'Çukur'da Timsah ve Baykal Rollerini Kimler Oynayacak?

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,477
Puanı
1,060
Show TV'nin sevilen dizisi "Çukur"da Timsah ve Baykal'ı kimlerin oynayacağı belli oldu!

Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı, başrollerinde Aras Bulut İynemli, Ercan Kesal, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu ve Necip Memili gibi isimlerin yer aldığı 'Çukur'da Baykal karakterini Ahmet Dizdaroğlu, Timsah karakterini ise Ahmet Melih Yılmaz canlandıracak.

"Çukur" yeni bölümleriyle her Pazartesi Show TV'de!

66998

66999

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Daha iyi isimler olabilirdi, olmalıydı. Bu dizinin kötü karakterlerini oynayan oyuncular Ekran Avcı ve Berkay Ateş'ti, bu iki ismin ağırlığında ve büyüklüğünde değil yeni oyuncular maalesef, en azından isim olarak.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Daha iyi isimler olabilirdi, olmalıydı. Bu dizinin kötü karakterlerini oynayan oyuncular Ekran Avcı ve Berkay Ateş'ti, bu iki ismin ağırlığında ve büyüklüğünde değil yeni oyuncular maalesef, en azından isim olarak.
Bu Timsah dediği yüzüklü mü? O kadar bekletip bekletip heyecan yaratıp bunları mı getirmişler, ikisini de ilk defa duyuyorum.

• Beğendim
Reactions: Sherlock

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Halbuki sabah 9'da Halka teorileri üretmesi lazımdı değil mi :A Yoldaş senin yolculuk ne zaman bu arada :D
Göndermeni sevdim, ince değil bildiğin kalın ve etkiliydi. :A Yolculuk yarın saat 1'de. 3 Mayıs dönüş tarihi. :A
Benim şu an odak noktam GoT adaşım, Utku bey bahsini açtığı için Pazar saat 9’da bu konuyu konuşuyoruz. :A @MasacRE
Mantıklı adaşım, GOT şuan her sanat eserinden önde geliyor... :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Benim şu an odak noktam GoT adaşım, Utku bey bahsini açtığı için Pazar saat 9’da bu konuyu konuşuyoruz. :A @MasacRE
Ben sana gece 12'de yazdım bölümdaşım, sen gittin sabahın 9'unda cevap yazdın bana :A
Göndermeni sevdim, ince değil bildiğin kalın ve etkiliydi. :A Yolculuk yarın saat 1'de. 3 Mayıs dönüş tarihi. :A

Mantıklı adaşım, GOT şuan her sanat eserinden önde geliyor... :A
Gönderme bizim işimiz :A İyi hadi sağ salim git gel yoldaşım, vatan sana emanet :A Bu arada odak noktamız GoT olduğuna göre gitmeden izleyecek misin ilk bölümü :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Ben sana gece 12'de yazdım bölümdaşım, sen gittin sabahın 9'unda cevap yazdın bana :A

Gönderme bizim işimiz :A İyi hadi sağ salim git gel yoldaşım, vatan sana emanet :A Bu arada odak noktamız GoT olduğuna göre gitmeden izleyecek misin ilk bölümü :A

Gece film izlediğim için foruma girmedim bölümdaşım, bu yüzden değerli mesajına sabah geri dönüş yaptım. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860

Saol yoldaşım ama pek bize emanet değil gibi, gerçi o cümleyi de bilinçli kullandın kesin. :A Elbette ilk bölümü izleyeceğim. Sabah erken kalkıp ilk iş olarak Got izleyip uçağa öyle gideceğim, o fırsatı kaçırmam... :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE