CW Supernatural 14.Sezon Yorumları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Supernatural-Season-14-Promotional-Poster-The-CW-small-667x405.jpg

Ekranların en uzun soluklu dizilerinden biri olan Supernatural'da dur durak yok!

CW'in en ünlü dizilerinden biri olan Supernatural'in 14. sezonu ekranlara geldi.

Diziyle ilgili yorumları sezon boyunca bu başlıktan yapabilirsiniz...

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1.Bölüm efsane başladı hala konu bitmiyor maşşllah @Forumdash @legolas9900 @Titanium :Z:Z:Z
Dean şeytan olarak ilgi çekici değildi ama melek olarak tüm sahnelerini keyifle izledim :A Şu crowley yerine gelen şeytanın ölmesi iyi oldu gıcıktı :A

Luciferi canlandıran oyuncu diziden çıkmamış çoks evindim :Z Luciferinde öldüne tam inanmıyorum bence o hortlar ayoll derinlerde saklanıyordur :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1.Bölüm efsane başladı hala konu bitmiyor maşşllah @Forumdash @legolas9900 @Titanium :Z:Z:Z
Dean şeytan olarak ilgi çekici değildi ama melek olarak tüm sahnelerini keyifle izledim :A Şu crowley yerine gelen şeytanın ölmesi iyi oldu gıcıktı :A

Luciferi canlandıran oyuncu diziden çıkmamış çoks evindim :Z Luciferinde öldüne tam inanmıyorum bence o hortlar ayoll derinlerde saklanıyordur :A :A :A
en sadık izleyicisi bendim süper portakalın beni etiketlemeyi unutmuşsun hogatha :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bir dizi hiçmi kendini bozmaz 14 sene hala süper bölümler @Forumdash :A

2.Bölüm
Dean bence melek haliyle güzeldi Michael öyle bırakıp gitmez bence hala Deanın içinde duruyor ama bakalım planı vardır :A

Nick de katil oldu :F Ben hala onunda içinde Luciferin kaldını düşünüyorum her sahnede hortlamasını bekliyorum :A :A :A

legolas9900

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,819
Puanı
710
14x1
Michael ve Dean cok iyi olmus Lucifer Nick olarak tekrar döndü insallah lucifer geri döner cünkü böyle güclü bir karakterin ölmemesi lazim. Jack de yakinda eski gücüne kavussa da michael ile savassa

7/10

favtayfun

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
9
En son 13. sezon finalinde ne olmuştu ya onu hatırlayamadım ben :D

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
14x1
Michael ve Dean cok iyi olmus Lucifer Nick olarak tekrar döndü insallah lucifer geri döner cünkü böyle güclü bir karakterin ölmemesi lazim. Jack de yakinda eski gücüne kavussa da michael ile savassa

7/10
Şeytan rolu yakışmamıştı ama melek rolu bencede yakışmış :bhr:

İkinci bölümüde izle bir an önce yine çok güzel bir sezon oluyor :Z Lucifer inş hortlar ama en azından oyuncunun kendisini hala izlemekde iyidir teselli :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3.Bölüm
Michael mızrak kendisine zarar verdi diye gitmiş deandan sanırım en azından konu uzamadı tabi gerçekten gittiyse içinde saklanmıyorsa :A

Luciferin oğlu büyüyü bozdu diye ölüyor bence oğlanın bir yüzü gülmedi gitti ayoll :(

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3.Bölüm
Michael mızrak kendisine zarar verdi diye gitmiş deandan sanırım en azından konu uzamadı tabi gerçekten gittiyse içinde saklanmıyorsa :A

Luciferin oğlu büyüyü bozdu diye ölüyor bence oğlanın bir yüzü gülmedi gitti ayoll :(
nasılmış yalnız izlemek sürün böyle hogatha :) bir @Forumdash vardı senle izleyen o da kaybolunca buralarda portakalı soydum başucuma koydum diyip salına salına gezersin artık :)
zamanında bende the americans dizisinde böyle duvarlara konuşuyordum bana acımamıştınız :)
daha beter olasın :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
nasılmış yalnız izlemek sürün böyle hogatha :) bir @Forumdash vardı senle izleyen o da kaybolunca buralarda portakalı soydum başucuma koydum diyip salına salına gezersin artık :)
zamanında bende the americans dizisinde böyle duvarlara konuşuyordum bana acımamıştınız :)
daha beter olasın :)
Hahah @Forumdash gelse iyi olacak gerçekten CW Kader arkadaşım :A :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
4-5 Bölümler vlla ana konudan yine saptılar saçma sapan av bölümlerine geçtiler bir an önce ana konuya dönün ayoll :( :( :(
Biz Luciferin oğlunu Luciferi canlandıran adamı ve Michaeli merak ediyoruz normal av bölümlerini değil :A

Yalnız Michael Deanın vucudundan çıktığından beridir sankı sezonun konusu bitmiş gibi dizi tıkandı inş yeni bir konu açılır en yakın zamanda :A