. En azından ilk bölüme bakacağım. :A Sevmeyi çok istiyorum umarım güzel bir iş çıkar. :A

• Güldürdün
Reactions: alperuz

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Anladığım kadarıyla bir intikam hikayesi izleyeceğiz, biraz Karadayı havası aldım diziden. Konusu da benzer zaten. Dizinin senaristi Kerem Deren olduğu için beklentim yüksek, kadroda da başta Burçin olmak üzere sevdiğim birçok oyuncu var. Umarım tutar, sevmek ve şans vermek istiyorum açıkçası.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Fragmanlar çok ucuz, klişe ve kasvetli. Hiç beğenmedim, onun dışında kadro gerçekten çok iyi. Engin Düzyatan dışında tabii. O olmasa izleyebilirdim belki. (Hayır fragmanlardan dolayı izlemezdim sanırım. :A)