Aslı İnandık'tan Yeni Film: 'Aslı Gibidir'

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
asli-gibidir-113649FZ.jpg

Sosyal medyadaki videolarıyla dikkat çeken, geçtiğimiz sezon 'Güldür Güldür Show'un kadrosunda da rol alan Aslı İnandık'tan film müjdesi!

Yapımcılığını Hann Medya'nın, yönetmenliğini Ali Yorgancıoğlu'nun üstleneceği 'Aslı Gibidir'in kadrosunda Nazlı Tosunoğlu, Tuna Orhan, Ayten Uncuoğlu, Ahmet Olgun Sünear, Toygan Avanoğlu, Enis Arıkan, Seda Türkmen, Uraz Kaygılaroğlu, Melis Kaygılaroğlu, Berkay Tulumbacı, Aslı Turanlı ve Tuğçe Karabayır da rol alacak.

İnandık'ın 8 farklı tiplemeyi canlandıracağı filmin konusu ise şöyle:
"Aslı, çocukluğundan beri oyuncu olmak isteyen hayalperest ve yetenekli bir kızdır. İlk üniversitesini ailesinin isteğiyle okusa da hayallerinin peşinden koşmaya karar verir ve özel bir konservatuvarın oyunculuk sınavlarını kazanır. Ailesi Aslı'nın oyuncu olmasını istemediğinden ona destek olmayacağını söyler. Çaresizce ne yapacağını düşünürken kendisini hiç bilmediği bir dünyanın içinde 'Dublörler Kulübü'nde bulur. Hem okul parasını kazanabileceği hem de oyunculuk yeteneğini sergileyebileceği, kendisi gibi sıcak, samimi ve neşeli insanların olduğu bu kulüp, Aslı'nın ikinci ailesi olacak ve Aslı onlarla birlikte hayatlarının macerasına atılacaktır. Her şey yolunda giderken hayat Aslı'nın karşısına hesapta olmayan bir aşk çıkartır."

Aslı Gibidir, 25 Ocak'ta sinemalarda!

resim-113523IB.jpg

asli-gibidir-filmi-25-ocak-2019da-vizyona-girecek_9e10ebd-1200x642.jpg

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Bugün gittim çok tatlı bir film olmuş. Sıkmadan izletti. Az yerlerde kahkaha attırsa da genel olarak eğlendirdi. Kadro genel olarak iyiydi. Aslı'nın anne ve babası iyi yazılmıştı. 'Gerçek Yaşam Dublörleri' ekibi daha iyi karakterlerden ve ünlü oyunculardan oluşsaydı çok katkısı olurdu filme. Başlangıç olarak Aslı için başarılı bir film olmuş devamı gelir umarım Peynir Güzeli. :Z

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bugün gittim çok tatlı bir film olmuş. Sıkmadan izletti. Az yerlerde kahkaha attırsa da genel olarak eğlendirdi. Kadro genel olarak iyiydi. Aslı'nın anne ve babası iyi yazılmıştı. 'Gerçek Yaşam Dublörleri' ekibi daha iyi karakterlerden ve ünlü oyunculardan oluşsaydı çok katkısı olurdu filme. Başlangıç olarak Aslı için başarılı bir film olmuş devamı gelir umarım Peynir Güzeli. :Z
Bu film ilgimi çekti aslında ama gitme konusunda kararsızım. Aslında fragman da iyi ama bilemedim. Sence sever miyim? :D

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Gişede battı ama :D halk böyle saçma sapan komedi filmlerini istemşyor artık

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Valla bir önceki seans dolmuştu diğerine kaldık bizim seansta da salon doluydu tamamen. Halk günüydü ondan da olabilir. :A Aslı paylaşmış en çok Ankara ve İzmir'de izleniyoruz diye. :A
İstanbul Bahçelievler izleyicisi de onlarla aynı düşünüyordur umarım. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Gittim ben de. Salonda çok çocuk vardı ve zırt pırt kalkıp filmin içine ettiler. Aslı'yı bu kadar çocuk takip ediyor mu yoksa tatil yüzünden mi bilmiyorum. :A

Söylediklerine aynen katılıyorum o yüzden söyleyecek fazla şey yok. Babanın cimriliği güldürdü. Aslı'nın sadece dublaj videolarını biliyordum ama diğer tiplemeleri de iyiydi özellikle Laraysu'nun annesi ve Nana Montana favorilerimdi. :F Gişede ilgi görmemesine üzüldüm sanırım tanıtımsızlığın ve ön yargının kurbanı oldu. Organize İşler de geleceği için yarın çoğu yerden kalkar. :(

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Gittim ben de. Salonda çok çocuk vardı ve zırt pırt kalkıp filmin içine ettiler. Aslı'yı bu kadar çocuk takip ediyor mu yoksa tatil yüzünden mi bilmiyorum. :A

Söylediklerine aynen katılıyorum o yüzden söyleyecek fazla şey yok. Babanın cimriliği güldürdü. Aslı'nın sadece dublaj videolarını biliyordum ama diğer tiplemeleri de iyiydi özellikle Laraysu'nun annesi ve Nana Montana favorilerimdi. :F Gişede ilgi görmemesine üzüldüm sanırım tanıtımsızlığın ve ön yargının kurbanı oldu. Organize İşler de geleceği için yarın çoğu yerden kalkar. :(

Öğrenci İşleri favorimdi. :A Bu sinema krizi varken ortalık boş olduğunda vizyon tarihi erkene alınmalıydı.