'Exatlon Cup 2019'da Yarışacak Türk Takımı Belli Oldu!

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yiğit'i niye destekliyon? iyi degildiki. Bari Oktay de, adam daha sakin ve daha iyi :A
Hikmet en azından 2 araba kazandı. Tek tesellim bu :A
Bilmiyorum ya çok hızlı ve iyi değildi ama sevdiğim bir isimdi. :A

Okay iyiydi bak onu unutmuşum :eek: Bu sene kazanmasını istediğim kişilerden biriydi. :A Normal şartlarda bu seneki Survivor’u asla izlemezdim ama mecburiyetten baktım ara ara hepsinde de hızlıydı. :A Sadece sessizdi Okay ondan kaybetti. :A

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bilmiyorum ya çok hızlı ve iyi değildi ama sevdiğim bir isimdi. :A

Okay iyiydi bak onu unutmuşum :eek: Bu sene kazanmasını istediğim kişilerden biriydi. :A Normal şartlarda bu seneki Survivor’u asla izlemezdim ama mecburiyetten baktım ara ara hepsinde de hızlıydı. :A Sadece sessizdi Okay ondan kaybetti. :A
Orta yolda buluştuk en azından güzel :A Bu kez başka ülkelere karşı yarışacaklari için hepsi bize iyi gelir. Ne sinsilik kalır ne birşey (umarım :A )
Neyse Melisa olmasi iyi. ilk haftadan elenir, elenmesi gereken isimlerde lazım nede olsa :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Orta yolda buluştuk en azından güzel :A Bu kez başka ülkelere karşı yarışacaklari için hepsi bize iyi gelir. Ne sinsilil kalır ne birşey (umarım :A )
Neyse Melisa olmasi iyi. ilk haftadan elenir, elenmesi gereken isimlerde lazım nede olsa :A
Bence de orta yolu bulmamız iyi oldu. :A Melisa’nın ilk gideceği çok belli zaten. :A Boşuna gitmesin yorulmasına değmez. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bence de orta yolu bulmamız iyi oldu. :A Melisa’nın ilk gideceği çok belli zaten. :A Boşuna gitmesin yorulmasına değmez. :A
Yerine başkasi gelse ve ilk haftadan bunlardan biri elense üzülürdük. En azından biri elenince bizi sevindirecek bir isim Melisa :A Bak şimdi ben böyle deyince yadırgamayı biraktım onun gelecek olmasıni :A @MasacRE

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Bu da neyin nesi? :eek: haberim yok bu programdan. Melisa'mı? :F yahu en zayıf halkaydi geçen sene. Yerine Nagihan'i alsalardıya:A @Yiğitt @dreamy
Benim bu projeden haberim yoktu geçen sezon izlemedim malum :A Ama çok sevindim Damla için takip etmeye çalışacağım özlemimiz arttı iyice. :Z

Bu arada ne zaman yayınlanacağı hakkında bir bilgi var mı? Acun hem Survivor’ı hem bunu nasıl idare edecek merak ettim...

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: MasacRE and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Benim bu projeden haberim yoktu geçen sezon izlemedim malum :A Ama çok sevindim Damla için takip etmeye çalışacağım özlemimiz arttı iyice. :Z

Bu arada ne zaman yayınlanacağı hakkında bir bilgi var mı? Acun hem Survivor’ı hem bunu nasıl idare edecek merak ettim...
@Yiğitt bu cumartesi falan diyordu. Ben bu aralar pek TV izlemiyorum, TV8 uzun zamandır izlemiyorum, haliyle hiç denk gelmedim.
Survivor'a kadar biter elbet. İşin içinde başka ülkeler var ve onlar Acun gibi cılkını çıkartmaz uzatmak için :A :A Acun ilerde bunuda kendine göre uyarlayıp bozar ama :A @MasacRE

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
@Yiğitt bu cumartesi falan diyordu. Ben bu aralar pek TV izlemiyorum, TV8 uzun zamandır izlemiyorum, haliyle hiç denk gelmedim.
Survivor'a kadar biter elbet. İşin içinde başka ülkeler var ve onlar Acun gibi cılkını çıkartmaz uzatmak için :A :A Acun ilerde bunuda kendine göre uyarlayıp bozar ama :A @MasacRE
Olabilir demiştim tahminen :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and Dosi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Olabilir demiştim tahminen :A
Yarışmacılar adaya gitmiş ama TV8'de bununla ilgili ne bir haber ne bir tanıtım var. Bence her zamanki gibi Yiğit'in yalan haberiyle karşı karşıyayız, bu yarışma TV8'de falan yayınlanmayacak :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yarışmacılar adaya gitmiş ama TV8'de bununla ilgili ne bir haber ne bir tanıtım var. Bence her zamanki gibi Yiğit'in yalan haberiyle karşı karşıyayız, bu yarışma TV8'de falan yayınlanmayacak :A
Yiğit'in haberleri her zaman doğrudur, lütfen beni başkalarıyla karıştırmayınız. :A Bir hafta önceden tanıtımı verir, ardından yayına sokar işte :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yiğit'in haberleri her zaman doğrudur, lütfen beni başkalarıyla karıştırmayınız. :A Bir hafta önceden tanıtımı verir, ardından yayına sokar işte :A
Acun sürekli bir yerlere çıkıyor ama hiç TV8'de exatlon yayınlayacağız diye bir şey duymadım kendisinden :A Ayrıca O Ses de geliyor, Exatlon'u nereye sıkıştıracak :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Acun sürekli bir yerlere çıkıyor ama hiç TV8'de exatlon yayınlayacağız diye bir şey duymadım kendisinden :A Ayrıca O Ses de geliyor, Exatlon'u nereye sıkıştıracak :A
Sanırsın kanalı çok dolu, her güne bir dizisi yarışması var da Exatlon kaldı nereye gidecek diye? :F MasterChef ile O Ses oluyor, onlar da haftanın 4-5 gününü alır. Exatlon da diğer iki gün :bhr:

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sanırsın kanalı çok dolu, her güne bir dizisi yarışması var da Exatlon kaldı nereye gidecek diye? :F MasterChef ile O Ses oluyor, onlar da haftanın 4-5 gününü alır. Exatlon da diğer iki gün :bhr:
Hafta sonu için dedim aslında. Bu yarışmalar hafta sonu iyi gidiyor, hafta içi zaten dizilerden yarışmalara reyting kalmıyor :A Bence yayınlanmayacak bu ama neyse bakalım göreceğiz :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Hafta sonu için dedim aslında. Bu yarışmalar hafta sonu iyi gidiyor, hafta içi zaten dizilerden yarışmalara reyting kalmıyor :A Bence yayınlanmayacak bu ama neyse bakalım göreceğiz :A
Acun bize bunu bu sene Survivor zamanı yayınlamasın? :eek:
@Yiğitt hepinizi heyecanlandırdı, Ekimde başlar belki :D

• Güldürdün

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Yayınlanmasa bile beni etkilemediği için sıkıntı yok ben internetten bakacağım zaten. :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hayır belki Acun internette yayın yapar olamaz mı :A Türklerin izleyebileceği şekilde yayınlanmazsa ne işe yarar bu program o zaman. :A
4 tane ülke görünüyor. Türkiye sadece bir kısmını oluşturuyor yarışmanın. Belki sadece bizimkilerin kısmını yayınlar ama bilmiyorum sonuçta hepsi Acun'a bağlı :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy