Geçen Yıl İflas Eden Telltale Games Geri Döndü!

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
telltalegames_medley.jpg

LCG Entertainment, Telltale Games'e ait tüm varlıkları, teknolojileri ve fikri mülkiyet haklarını satın aldıklarını ve bundan sonra Telltale Games adıyla operasyonlarını yürüteceklerini duyurdu. İlk iş olarak, mağazalardan kaldırılan eski Telltale Games oyunları yeniden satışa sunulacak ve stüdyonun çok satan markalarından yeni oyunlar geliştirilecek. Bu konu hakkında daha fazla bilgi önümüzdeki haftalarda açıklanacak.

Şirketin eski çalışanlarından bazıları da yeni Telltale Games tarafından işe alındı.

2004 yılında kurulan firma, The Walking Dead, The Wolf Among Us, Game of Thrones ve Tales from the Borderlands oyunlarının arkasındaki stüdyo Telltale Games Ekim 2018'de resmi olarak kapatılmıştı.

Kaynak: Bölüm Sonu Canavarı

• Harika
Reactions: Çiğdem

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@Çiğdem bu çok güzel oldu. :Z Hadi TWD tamamlandı ama diğer seriler yarım kalmıştı çoğu 1.sezondaydı umarım birkaçı devam eder. :A TWD 'de tabi devam etsin. Birde başka oyun çıkarıyorlarmış :A

• Harika

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Aaa sen bunu yazmadan daha yeni oyunlar izlicez yazmıstım onun üstüne bunu açtın kalp kalbe karşı gibi oldu :A :A :A
bunların masalsı bir oyunu vardı , kurt adam vardı , resimde ki ortada ki adam :A hanzo böyle sen seversin :A Sonra oyunda polyanna vardı , sindirella bir kaç daha tanıdık vardı o oyunun 2.sezonunu yaparlar bence,

masal diyarında kahramanlar artık şehirde yaşamaya başlıyordu konusu öyleydi :A

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bunların masalsı bir oyunu vardı , kurt adam vardı , resimde ki ortada ki adam :A hanzo böyle sen seversin :A Sonra oyunda polyanna vardı , sindirella bir kaç daha tanıdık vardı o oyunun 2.sezonunu yaparlar bence,

masal diyarında kahramanlar artık şehirde yaşamaya başlıyordu konusu öyleydi :A
Aaa güzel işte tam benlik fantastik :Z :Z :Z

İlk sezonlarada bakılır ama başkaları seslendirmiştir oynamıştır yanı :F

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Aaa güzel işte tam benlik fantastik :Z :Z :Z

İlk sezonlarada bakılır ama başkaları seslendirmiştir oynamıştır yanı :F
adam bu firmanın oyunundan sadece TWD'yi oynamış ya :F Sinir oldum, bu firma aslında daha çok dizi gibi oyun yapıyor :A Sende zor beğeniyorsun malum :A kötü birisinden izlersek hepten soğursun :A

• Güldürdün

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Şimdi benim merak ettiğim TWD'nin hakları telltale'de mi yoksa son sezonu devam ettirin Skybound'da mı? bunlar iflas edince Skybound firması son sezonu devam ettirmişti? şimdi TWD serisini devam ettirirse eskisi gibi ortak mı devam ettirirler yoksa hakları kimde kalır? @Çiğdem

• Beğendim

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Şimdi benim merak ettiğim TWD'nin hakları telltale'de mi yoksa son sezonu devam ettirin Skybound'da mı? bunlar iflas edince Skybound firması son sezonu devam ettirmişti? şimdi TWD serisini devam ettirirse eskisi gibi ortak mı devam ettirirler yoksa hakları kimde kalır? @Çiğdem
Vlla bir disney olayını birde bunu anlayamadım zaten cnm :A Derdevil ve twd :A