Playstation Plus Mart 2019 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
PlayStation oyuncularının her ay farklı oyunları deneyimlemesine imkan veren PlayStation Plus, Mart ayı için ücretsiz olacak iki bomba oyunu duyurdu.

Call of Duty: Modern Warfare (Remestered)

images

Activision'un efsane serisi Call of Duty serisi, oyun sektöründe birçok firmanın ilham kaynağı haline geldi. 2007'de piyasaya çıkan Modern Warfare serisinin ilk oyunu, oyun dünyasında çok büyük ses getirmişti. Modern Warfare'in 2016'da yeni nesil sistemler için çıkarılan Remastered versiyonu, oynanış konusuna dair bir şey kaybetmeyerek yenilenmiş 4K grafiklerle karşımıza çıkmıştı.

The Witness
045a2b0a3d2ba1d01127243b07095bd72aa80002.jpeg

The Witness, 2008 yılında çıkan puzzle oyunu Braid'in yapımcısından yine aynı türde bir oyun. 2016'da çıkan The Witness, esrarengiz havasıyla ve birinci şahıs görünümüyle oyuncuların ilgisini çekmeyi başarmıştı. Terkedilmiş tropikal bir adada geçen oyunda oyuncular, birbiriyle bağlı olan bulmacaları çözerek hikayede ilerlemeye çalışıyorlar.

Oyunlar 5 Mart Salı günü erişime açılacak.

Kaynak: Webtekno

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
@Tolstoyevski yeni çıkacak oyunları takip ediyor musun?

Last of Us 2 ve Gone Days dışında özellikle beklediğim bir oyun yok şimdilik, Gone Days’ın tanıtım konusunu açacaktım bir ara. Gerçi onu da fiyatı 489 küsürden başladığı için pek heyecanla bekleyemiyorum ama sonbahara doğru piyasası düşer umarım kutuluda hiç değilse. :D

• İlginç
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Last of Us 2 ve Gone Days dışında özellikle beklediğim bir oyun yok şimdilik, Gone Days’ın tanıtım konusunu açacaktım bir ara. Gerçi onu da fiyatı 489 küsürden başladığı için pek heyecanla bekleyemiyorum ama sonbahara doğru piyasası düşer umarım kutuluda hiç değilse. :D
Death Stranding'i unuttun farz ediyorum. :( Tam senlik gibi konusu böyle bilinmezlik filan. :A Sony özel oyunu bide. :rolleyes:

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Death Stranding'i unuttun farz ediyorum. :( Tam senlik gibi konusu böyle bilinmezlik filan. :A Sony özel oyunu bide. :rolleyes:

Evet onun da konusu çok iyi ama daha bu sene çıkar mı çıkmaz mı net belli değil, üstelik Türkçe altyazı olmazsa zaten hiçbir tadı kalmaz bizim için, ana dilden oyun oynamanın tadı daha bir başka malum. :D Life is Strange’ye başlayacağım İngilizceyi daha da geliştirmek için, onun da altyazısı yok ama dil ve olay örgüsü çok karmaşık olmadığı için faydası bile oluyor İngilizceye. :A

• Güldürdün

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Evet onun da konusu çok iyi ama daha bu sene çıkar mı çıkmaz mı net belli değil, üstelik Türkçe altyazı olmazsa zaten hiçbir tadı kalmaz bizim için, ana dilden oyun oynamanın tadı daha bir başka malum. :D Life is Strange’ye başlayacağım İngilizceyi daha da geliştirmek için, onun da altyazısı yok ama dil ve olay örgüsü çok karmaşık olmadığı için faydası bile oluyor İngilizceye. :A
Life is Strange'yi bende oynadım taa 2016'ta. :D Güzel oyundu. İnceleme konusunu açmıştım forumda.

TheWalking Dead'ın niye oyununu oynamıyorsun?

Evet Death Stranding 2020 gibi çıkar bence. İnş altyazı gelir.

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Life is Strange'yi bende oynadım taa 2016'ta. :D Güzel oyundu. İnceleme konusunu açmıştım forumda.

TheWalking Dead'ın niye oyununu oynamıyorsun?

Evet Death Stranding 2020 gibi çıkar bence. İnş altyazı gelir.

TWD’yi bölümlere ayırarak satmaya kalkmışlar, her bölümü de 55-60 lira civarı olduğu için cep yakıyor. :D Yıllar önce gittiğim bir hastanede öğle sonrasını beklerken bir internet cafede 40-45 dakika oynama fırsatı bulmuştum ve tadı damağımda kalmıştı, çiftlik gibi bir yerde başlıyordu ama küçük kız yoktu sanki şapkalı olan. Tabi bir de altyazı meselesi var, İngilizce seviyem daha intermediate olduğu için Upper-intermediate olmadan çoğu oyuna başlamak istemiyorum tam oyunun içine girebilmek adına. Nisan gibi Life is Strange tarzı hafif dilli oyunlara başlarım, Eylül’e kalmadan da Red Dead ve Spider Man aradan çıkar umarım. :D

Son günlerde The Long Dark’a iyice takıldım, onu oynamış mıydın? Çok zevkli bir hayatta kalma oyunu hele kar kış kıyameti seviyorsan, kuzey Işıkları vb.

• Güldürdün

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
TWD’yi bölümlere ayırarak satmaya kalkmışlar, her bölümü de 55-60 lira civarı olduğu için cep yakıyor. :D Yıllar önce gittiğim bir hastanede öğle sonrasını beklerken bir internet cafede 40-45 dakika oynama fırsatı bulmuştum ve tadı damağımda kalmıştı, çiftlik gibi bir yerde başlıyordu ama küçük kız yoktu sanki şapkalı olan. Tabi bir de altyazı meselesi var, İngilizce seviyem daha intermediate olduğu için Upper-intermediate olmadan çoğu oyuna başlamak istemiyorum tam oyunun içine girebilmek adına. Nisan gibi Life is Strange tarzı hafif dilli oyunlara başlarım, Eylül’e kalmadan da Red Dead ve Spider Man aradan çıkar umarım. :D

Son günlerde The Long Dark’a iyice takıldım, onu oynamış mıydın? Çok zevkli bir hayatta kalma oyunu hele kar kış kıyameti seviyorsan, kuzey Işıkları vb.
O çiftlik dediğin yer Hershel'in çiftliği çizgiromanda ki çiftliği almışlar. :A Ama şapkalı kız nasıl yok ya?
zjLzd6.jpg

PS4 'te bilmiyorum oyun ne kadar ama PC'de oynama şansın varsa oyna derim. Şuan final sezonunda baya heyecanlı gidiyor ama oynamadım daha. Tam bölümleri yayınlansın öyle oynarım. :A

Diziden kat kat iyi olan bir oyunu oyna derim. Olmadı Yputube'den izle Türkçe altyazılı. :A @Çiğdem 'e izlettireceğim. :A

The Lonk Dark'ı oynadım evet baya iyi ama tek takılmayı sevmiyorum sen yalnız takılmayı seviyorsun. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O çiftlik dediğin yer Hershel'in çiftliği çizgiromanda ki çiftliği almışlar. :A Ama şapkalı kız nasıl yok ya?
zjLzd6.jpg

PS4 'te bilmiyorum oyun ne kadar ama PC'de oynama şansın varsa oyna derim. Şuan final sezonunda baya heyecanlı gidiyor ama oynamadım daha. Tam bölümleri yayınlansın öyle oynarım. :A

Diziden kat kat iyi olan bir oyunu oyna derim. Olmadı Yputube'den izle Türkçe altyazılı. :A @Çiğdem 'e izlettireceğim. :A

The Lonk Dark'ı oynadım evet baya iyi ama tek takılmayı sevmiyorum sen yalnız takılmayı seviyorsun. :A
Bende ikisimi ne var bunun milattan önce kalma :F 2002 yılları falan araba yarışı oynar örümcek adam film falan izlerdik :F Hala kızlarla bazen araba yarışı oynuyoruz ama böyle kutular var hayvanlar yarışıyor yine sizin bildiğiniz gibi değil :A :A :A @Tolstoyevski

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bende ikisimi ne var bunun milattan önce kalma :F 2002 yılları falan araba yarışı oynar örümcek adam film falan izlerdik :F Hala kızlarla bazen araba yarışı oynuyoruz ama böyle kutular var hayvanlar yarışıyor yine sizin bildiğiniz gibi değil ?A:A @Tolstoyevski
Atari mi oynuyorsunuz anlamadım :F

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem