''Kötü Kız'' Dizisinin Başrol Oyuncuları Belli Oldu!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kanal D'nin merakla beklenen yeni dizisi ''Kötü Kız''ın başrol oyuncuları belli oldu!

Yapımcılığını ARC Yapım'ın, yönetmenliğini Serdar Gözelekli'nin üstleneceği, senaryosunu Rüya İşçileri ekibinden Barış Erdoğan ile İlker Arslan'ın kaleme aldığı dizinin erkek başrol oyuncusu Çağlar Ertuğrul, kadın başrol oyuncusu ise Burcu Özberk oldu.

''Kötü Kız'' Haziran'da Kanal D'de!
65813

65814

Kaynak: Birsen Altuntaş

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Çağlar'la Deniz Baysal'ı tekrar aynı projede görmek isterdim. Hem bu kız kim, tanımıyorum bile.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Burcu yerine başka tercih olsaydı keşke, kadın başrolü beğenmedim ama Çağlar harika seçim olmuş. Çağlar neden yaz dizisinde oynuyor onu da anlamadım.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Çağlar Ertuğrul’un yaz dizisiyle dönmesi şaşırtıcı oldu, keşke önümüzdeki sezon daha iddialı bir projeyle dönüş yapsaydı. Ayrıca Burcu Özberk çok kötü bir seçim olmuş, başrol olabilecek bir oyuncu değil.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Çağlar da sanki çok muhteşem bir oyuncuymuş gibi yaz dizisinde olması mı şaşırtıyor sizi :A Adam son dizisiyle sosyal medyadaki tüm ergen fanlarını kazandı. Tabiki de tüm genç oyuncular gibi bu gücünü bir yaz dizisinde oynayarak kullanacak :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,141
Puanı
1,061
Çağlar'la Deniz Baysal'ı tekrar aynı projede görmek isterdim. Hem bu kız kim, tanımıyorum bile.
Burcu Özberk çok kötü. :A
Burcu yerine başka tercih olsaydı keşke, kadın başrolü beğenmedim ama Çağlar harika seçim olmuş. Çağlar neden yaz dizisinde oynuyor onu da anlamadım.
Çağlar Ertuğrul’un yaz dizisiyle dönmesi şaşırtıcı oldu, keşke önümüzdeki sezon daha iddialı bir projeyle dönüş yapsaydı. Ayrıca Burcu Özberk çok kötü bir seçim olmuş, başrol olabilecek bir oyuncu değil.
Çağlar da sanki çok muhteşem bir oyuncuymuş gibi yaz dizisinde olması mı şaşırtıyor sizi :A Adam son dizisiyle sosyal medyadaki tüm ergen fanlarını kazandı. Tabiki de tüm genç oyuncular gibi bu gücünü bir yaz dizisinde oynayarak kullanacak :A
Burcu o donukluğuyla olmamış.
Çağlar zaten Netflix in yeni dizisinde de oynayacakmis :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Çağlar Ertuğrul komediye yakışan (Boynu Bükükler, Biz Size Döneriz, Ailecek Şaşkınız vs.) bir isim iyi olmuş. En azından Fazilet'ten evladır. :A