Zey TV Jeneriklerle Geçmişe Yolculuk - 6. Bölüm

Hangi Dizileri Özlediniz? / İlginizi Çekti?

• Kullanılan toplam oy
    22

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,098
Puanı
1,061
Hatırla Sevgili, Kuzey ve Güney ve Elveda Rumeli haricinde diğerleri listemdeydi. yani haydi yalla, yine patladın :Z diğer kaliteli bulduklarında listemdeydi @serhatt @Maskeli Fedai @Sherlock

Hadi ordan, sizin pis düşüncelerinize mani oluyorum diye sende iftira attın amacımın başka olduğunu söyleyip. Senin yalanına anca @serhatt inanır :A
Taklitçi.ss
D6cHlBfXkAAmnzo.jpeg

• Güldürdün
Reactions: Dosi

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,298
Puanı
264
Ezel ve Poyraz Karayel sanırım listedeki en özlediğim iki dizi. Senaryosu, müzikleri, oyunculuklari her şeyiyle çok başarılı dizilerdi.

Yılan Hikayesi çocukken deli gibi sevdiğim bir diziydi ama vasat bi iş olduğunu düşünüyorum. Yine de efsane jenerik müziği ve Komiser Başak hatrına oy verdim.

Perihan Abla da döneminin en sevilen dizilerinden biri. Sıcak samimi bir dizi. Güzel nostalji oldu. Perran Kutman ve Şevket Altuğ hatrına ona da oy verdim.

Hatırla Sevgili ve Elveda Rumeli güzel dönem işleriydi. Özellikle Hatırla Sevgili çok başarılıydı. Belgesel tadında bir diziydi. Müzikleri ise efsaneydi hala açıp açıp dinlerim.

Emeğine sağlık @Dosi

• Harika

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ezel ve Poyraz Karayel sanırım listedeki en özlediğim iki dizi. Senaryosu, müzikleri, oyunculuklari her şeyiyle çok başarılı dizilerdi.

Yılan Hikayesi çocukken deli gibi sevdiğim bir diziydi ama vasat bi iş olduğunu düşünüyorum. Yine de efsane jenerik müziği ve Komiser Başak hatrına oy verdim.

Perihan Abla da döneminin en sevilen dizilerinden biri. Sıcak samimi bir dizi. Güzel nostalji oldu. Perran Kutman ve Şevket Altuğ hatrına ona da oy verdim.

Hatırla Sevgili ve Elveda Rumeli güzel dönem işleriydi. Özellikle Hatırla Sevgili çok başarılıydı. Belgesel tadında bir diziydi. Müzikleri ise efsaneydi hala açıp açıp dinlerim.

Emeğine sağlık @Dosi
Bu bölümü @Sherlock ayarlayıp açtı,
Teşekkürler yorumun için :bhr:
Haftaya 7. bölüm ile sezon finali yapacağız. 13 jenerik paylaşacağım. 60 dizi paylaşmış olacağız toplamda :D

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Çok fazla seçenek koyuyorsunuz olmuyor böyle. Ekmek Teknesi, Ezel, Yılan Hikayesi ve Perihan Ablaya verdim. Neyse ben gidiyorum biraz Ekmek Teknesi izleyip ağlayacağım. :)

• Güldürdün