Fav10 Üyeleriyle Özel Sohbetler 2019 | 2. Bölüm | Konuk: alperuz |

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
h: Programımın 2. Bölüm'üne hoş geldin @alperuz. İlk Bölüm epey beğenildi bu bölüm daha çok beğenilecek bence. :D
a: Hoş buldum, başlayalım, inşallah. :D
h: Fav10'a nasıl üye oldun?

a: Dizi izlemeye ilk başladığımda dizilerin erken final yapması beni şaşırtmıştı. Ben de bu konulara merak sardım. Birçok site araştırdım. En sonunda Fav10 ve Ranini hoşuma gitti. Buraya üye olma fikri nedense başta aklıma gelmedi sonra nedensizce bir gece üye oldum. :A
h: Burası samimi mi sence?
a: Sizleri samimi bulmasam üye olmazdım. :lol: Burası çok güzel bence. Farklı düşüncelerde birçok insan var.
h: FOX mu Star mı? :D
a: Ben aslında kanalcı değilim ama biraz Show TV sevgim var nedense ama hiçbir Show TV dizisi izlemiyorum şu an :A. Kanaldaki kaliteli diziler benim için daha önemli. Ama 2018-2019 yılı için sorarsan bence FOX. Ama genelde Star TV'nin işlerini daha kaliteli buluyorum.

Araya reklam alalım. :D

h: FOX'cusun sanırım ya da Eda Ece hayranı mı çok? :D

a: FOX'un geçen sezonunu çok başarılı buldum. Vurgun ve Bir Deli Rüzgar dışındaki bütün işleri tuttu ve boş iş yapmadı. Ama ben Eda'cıyım :A Eda Ece'nin bütün işlerini,katıldığı programları izledim. Kendisini çok samimi buluyorum, derdi ünlü olmak olmayan nadir oyunculardan. Mesleğini gerektiği gibi yapan bir insan.
h: Sinirli misindir?
a: Aslan burcuyum. Genelde sakin bir insanımdır ama tersimi kimseye önermiyorum. :F
h: Forumda en sevmediğin üç kişi?
a: Forumda sevmediğim bir üye yok, henüz. Umarım olmaz :D

Araya bir reklam daha alalım. :D

h: Kaç kere aşık oldun? :D

a: İki kere aşık oldum. Ama hiç ilişkim olmadı. Etrafımdaki çiftleri gördükçe aşkı hep 2.plana attım.
h: Lenovo mu Casper mı? :D
a: Casper kullanıyorum ama kimseye önermiyorum. Almayın arkadaşlar :T: :Z
h: En sevdiğin çizgi film çocukluğunda? :D
a: Çizgi filmleri hep çok severim hala bile açıp izlerim. Ama Winx Club çok hoşuma giderdi. Hep modaya düşkün olduğum için kıyafetleri çok dikkatimi çekerdi.
h: Hayat nasıl gidiyor senin için şu an?
a: Üniversite 2.sınıfa başlayacağım. Yaz çok güzel keşke bitmese, ailem ve arkadaşlarım hep yanımda. Şükürler olsun geçinip gidiyoruz. :love1:

Son reklamımız karşınızda! :D

h: Gerçek adın ve yaşın? :D

a: Adım Alper. Cumartesi günü 19 yaşıma basacağım.
h: Kötü derler mi senin için? Huyu kötü falan?
a: İyi bir insanım bana iyi olana, kötü olana da kötüyümdür. Kimse için kötü düşünmem, insan ayırt etmem ama kimsenin beni üzmesine izin de vermem. Yani artık izin vermiyorum. :X
h: Aşkını mı yoksa aileni mi seçerdin?
a: Gerçek aşkı henüz tatmadım. Umarım böyle bir ikileme düşmem, ama ailemi kimseye değişmem.
h: En sevdiğin iki yabancı dizi?
a: İlk izlediğim yabancı diziler olan Pretty Little Liars ve Once Upon a Time'ın bendeki yerleri çok ayrı. İkisinin de finalini beğenmedim orası ayrı. :A HERKESİ 9 EYLÜL'DEN İTİBAREN HER PAZARTESİ GÜNÜ ENTRİKALARIN HASI OLAN AŞK-I MEMNU'NUN VELİAHTI YASAK ELMA İZLEMEYE DAVET EDİYORUM. :D :D
h: Bölüm burada bitti, çok sağ ol, katkı sağladın ölü Fav10'umuza. :D
a: Rica ederim, çok okunsun inşallah bu bölüm. :D