Show Damat Bayıldı - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Aaa tamam işte güneş gözlükleri takıp duruyordu kırmızı falan manyak kadın bu :F :F :F İdolun olmasına şaşmadım :A :A :A @mrt-06

Çok komik kadındı ama eski doğallığı yok. Saçma sapan deliriyor artık sırf gündem olmak için. Severim böyle manyakları:A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
O 4 verdikleri bugün tek basına bizim yabancı kıza 4 verdirmeye çalıstı diğer üç gelin 5 vermek istiyor hayır diyor siz bana 5 vermediniz onada verdirmicem diyor Onur bey kendisi araya girip gelinlerin puanını kendisi ilan etti orayı kaçırma :A :A :A
Kazandı mı bari yabancı kız. :A

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kazandı mı bari yabancı kız. :A
Aaa evet :Z :Z :Z

Ama bu puanları açık şekilde demeleri heyecanı kaçırıp birde ona göre puan ayarlamaya çalısıyorlar :A Cuma günkü yarışmada bir kadın diyor ki bana iki çeşit yemekten 3 verdiniz şimdi oda 2 yemek çıkarmış 5 veriyorsunuz kadın hüngür hüngür ağlıyor :F Sonra 5 puanı 3 e düşürdüler yarışan kadında benim ne sucum var dedi 4 de karar kıldılar bu yemek yarışması yanı senin yemeğini beğenmediler onu beğenmişler benden yüksek vermeyin diye ağlıyor yanı puanlar açık oylamada olunca siz bana bu puanı verip ona yüksek veremezsin kavgaları çıkıyor :F

• Harika
Reactions: mrt-06

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Aaa evet :Z :Z :Z

Ama bu puanları açık şekilde demeleri heyecanı kaçırıp birde ona göre puan ayarlamaya çalısıyorlar :A Cuma günkü yarışmada bir kadın diyor ki bana iki çeşit yemekten 3 verdiniz şimdi oda 2 yemek çıkarmış 5 veriyorsunuz kadın hüngür hüngür ağlıyor :F Sonra 5 puanı 3 e düşürdüler yarışan kadında benim ne sucum var dedi 4 de karar kıldılar bu yemek yarışması yanı senin yemeğini beğenmediler onu beğenmişler benden yüksek vermeyin diye ağlıyor yanı puanlar açık oylamada olunca siz bana bu puanı verip ona yüksek veremezsin kavgaları çıkıyor :F
Evet haftanın finaline ben de baktım, kızın gözleri de çok güzel değil mi? :bhr:

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Evet haftanın finaline ben de baktım, kızın gözleri de çok güzel değil mi? :bhr:
Aaa evet tabi öncelikle kalp temizliğinden favorim olmuştu kaynanasıyla uyumuda çok iyi :bhr: Youtubede sadece onun bölümünü yayınlamamıslar millet isyan ediyordu izleyemeyenler :F Şarkıcılık yaptığı bir konser görüntüsü geldi bu senmisin diyorlar :F :F :F

• Beğendim
Reactions: mrt-06

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Aaa evet tabi öncelikle kalp temizliğinden favorim olmuştu kaynanasıyla uyumuda çok iyi :bhr: Youtubede sadece onun bölümünü yayınlamamıslar millet isyan ediyordu izleyemeyenler :F Şarkıcılık yaptığı bir konser görüntüsü geldi bu senmisin diyorlar :F :F :F
İlginç belki tekrarı izlensin diyedir. :A Keşke reytinglerimiz artsa. :(

• Harika

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Ben izledim kanal patronu sen gitmiş @xBUGRAx la Zuhala bakıyormussun yanı cnm :F :F :F

Zuhal farkı. :A @mrt-06

tumblr_nry870KJXt1rpiarbo1_400.gif

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: mrt-06 and Çiğdem