Bizim Hikaye - 61. Bölüm Yorumları | 2. Sezon

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,563
Puanı
1,060
Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Bizim Hikaye'nin 61. Bölüm yorumlarını bu başlık altında yapabilirsiniz.

İyi seyirler.

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,563
Puanı
1,060
Bölüm çok iyidi her anlamda, sonu da heyecanlı bitti

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tam olaylar bitti derken, yeni bir olay başladı. :T:

Nihal'den bu sefer kesin kurtulduk bence, çocuğunu da alıp yurtdışına gidiyor. Umarım tamamen çıkmıştır, bir yerlerden sonradan çıkıp gelmese.

Orhan Becerir gelmiş diziye, keşke daha ön planda olsa. Maşallah. :bhr:

Rahmet de Amerika'ya gidecekti ama bu olaylardan dolayı gidemez büyük ihtimal. Vurulmasa bari o son sahnede. :(

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bekliyoruz heyecanla. :A
Bölüm çok iyidi her anlamda, sonu da heyecanlı bitti
Tam olaylar bitti derken, yeni bir olay başladı. :T:

Nihal'den bu sefer kesin kurtulduk bence, çocuğunu da alıp yurtdışına gidiyor. Umarım tamamen çıkmıştır, bir yerlerden sonradan çıkıp gelmese.

Orhan Becerir gelmiş diziye, keşke daha ön planda olsa. Maşallah. :bhr:

Rahmet de Amerika'ya gidecekti ama bu olaylardan dolayı gidemez büyük ihtimal. Vurulmasa bari o son sahnede. :(
Dün gece uyumadan biraz kısa videolara bakındım
Bakmaz olaydım rüyama girdi :A Rüyanın direk ortasından başlayayım, Filiz ve Çiçeğ'i kovalayan bir genç grup var sonra nasıl oluyorsa bende varım ve diyorumki bunlar sizi fragmanda biraz hırpalıyorlardı :F Sonra baya kalabalıklaşıyorlar, ben bir sopa bulup bir kadını deviriyorum derken polis kıyafetli kişiler bizi alıp bir odaya koyuyorlar, telefonlarımız alınmamış. hemen Filiz'e diyorum konum at kaçırıldık yaz diyorum :A Adamlar hızla gelip alıyor telefonları, benimki unutuluyor bende gizliden ses çıkmasın diye kapatmak istiyorum ama bir yanda diyorum yer tespiti için açık kalmalı :A
Neyse kalabalık bir yerdeyiz insanlar dolu, işkence yapıyorlar. Benimde gözlerimi kapatıp silah doğrultuyorlar, ben besmele falan çekiyorum tamam ölüyorum diye sonra telefon sesi geliyor ve bir anda gözlerimdeki band kaldırılıyor, odamdayım karşımda Barış, bana korkma diyor, bende Filiz'ler iyimi diyorum evet diyor.Böyle garip bir rüyaydı :F

Fikri yüzünden benimde başım belaya girdi :F ama bizi kaçıranlar yiğeni ölen Muntazar değildi :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt and Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dün gece uyumadan biraz kısa videolara bakındım
Bakmaz olaydım rüyama girdi :A Rüyanın direk ortasından başlayayım, Filiz ve Çiçeğ'i kovalayan bir genç grup var sonra nasıl oluyorsa bende varım ve diyorumki bunlar sizi fragmanda biraz hırpalıyorlardı :F Sonra baya kalabalıklaşıyorlar, ben bir sopa bulup bir kadını deviriyorum derken polis kıyafetli kişiler bizi alıp bir odaya koyuyorlar, telefonlarımız alınmamış. hemen Filiz'e diyorum konum at kaçırıldık yaz diyorum :A Adamlar hızla gelip alıyor telefonları, benimki unutuluyor bende gizliden ses çıkmasın diye kapatmak istiyorum ama bir yanda diyorum yer tespiti için açık kalmalı :A
Neyse kalabalık bir yerdeyiz insanlar dolu, işkence yapıyorlar. Benimde gözlerimi kapatıp silah doğrultuyorlar, ben besmele falan çekiyorum tamam ölüyorum diye sonra telefon sesi geliyor ve bir anda gözlerimdeki band kaldırılıyor, odamdayım karşımda Barış, bana korkma diyor, bende Filiz'ler iyimi diyorum evet diyor.Böyle garip bir rüyaydı :F
Hahahaha dizi bu bölümle mafya dizilerine döndü, rüyana girmesine şaşırmadım. :F Rahmet ve Fikri tehlikedeydi son sahnede. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Hahahaha dizi bu bölümle mafya dizilerine döndü, rüyana girmesine şaşırmadım. :F Rahmet ve Fikri tehlikedeydi son sahnede. :A
Ben 5-6 videoya bakmıştım. Bugün devamına bakayım bari. Geceye kadar tesiri geçer rüyaya girmez herhalde :F
Fikri resmen katil olmuş ya :eek: Aileninde başını yaktı bukez :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi