Volkan Kocatürk 'Halka'dan Ayrılıyor!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,496
Puanı
1,060
65767

Es Filmin yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Levent Cantek'in kaleme aldığı 'Halka'nın yönetmeni Volkan Kocatürk diziden ayrılıyor!

Başrollerinde Serkan Çayoğlu, Hande Erçel, Nazan Kesal, Ahmet Mümtaz Taylan, Kaan Yıldırım, Hazal Subaşı, Burak Sergen, Umut Karadağ, Erdal Yıldız, Dilan Telkök, Banu Fotocan, Okday Korunan, Şehsuvar Aktaş, Deniz Hamzaoğlu ve Uğur Taşdemir gibi isimlerin yer aldığı dizinin yönetmeni Volkan Kocatürk anlaşması gereği 13. bölümden itibaren görevini başka bir yönetmene devredip diziden ayrılacak.

"Halka" yeni bölümleriyle her salı 20.00'de TRT1'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• İlginç
Reactions: batuhankaralar

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Doğru değildir inşallah bu haber. Ne alaka kardeşim 13 bölümlük anlaşma, uzatırsınız olur biter. Adam efsane iş çıkarıyor, Halka'nın bu kadar orjinal bir iş olmasında katkısı çok çok büyük. Çekimleri bile ayrı mükemmel.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
13. bölümde final olmayacağını bilmek iyi :A Bu ayarda 12 bölüm sürerse benim icin efsane olur demiştim zamanında :D
Çekimler harikaydı, İstanbul'u apayrı bir açıdanda bizlere sunuyordu ve umarım onu aratmayan bir yönetmen gelir ve senaristler değişmesinde, benim için önemli olan o :D

• Beğendim
Reactions: Polat Şaşmaz

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
13. bölümde final olmayacağını bilmek iyi :A Bu ayarda 12 bölüm sürerse benim icin efsane olur demiştim zamanında :D
Çekimler harikaydı, İstanbul'u apayrı bir açıdanda bizlere sunuyordu ve umarım onu aratmayan bir yönetmen gelir ve senaristler değişmesinde, benim için önemli olan o :D
Yakında çıkar kokusu, doğru olmamasını diliyorum bu haberin. Volkan Kocatürk'ün bu dizideki katkısını teknik anlamda çok iyi hissediyorum. Sadece İstanbul görüntüleriyle açıklanamaz bir teknik kalitesi var dizinin. Ayrıca görüntü yönetmeni bu adam. Yani diziye görsel ve teknik kalitesini bu adam veriyor. Haber gerçek olmasın diye beklemekten başka çarem yok...

• Beğendim
Reactions: Dosi

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Umarım doğru değildir böyle bir şey olursa dizinin sonu olur bence o derece önemli bir katkısı var bu adamın diziye..

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bu dizinin en en en önemli parçası yönetmeni olabilir. Çekim tekniklerinden, kullanılan renk tonuna kadar çok başarılı bir yönetmenlik ile karşı karşıyayız. Adam aynı zamanda görüntü yönetmeni zaten. Eğer ayrılırsa yerine Volkan Kocatürk ayarında birinin bulunabilmesi çok çok zor, umarım anlaşması uzatılır.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
İnşallah diziyi etkileyecek karar çıkarmazlar yayınlanan bölümlerin hepsinde o kadar başarılı iş çıkarmışken Bu başarıyı sürdürün

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Savaşçı'dan ayrıldıktan sonra dizinin kalitesi düştü, İsimsizler'de de güzel iş çıkarmıştı. Umarım doğru değildir :(

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Maasef doğru :T: Dilerim Volkan beyi aratmayan biri gelir :)

Doğru değildir inşallah bu haber. Ne alaka kardeşim 13 bölümlük anlaşma, uzatırsınız olur biter. Adam efsane iş çıkarıyor, Halka'nın bu kadar orjinal bir iş olmasında katkısı çok çok büyük. Çekimleri bile ayrı mükemmel.
İnşAllah gerçek değildir dizinin böyle bi kaliteden eksik kalmaması lazım
Umarım doğru değildir böyle bir şey olursa dizinin sonu olur bence o derece önemli bir katkısı var bu adamın diziye..
Bu dizinin en en en önemli parçası yönetmeni olabilir. Çekim tekniklerinden, kullanılan renk tonuna kadar çok başarılı bir yönetmenlik ile karşı karşıyayız. Adam aynı zamanda görüntü yönetmeni zaten. Eğer ayrılırsa yerine Volkan Kocatürk ayarında birinin bulunabilmesi çok çok zor, umarım anlaşması uzatılır.
İnşallah diziyi etkileyecek karar çıkarmazlar yayınlanan bölümlerin hepsinde o kadar başarılı iş çıkarmışken Bu başarıyı sürdürün
Savaşçı'dan ayrıldıktan sonra dizinin kalitesi düştü, İsimsizler'de de güzel iş çıkarmıştı. Umarım doğru değildir :(

• Beğendim
Reactions: Turkuazz

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Hiçbişey olmaz iyi bi yönetmen olsun yeter önemli olan senaryo

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Senin bana güvenmemen beni derinden yaralar yiğidim... :A
Güveniyorum güvenmesine ama böyle bir diziye yaptığın ayıbı düşününce içim acıyor, laf söylemeden duramıyorum. :A Bak @MasacRE ye güncele gelmiştir muhakkak. 9'u izleyip 10'u beklemeye koyulmuştur. Hatta beklerken yerinde zor duruyordur. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Güveniyorum güvenmesine ama böyle bir diziye yaptığın ayıbı düşününce içim acıyor, laf söylemeden duramıyorum. :A Bak @MasacRE ye güncele gelmiştir muhakkak. 9'u izleyip 10'u beklemeye koyulmuştur. Hatta beklerken yerinde zor duruyordur. :A

Adaşım beni bilirsin, yavaş ve sessiz adımlarla güncele doğru ilerliyorum. :A Acele etmeye gerek yok, yalnız yönetmenin değişecek olması beni bir miktar üzdü. Volkan Kocatürk önceki işlerinden ayrıldıktan sonra hep o diziler bozdu, öyle bir mevzu var ve bu beni korkutuyor. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Adaşım beni bilirsin, yavaş ve sessiz adımlarla güncele doğru ilerliyorum. :A Acele etmeye gerek yok, yalnız yönetmenin değişecek olması beni bir miktar üzdü. Volkan Kocatürk önceki işlerinden ayrıldıktan sonra hep o diziler bozdu, öyle bir mevzu var ve bu beni korkutuyor. :A
Evet ben geldim güncele, Şerlok beyi de bekliyoruz artık en kısa zamanda :A

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Sherlock and MEnes