HBO Sharp Objects - Dizi Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ne diyorsun izlesek mi bu ay yada öbür ay?(b) @Forumdash
Bu ay mı? Diziler dönuyor... Yeni dizi başladı onu da eklicem listeme (1 senedir nerdeyse beklıyorum) :Z Hani Titans'ı izlediniz mi hem:F
Ben 5 mi 6 mi ne kalmiştim. Bi daha o bölümleri izleyip boğulamam:A Şok edici bir son beklemıyorum acıkcası, gidişat öyle bir izlenim vermedi :A Siz bi izleyin bakalım:X (Gerçi bu aralar ağır dizileri izlemeyi huy edinmişin:A)

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bu ay mı? Diziler dönuyor... Yeni dizi başladı onu da eklicem listeme (1 senedir nerdeyse beklıyorum) :Z Hani Titans'ı izlediniz mi hem:F
Ben 5 mi 6 mi ne kalmiştim. Bi daha o bölümleri izleyip boğulamam:A Şok edici bir son beklemıyorum acıkcası, gidişat öyle bir izlenim vermedi :A Siz bi izleyin bakalım:X (Gerçi bu aralar ağır dizileri izlemeyi huy edinmişin:A)
İçim kasvetle dolsun istiyorum. :F:F:F:F

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x1

İlk bölüm ne ağırdı nede öyle yardırdı diyebilirim. Tam orta kıvam olmuş. Çekimleri ve müzikleri beğendim. Yönetmeni zaten beğeniyorum iyi işler çıkarıyor. Oyuncuları da beğendim. Dizinin konusuna da giriş yaptılar sadece. :X Ama yaz aylarında çekilmezmiş bu dizi iyi ki şimdi başladım :A

Camille kasabayı geldi gelmesine ama buz gibi karşılandı. :X Geçmişte bir olay olmuş sanırım Annesi bu yüzden tepkili. Ayrıca girdiği klube BDSM şeyleri vardı. :F Fetiş olayları dönmüş orada.:F Camillenin vücuda baya çiziklerle doluydu acaba kendi isteği ile mi yaptı yoksa zorlandı mı. :A

Ortada bir cinayetler var ama ağırlık vermediler pek. :X

@Forumdash @xemrexxx

İlk bölümü izlese @Çiğdem- sanırım bu yorumu yapar. :F :F:F
ayy yokk bu diziden birşey anlamadım benn oyuncularda bir garip tuhaflık var gibi hiç bulaşmıyım ben buna :kiki::kiki::kiki:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x1

İlk bölüm ne ağırdı nede öyle yardırdı diyebilirim. Tam orta kıvam olmuş. Çekimleri ve müzikleri beğendim. Yönetmeni zaten beğeniyorum iyi işler çıkarıyor. Oyuncuları da beğendim. Dizinin konusuna da giriş yaptılar sadece. :X Ama yaz aylarında çekilmezmiş bu dizi iyi ki şimdi başladım :A

Camille kasabayı geldi gelmesine ama buz gibi karşılandı. :X Geçmişte bir olay olmuş sanırım Annesi bu yüzden tepkili. Ayrıca girdiği klube BDSM şeyleri vardı. :F Fetiş olayları dönmüş orada.:F Camillenin vücuda baya çiziklerle doluydu acaba kendi isteği ile mi yaptı yoksa zorlandı mı. :A

@Forumdash @xemrexxx

Hhaha Ayy bir dur ayoll elimizdekiler bitmeden yeni dizilere geçme başım döndü :A :A :A

@xemrexxx in tüm tuhaf dizilerine daldık yeni yılda hayır yok bizden :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
1x1

@Forumdash @xemrexxx

Ahhahahah BDSM