Galatasaray vs Akhisarspor - 2019 Süper Kupa Maçı

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
2018-2019 sezonunu şampiyon bitiren Galatasaray ile Ziraat Türkiye Kupası finalisti Akhisarspor Ankara Eryaman Stadında karşı karşıya geliyor. Kupayı geçen sene Akhisarspor kazanmıştı. Galatasaray 3. kupasını da alarak sezona başlamak isterken, söz konusu kupanın son kazananı Akhisarspor ise üst üste 2. kez kazanmanın hesaplarını yapıyor. Maç yorumlarınızı buradan yapabilirsiniz.

İlk 11'ler:

Akhisar: ???

• Beğendim
Reactions: MasacRE

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
@Tolstoyevski @Sherlock @MasacRE @MEnes ya bırakın artık Falcao için dua etmeyi. Cumadan cumaya camiye uğrayan @Sherlock bile her gün namaz vaktinde hacı adaylarının bulunduğu cemaatle namaz kılıyormuş. Adam çıldırmış. Kendinize gelin artık. :A

(Mustafa Cengiz maç sonunda Falcao duyurusu yapar.)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@Tolstoyevski @Sherlock @MasacRE @MEnes ya bırakın artık Falcao için dua etmeyi. Cumadan cumaya camiye uğrayan @Sherlock bile her gün namaz vaktinde hacı adaylarının bulunduğu cemaatle namaz kılıyormuş. Adam çıldırmış. Kendinize gelin artık. :A

(Mustafa Cengiz maç sonunda Falcao duyurusu yapar.)
Ah ahh şimdi Falcao olacaktı, hazır olmadığı için yedekte başlayacaktı. Maçın ilk devresini geride kapatacaktık sonra ikinci yarı girecekti oyuna kazandıracaktı maçı aldıracaktı ilk kupasını. Hayaller hayaller :(

• Üzücü
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Ah ahh şimdi Falcao olacaktı, hazır olmadığı için yedekte başlayacaktı. Maçın ilk devresini geride kapatacaktık sonra ikinci yarı girecekti oyuna kazandıracaktı maçı aldıracaktı ilk kupasını. Hayaller hayaller :(
Hayatlar ise Diagne'nin sonradan oyuna girip 1 penaltı 1 tane de kafa golü atarak kupayı kazandırması. :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Goool @Maskeli Fedai

5c8565cb66a97c0c002ca6fe-9gbJ.jpg

• Harika
Reactions: Maskeli Fedai

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Şampiyonluğun en büyük adayı böyle oynuyorsa bu sezon da geçmiş olsun ülke futboluna.

Sıkıcı maçtı ama ağustosun ilk haftasının sıcaklığında, ikinci lig takımıyla oynanan maçın da dolu dolu geçmesi pek beklenemezdi. Derbi olsaydı belki daha heyecanlı olurdu. Daha 11 bile tam oturmadı, takımda santrfor yok vb. Denizli maçı da bu ayarda geçer, sonra Radamel katliama başlar.

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Sıkıcı maçtı ama ağustosun ilk haftasının sıcaklığında, ikinci lig takımıyla oynanan maçın da dolu dolu geçmesi pek beklenemezdi. Derbi olsaydı belki daha heyecanlı olurdu. Daha 11 bile tam oturmadı, takımda santrfor yok vb. Denizli maçı da bu ayarda geçer, sonra Radamel katliama başlar.
Heyecan olmasa da olur. İyi oyun yeterli benim için. JMS'yi siz övmüştünüz sanırım, İngiltere Liginden geldi derken ben beklentiye girdim. Beğendim kendisini, Panatinaykos maçında 2 tane hata yapmıştı ama bu maçta iyiydi sanırım. Tabii daha arkada Seri ve Donk, ortada Belhanda-feghouli-Babel üçlüsünü ve önlerinde adam gibi bir forvetle takımın seviyesi daha iyi belli olur. Doğru, değerlendirmek için erken. Umarım takım Denizlispor maçından sonra açılır. :A :A

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,305
Puanı
1,060
Basketle aran nasıl peki, bu sene de basketten başkası yalan gibi görünüyor sizin için :D Başakşehir maçı nasıldı, 1-0 yenilmişler. Kötü müydü Başakşehir?

Basketle aram iyidir ama futbolla daha iyidir. Bu sene savunmaya iyi takviyeler yaparsak yalan değil . :D

Başakşehir'in transferleri iyi değildi. Gol yollarında sıkıntı yaşadılar. Visca penaltıyı atsa şansı vardı Başakşehirin ama şimdi çok zor :)

• Beğendim

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Basketle aram iyidir ama futbolla daha iyidir. Bu sene savunmaya iyi takviyeler yaparsak yalan değil . :D

Başakşehir'in transferleri iyi değildi. Gol yollarında sıkıntı yaşadılar. Visca penaltıyı atsa şansı vardı Başakşehirin ama şimdi çok zor :)
Geçen seneki gibi bir rezalet olmayacaktır Fener için ama bu sene de şampiyonluk için çok iddialı olabileceğini düşünmüyorum ben :D Defans dışında orta saha da sıkıntılı. Emre geldi 38 yaşına. Ozan'a ne kadar güvenebilirsiniz. Jailson desen dümdüz bir adam zaten, ekstra bir şey beklenmez ondan. Tabi bizde transferle son günlere kadar kalıyor, bir de en son halini görüp takımların öyle değerlendirmek lazım.

Evet son anda penaltıyla şans yakalamış Başakşehir ama değerlendirememişler. Zor görünüyor döndürmeleri, bir de evlerinde yenildiler sonuçta. Trabzon da bugün 2-0 geriye düştü ama iyi kurtardı :D Şu yeni forvetleri Sörloth da iyiymiş. 45 dakika oynadığı halde baya fark yarattı adam, golünü de attı :D

• Beğendim
Reactions: Sherlock

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,305
Puanı
1,060
Geçen seneki gibi bir rezalet olmayacaktır Fener için ama bu sene de şampiyonluk için çok iddialı olabileceğini düşünmüyorum ben :D Defans dışında orta saha da sıkıntılı. Emre geldi 38 yaşına. Ozan'a ne kadar güvenebilirsiniz. Jailson desen dümdüz bir adam zaten, ekstra bir şey beklenmez ondan. Tabi bizde transferle son günlere kadar kalıyor, bir de en son halini görüp takımların öyle değerlendirmek lazım.

Evet son anda penaltıyla şans yakalamış Başakşehir ama değerlendirememişler. Zor görünüyor döndürmeleri, bir de evlerinde yenildiler sonuçta. Trabzon da bugün 2-0 geriye düştü ama iyi kurtardı :D Şu yeni forvetleri Sörloth da iyiymiş. 45 dakika oynadığı halde baya fark yarattı adam, golünü de attı :D

Emre'nin varlığı yeter, yaşı farketmez. Cagliari'ye frikikten attığı golü görmüşsündür. Ozan bu sene gerçekten farklı oynuyor, hazırlık maçlarında gayet iyiydi. Jailson'u Ersun Yanal hep stoperdd oynattı hazırlık maçlarında. Ama yine de sakatlanmaları filan göz önüne alırsak oraya bir 6 numara şart. :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Emre'nin varlığı yeter, yaşı farketmez. Cagliari'ye frikikten attığı golü görmüşsündür. Ozan bu sene gerçekten farklı oynuyor, hazırlık maçlarında gayet iyiydi. Jailson'u Ersun Yanal hep stoperdd oynattı hazırlık maçlarında. Ama yine de sakatlanmaları filan göz önüne alırsak oraya bir 6 numara şart. :)
Attığı frikik golünü gördüm de uzun bir sezonda yoğun bir programda ne yapacağı önemli. Ne kadarını kaldırabilecek bu yaştayken sonuçta kendine ne kadar iyi bakarsa baksın çok yaşlandı artık bu bir gerçek. Ozan'ın zaman zaman iyi olduğu dönemler oluyor zaten, ama bir yerde koyveriyor yine. Bakalım artık göreceğiz durumları sezon ilerledikçe :D

• Beğendim
Reactions: emreemreu