Avlu'nun Senaristleri Değişti!

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
64753

Ekranların farklı olayları konu almasıyla dikkat çeken dizisi Avlu'da senarist değişikliği yaşandı. Demet Evgar, Ceren Moray ve Nursel Köse'nin başrollerinde yer aldığı diziyi, Mehmet Güzelbeyoğlu ve Caner Yalçın kaleme alıyordu.

Bu hafta 29.bölümüyle yayınlanan dizinin yeni yazar ekibi Ahmet Saatçioğlu, Zeynep Özlem Havuzlu ve Zehra Çelenk tarafından kaleme alınacak.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,824
Puanı
1,060
hayır ne gerek vardı böyle bişeye gayet iyi yazıyorlardı

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
50 kere senarist değiști herhalde bu dizide

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Mehmet Güzelbeyoğlu ve Caner Yalçın sezon başında da ayrılmışlardı, birkaç hafta önce geri dönmüşlerdi. Demek ki bir sıkıntı var ki yeniden ayrıldılar. Bence diziyi gayet iyi yazıyorlardı. Kötü olacak bu değişim dizi için.

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Mehmet Güzelbeyoğlu ve Caner Yalçın sezon başında da ayrılmışlardı, birkaç hafta önce geri dönmüşlerdi. Demek ki bir sıkıntı var ki yeniden ayrıldılar. Bence diziyi gayet iyi yazıyorlardı. Kötü olacak bu değişim dizi için.
Yeni senaristler daha iyi şu an geçen bölüm boş sahnesi yoktu dizinin. Eski senaristler yorgun bence bu sezonki bölümlerde geçiştirmelik çok sahneleri vardı.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yeni senaristler daha iyi şu an geçen bölüm boş sahnesi yoktu dizinin. Eski senaristler yorgun bence bu sezonki bölümlerde geçiştirmelik çok sahneleri vardı.
Aa bu bölüm mü geldi senaristler, ben önümüzdeki haftadan itibaren sandım :F

Annem Avlu izliyor bu hafta evdeyken ben de onunla izledim cidden baya iyiydi bu bölüm Azra’nın kaçırılması, Derya’nın olayı falan güzel bir bölümdü :Z

• Harika
Reactions: Billy Kane

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Aa bu bölüm mü geldi senaristler, ben önümüzdeki haftadan itibaren sandım :F

Annem Avlu izliyor bu hafta evdeyken ben de onunla izledim cidden baya iyiydi bu bölüm Azra’nın kaçırılması, Derya’nın olayı falan güzel bir bölümdü :Z
İçerikte anlatım bozukluğu yaptım sanırım @xBUGRAx gibi. :A

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx and Özgür