Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 128. Bölüm Yorumları | 4. Sezon

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,465
Puanı
1,060
ATV'nin sevilen dizisi 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' bu akşam 128. bölümüyle ekranlara geliyor!

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Mustafa Üstündağ, Hüseyin Avni Danyal ve Tarık Ünlüoğlu'nun yer aldığı, usta senarist Raci Şaşmaz'ın yapımcılığını yaptığı ve Onur Tan'ın yönetmenliğini üstlendiği 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 128. bölümüyle ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Boşver, aramızdan satıcılar eksilince dizinin reytingleri yükseldi. Bu hafta fragmanlarda da Alparslan’ı öldü gösterdik, maç falan da yok, zirveyi alıyoruz bu hafta. :A
Ben fragmana bakmadım ama bu öldü gösterilme senaryosunu hızırda ve İlyasta çok istemiştim :A @ömer karataş

Bu hafta hissettirir reytingi ve eğer yaşadığı bu bölüm değilde haftaya kalırsa işte ozaman 1 grubu alırız :A @xemrexxx @serhatt

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,465
Puanı
1,060
Ben fragmana bakmadım ama bu öldü gösterilme senaryosunu hızırda ve İlyasta çok istemiştim :A @ömer karataş

Bu hafta hissettirir reytingi ve eğer yaşadığı bu bölüm değilde haftaya kalırsa işte ozaman 1 grubu alırız :A @xemrexxx @serhatt
Alpaslanı tamamen öldürürlerse kesin alırsınız :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Hızır ve İlyas için fragmanlarda gizem yaratmamışlardı, şimdi yarattılar o gizemi. O yüzden bu hafta, eğer dediğin gibi bu durumu uzatırlarsa haftaya mutlaka zirveyi alıyoruz. :A

• Harika

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Güzel bölümdü. Bu dizide sürekli Hızır ve Ünal Kaplan’ın ön planda olması gerekiyor kesinlikle, onların ön planda olduğu bölümler çok daha ilgi çekici oluyor. Bunda Oktay Kaynarca ve Tarık Ünlüoğlu’nun etkisi büyük, ikisi de çok büyük oyuncular.

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aslında ilk sezonlarda yapıyorlardı, sonradan hiç yapmamaya başladılar. Çözemedim ben de dediğin gibi ama güzel bölümdü. :A
İlk sezonlar hükümdardı kısa süreliğine bir Anne gelmiş onuda sezon sonuna geçmişlerdi ama bu Kadını geçemedik gitti :F :F :F

Bölüm çok güzeldi şimdide Hızıra nolucak bakalım ve şu Bezzat ve İlyasın birlitke hareket etmeleri o sahne çok güzeldi @ömer karataş @xemrexxx :Z:Z:Z

• Güldürdün
Reactions: Sherlock